Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy w Turcji | Obozy za granicą

Obozy w Turcji 2021 ->> Wejdź i zobacz obozy młodzieżowe najlepszych organizatorów

Obozy zagraniczne w Turcji to niepowtarzalna przygoda i niezapomniane wrażenia dla dzieci i młodzieży.

Turcja to kraj niezwykle różnorodny – dzięki położeniu na granicy Europy i Azji przeplatało się w nim wiele kultur, które do dziś są widoczne i stanowią niezwykłe bogactwo.

Obozy młodzieżowe organizowane w Turcji są okazją do aktywnego wypoczynku zarówno nad morzem, jak i w górach. Młodzież podczas obozów rekreacyjnych może uprawiać rozmaite sporty wodne, a w górach Taurus, położonych na południu kraju, przemierzać górskie szlaki.  Dla mniej aktywnych świetnym miejscem na wypoczynek są atrakcyjne kurorty z urokliwymi plażami i turkusowym morzem.

Podczas obozu zagranicznego do Turcji warto odwiedzić  najważniejsze jej miasta - Stambuł, z ogromnym bogactwem zabytków, oraz ruiny starożytnych miast – Efezu,Hierapolis i  Afrodyzji. Piękno krajobrazów Turcji dopełnia Kapadocja z jaskiniami i skalnymi kościołami oraz wapienne tarasy w Pamukkale.

Turcja jako jedno z najbardziej malowniczych krajów basenu Morza Śródziemnego to świetne miejsce na organizację obozu młodzieżowego. Takie wakacje to niezapomniana przygoda.

Zachęcamy także do korzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, gdzie można m.in podać tematykę wyjazdu, miejsce , wiek , dojazd, termin i szybko znaleźć najlepszy obóz zagraniczny, np. obóz w Turcji

Obozy letnie w turcji ->> Wejdź i zobacz obozy sprawdzonych organizatorów

 Obozy w Turcji  obozy letnie w Turcji obozy młodzieżowe w Turcji

 

GDZIE są ORGANIZOWANE OBOZY ZAGRANICZNE W turcji

 

 

Dowiedz się więcej o obozach w Turcji

Obozy młodzieżowe w Turcji zapewnią Ci niezapomniane wakacje

Turcja jest bardzo ciekawym krajem, częściowo położonym w Europie i częściowo w Azji, na Półwyspie Azja Mniejsza. Ten piękny kraj oblany jest kilkoma morzami; od północy  Morzem Czarnym, od zachodu Morzem Egejskim i Marmara, a od południa Morzem Śródziemnym, które w języku tureckim nazywane jest Morzem Białym. Turcja jest niezwykle barwna i  kolorowa, przez wieki przeplatały się przez nią skrajnie różne kultury. Przyroda, podobnie jak niektóre cuda natury zachwycają zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych turystów. Wybierz się na letni obóz młodzieżowy do Turcji, aby poznać jej uroki.

obozy w Turcji Obozy młodzieżowe w Turcji

Co zwiedzać w Turcji na obozie młodzieżowym

Na pewno warto zobaczyć Stambuł, mieszaninę różnych kultur i wszystkie jego najważniejsze zabytki, pałac sułtański Topkapi, bazylikę Hagia Sophia oraz Błękitny Meczet, który jest pozostałością  antycznego hipodromu i oczywiście, o czym niewiele osób wie - Muzeum Adama Mickiewicza w domu, którym zmarł. Oprócz Stambułu warta uwagi jest oczywiście stolica Ankara, Olimpos- rezerwat przyrodniczo-historyczny, Efez, starożytne jońskie miasto i wiele innych pięknych i bajkowych miast.

Turcja to także piękne plaże, zadbane i czekające na turystów kurorty. Wyjątkowo długa i szeroka oraz zakończona przepiękną Błękitną Laguną, otoczoną częściowo górami  jest plaża w Ölüdenizoka. Warto tam zaczerpnąć kąpieli. Obóz młodzieżowy w Turcji umożliwi Ci zobaczenie tego niesamowitego  kraju, zgłębienia jego kultury oraz spróbowania tureckich przysmaków.

Rodzaje obozów młodzieżowych w Turcji

Każdy obóz młodzieżowy, który odbywa się w tak pięknym jak Turcja kraju jest udany. Wystarczy tylko wybrac taki, który odpowiada Twoim zainteresowaniom i już dziś można pakować plecak i wyczekiwać wakacji. Wiele obozów organizowanych jest w malowniczej Riwierze Egejskiej, która oferuje piękną turkusowa wodę. W trakcie obozów rekreacyjnych można liczyć na wypoczynek na plaży, rejst statkiem, zwiedzanie oraz wycieczki fakultatywne, a także wiele atrakcji przygotowanych przez animatorów.

Letnie obozy zagraniczne w Turcji 2021 ->> Wejdź i zobacz najlepszych organizatorów

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub