Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy artystyczne

Obozy artystyczne 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty sprawdzonych organizatorów

 

Obozy artystyczne są organizowane zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Osoby o zainteresowanich artystycznych mają w czym wybierać spośród obozów tematycznych. 

Na obozach i koloniach można dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje talenty plastyczne, muzyczne, fotograficzne.

Do popularnych wyjazdów należą m.in obozy gitarowe, obozy reggae, obozy taneczne, obozy aktorskie, kolonie musicalowe, obozy zumby,

Niektóre osoby wybierają chętnie kolonie z tańcem nowoczesnym.

Obozy tego typu są bardzo kreatywne i rozwijające.

 obozy artystyczne obozy artystyczne obozy artystyczne

 

Obozy artystyczne 2020 ->> Sprawdź najlepsze oferty

SPRAWDŹ, GDZIE SĄ ORGANIZOWANE OBOZY ARTYSTYCZNE

Dowiedz się więcej o obozach  artystycznych

Rozwiń swoją artystyczną duszę w trakcie obozu artystycznego

Obozy artystyczne stworzone zostały z myślą o artystycznych duszach i osobach, które chcą rozwijać swoją kreatywność, wyobraźnię i poczucie estetyki. Obozy tego typu organizowane są zarówno w kraju; nad morzem, górach i nad jeziorem oraz za granicą np. we Włoszech i Francji.

W bogarej ofercie organizatorów znajdziesz kolonie artystyczne, w trakcie których nauczysz się rysynku, sztuki origami, malowania, rzeźby, a także weźmiesz udział w wykładach na temat historii sztuki i architektury. Dodatkową atrakcję obozów artystycznych stanowią zajęcia rekreacyjne oraz warsztaty muzyczne, taneczne, teatralne i sportowe.

Obozy artystyczne obozy artystyczne w Polsce obozy artystyczne za granicą

Obozy fotograficzne odbywają się na malowniczym Lazurowym Wybrzeżu, które stanowi wyjątkowo atrakcyjne tło do robienia zdjęć przyrody, architektury, krajobrazów oraz ludzi. W trakcie obozu uczestnicy poznają techniki fotograficzne, a także zwiedzają Prowansję, Monako, Niceę, St. Tropez, oraz Cannes i Grasse.

Bardzo ciekawą propozycją obozu artystycznego jest obóz stewardess i stewardów dla miłośników powietrznych przygód. Na uczestników czekają zajęcia teoretyczne, ale także symulatory lotów. Dowiesz  jak reagować w sytuacjach awaryjnych, zapoznasz się z wyposażeniem kabiny pasażerskiej oraz pilotów.

Niektórych mogą zainteresować obozy taneczne, gdzie rozwija się zdolności ruchowe, koordynacyjne, spala się kalorie, bierze udział w turniejach i pokazach tanecznych.

W trakcie obozów plastycznych wiele zajęć odbywa się na świeżym powietrzu, co sprzyja kreatywności, zwiększa natchnienie i wenę artystyczną,

Dlaczego warto wyjechać na obóz artystyczny?

Obóz artystyczny to przede wszystkim doskonała zabawa w gronie rówieśników. Wychowawcy i animatorzy przygotowują dla uczestników wiele atrakcji, gier i zabaw. W ciągu dnia uczestnicy obozu zajęci sa licznymi zajęciami oraz warsztatatmi, a także wyjeżdzają na wycieczki i zwiedzają piękne i atrakcyjne miejsca. Wieczorami organizowane są ogniska, dyskoteki, maratony filmowe i karaoke.Nie sposób się nudzić!

Zakwaterowanie najczęściej proponowane jest w komfortowych ośrodkach wypoczynkowych lub domach studenckich.

Obozy artystyczne 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty sprawdzonych organizatorów

 

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub