Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonie nad morzem

Kolonie nad morzem 2021 ->> oferty kolonii dla dzieci najlepszych organizatorów na lato 2021

Kolonie nad morzem to jedne z najczęściej wybieranych kolonii wakacyjnych dla dzieci. Dzieci uwielbiają letni wypoczynek nad morzem - zabawy na plaży, opalanie, kąpiele w morzu. 

Piękne plaże, niepowtarzalne widoki i wspaniałe morskie powietrze sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi dzieci.

Podczas letnich wakacji dzieci mają całe mnóstwo możliwości, by wyjechać na kolonie nad morzem. Oferta jest bardzo bogata, ponieważ wszyscy czołowi touroperatorzy zapraszają w czasie wakacji nad polskie morze.

Ciekawym uzupełnieniem oferty są atrakcyjne kolonie zagraniczne, do takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Bułgaria, Chorwacja i Turcja. 

 kolonie nad morzem kolonie nad morzem

Zachęcamy także do korzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, gdzie można m.in podać tematykę wyjazdu, miejsce, wiek i termin i szybko znaleźć najlepszy wyjazd.

Poniżej propozycje obozów i  kolonii nad morzem w Polsce wg regionów. 

 

Sprawdź, dlaczego warto wysłać dzieci na kolonie nad morzem

Dzieci chętnie wyjeżdżają nad morze

Kolonie nad morzem to dobry pomysł na udane wakacje dla dzieci, które lubią wodę i morze. Odbywają się one w pięknych nadmorskich miejscowościach, w dobrze wyposażonych i komfortowych ośrodkach wypoczynkowych.  W ofercie znajdziemy zarówno kolonie krajowe, jak i zagraniczne.

Kolonie nad Bałtykiem od lat cieszą się popularnością, bo dzieci kochają wodę, pływanie, budowanie zamków z piasku. Na kolonii nad morzem dzieci czeka dużo dobrej zabwy i wypoczynku. Zwłaszcza latem, kiedy doskwierają upały, pobyt nad morzem okazuje się najlepszym pomysłem na lato. 

Kolonie nad morzem za granicą to z kolei okazja, by dzieci poszerzyły horyzonty, nauczyły się samodzielności i zaradności. Oferty kolonii zagranicznych skierowane są dla dzieci od 8 lat i obejmują kolonie rekreacyjne nastawione na odpoczynek i zwiedzanie, ale także kolonie językowe i inne tematyczne. Dzieci mogą wyjechać do takich krajów jak: Włochy, HiszpaniaFrancja, Grecja, Bułgaria. 

KOLONIE NAD POLSKIM MORZEM

Kolonie letnie nad Bałtykiem to dla dzieci okazja przede wszystkim do uprawiania sportów wodnych, opalania, pływania w morz, zabaw na plaży. To prosty sposów na udane wakacje, dlatego tak wiele ofert na lato 2019 to wyjazdy nad polskie morze. W stosunkowo któtkim czasie, dzieci mogą znaleźć się na pięknej plaży, a koszty zarówno podróży, jak i pobytu nie są wysokie. 

Kolonie nad morzem mają charakter sportowy, ale znajdziemy też mnóstwo ofert kolonii językowych, czy przygodowych.

Wśród kolonii sportowych najpopularniejsze są kolonie windsurfingowe, żeglarskie i tenisowe. Oprócz zajęć sportowych z instruktorami dzieci mogą dodatkowo wziąć również udział w konwersacjach językowych. 

Jeśli jednak chcą się skupić na nauce języka powinny pojechać na kolonie językowe. Stanowią one idealne połączenia letniego wypoczynku z nauką języka obcego - angielskiego, niemieckiego, a nawet polskiego. W przyjemnych warunkach, w formie zabawy, dzieci rozwijają swoje umiejętności językowe, ale mają też mnóstwo okazji do zabawy i odpoczynku. 

Ciekawą propozycją kolonii nad morzem są kolonie przygodowe - podróżnicze i detektywistyczne. W zależności od tego czym interesuje się dziecko, możemy wybrać dla niego kolonię z wirtualną podróżą w różne zakątki świata, albo kolonię z tropieniem przestępcy w roli małego Sherlocka Holmesa. 

Niezależnie na jakiego rodzaju kolonię wyjeżdża dziecko, wyjazd nad polskie morze to duża przyjemność, ale także rozwój – zarówno sportowy, jak i intelektualny.

KOLONIE NAD MORZEM ZA GRANICĄ

Każdy wyjazd na kolonię zagraniczną to duże wyzwanie dla dziecka, ale także dla rodzica. Pojawią się przecież obawy o komfort i bezpieczeństwo dziecka z dala od domu. Warto jednak dać dziecku szansę na poszerzenie horyzontów i podróż w nowe, nieznane kraje, zwłaszcza jeśli chodzi o kolonie nad morzem - ciepłym, krystalicznie czystym morzem, z uroczymi plażami i egzotycznymi krajobrazami. 

Kolonie zagraniczne nad morzem to gwarancja wspaniałej pogody, słońca, niezwykłych widoków i atrakcji. Zagraniczne kurorty są idealnym miejscem na uprawianie rozmaitych sportów wodnych. Organizatorzy oferują kolonie we Francji, gdzie na Lazurowym Wybrzeżu odbywają się kursy nurkowania, czy windsurfingu, którego dzieci mogą się także uczyć we Włoszech, na pięknej Riwierze Adriatyckiej. Do najciekawszych propozycji należą także kolonie w Bułgarii, gdzie dzieci mogą wypoczywać nad Morzem Czarnym oraz Riwiera Turecka i greckie wyspy na czele z Kretą.

Wyjazd zagraniczny to także dobry pomysł na naukę języka obcego, stąd popularność kolonii językowych ogranizowanych w nadmorskich kurortach. Jadąc na taką kolonię dzieci nie tylko intensywnie uczą się języka, ale także mają okazję do wypoczynku na plaży, uprawiania sportów wodnych i oczywiście wiele okazji do zwiedzania. Jeśl wybierzemy sprawdzonego organizatora kolonii spokojnie możemy pozwolić dziecku na daleki wyjazd pełen pozytywnych wrażeń.

rozmaite atrakcje na KOLONIach dla dzieci

Podczas wyjazdu, oprócz głównych zajęć wynikających z profilu danej kolonii, zaplanowany jest także bogaty program rekreacyjny i fakultatywny. Będą to wycieczki krajoznawcze, zwiedzanie atrakcyjnych turystycznie miejsc, ale także rozmaite zajęcia edukacyjne, zabawy integracyjne, dyskoteki, wieczory filmowe. Dzień na kolonii wypełniony jest od rana do wieczora, więc dzieci nie mają możliwości, by się nudzić. 

Wyjazd na kolonie letnie nad morzem powinien być jednak przede wszystkim okazją do wypoczynku. Oprócz pluskania w morzu i leżenia na plaży będzie to także uprawianie ulubionych wodnych sportów i właśnie tak spędzone wakacje dzieci uznają za udane i warte zapamiętania.

 

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub