Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Zimowe obozy tematyczne 2020

Obozy tematyczne 2020->> Wejdź i zobacz  zimowe obozy tematyczne najlepszych organizatorów

Zimowe obozy tematyczne to propozycja dla młodzieży, która podzas zimowych ferii chce rozwijać swoje różnorodne talenty. Poza najbardziej popularnymi zimą obozami narciarskimi i snowboardowymi można wyjechać na obozy artystyczne, plastyczne i obozy muzyczne. Pod okiem profesjonalistów młodzież ma możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania telentu w wybranej dla siebie dziedzinie - aktorstwie, tańcu, fotografii, gry na instrumencie. Podczas obozu realizowane są liczne warsztaty i wykłady. Codzienne zajęcia pozwalają na zdobycie nowych umiejętności, są okazją do zainspirowania się twórczością innych, pobudzają kreatywność. Dla wielu uczestników są poważnym krokiem w stronę profesjonalizmu.

zimowe obozy tematyczne 2017 obozy taneczne obozy paintballowe

Do zimowych obozów tematycznych należą także obozy kulinarne i obozy komputerowe, cieszące się coraz większą popularnością wśród młodzieży. Osoby spragnione adrenaliny i nowych wyzwań, znajdą je na obozach przygodowych, paintballowych, jeździeckich. Stanowią one okazję do aktywności na świeżym powietrzu, pozwalają na przeżycie prawdziwej zimowej przygody w leśnej głuszy, uczą konkretnych i praktycznych umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach. Miłośnicy RPG oraz fani gier fabularnych również znadą dedykowane im obozy i zimowiska.

Zimowe obozy tematyczne organizowane są w różnych zakątkach kraju - można wyjechać do pięknych górskich miejscowości, ale też na Mazury, na Lubelszczyznę, na Kaszuby. Wszędzie młodzież korzysta z dobrze wyposażonych ośrodków rekreacyjnych, najczęściej ma do dyspozycji siłownie, hale sportowe, baseny, sauny. Profesjonalna kadra obozów dba z kolei o bezpieczeństwo uczestników oraz o to, by każdy dzień obozu był spędzony ciekawie i dostarczał nowych, ciekawych wrażeń.

Obozy tematyczne 2020 ->> Wejdź i zobacz  zimowe obozy tematyczne najlepszych organizatorów


ZIMOWE OBOZY TEMATYCZNE - FERIE 2020


Artystyczne obozy zimowe
Taneczne obozy zimowe
Muzyczne obozy zimowe
Aktorskie obozy zimowe
Obozy RPG
Fabularne obozy zimowe

Obozy zimowe przetrwania
Przygodowe obozy zimowe
Fotograficzne obozy zimowe

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub