Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy w Czechach | Obozy za granicą

Obozy letnie w Czechach 2021 ->> Wejdź i zobacz obozy młodzieżowe najlepszych organizatorów

Obozy w Czechach  popularne jako obozy zimowe, również latem są wybierane jako miejsca organizacji różnego rodzaju obozów młodzieżowych.

Zimowe obozy młodzieżowe najczęściej przybierają formę obozów narciarskich i snowboardowych.  Odbywają się najczęściej w Karkonoszach – głównym regionie narciarskim Czech.

Idealne warunki do uprawiania zimowych sportów panują w Szpindlerowym Młynie  - narciarskiej stolicy Czech.  Trasy do narciarstwa zjazdowego, biegowego i  snowboardu są tu bardzo dobrze przygotowane i co równie istotne – dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Wiele ośrodków sportowych oferuje również  trasy saneczkarskie, stanowiące ciekawą alternatywę dla nart i snowboardu.

Podczas obozów młodzieżowych do Czech, zarówno zimą jak i latem, organizowane są wycieczki do Pragi.  Miasto zachwyca pięknymi budowlami, imponującym swoim rozmiarem Starym Miastem oraz nowoczesnymi obiektami. Podczas takich obozów, ze względu na nieduże odległości odbywają się także w wycieczki do Austrii, Niemiec i na Słowację. 

Obozy w Czechach cieszą się popularnością nie tylko ze  względu na walory przyrodnicze – istotny jest także szybki dojazd i niewygórowane ceny. To dobry pomysł na zimowy obóz sportowy oraz wyjazd rekreacyjny w czasie letnich wakacji.

Zachęcamy także do korzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, gdzie można m.in podać tematykę wyjazdu, miejsce, wiek, dojazd, termin i szybko znaleźć najlepszy obóz zagraniczny.

Obozy w czechach  ->> Wejdź i zobacz obozy sprawdzonych organizatorów

  Obozy w Czechach obozy w Czechach obozy letnie w Czechach

 

 

Dowiedz się więcej o obozach młodzieżowych w Czechach

Nie masz pomysłu na wakacje? Wybierz się na obóz młodzieżowy do Czech!

Czechy są naszym sympatycznym sąsiadem z południa. Podobna kultura, obyczaje, tradycje, a także zbliżone wątki historyczne sprawiają, że tak dobrze czujemy się w tym kraju. W związku z bliską odległością z Polski do Czech na obóz młodzieżowy dostaniemy szybko i komfortowo.

W Czechasz czeka na Ciebie wiele do zwiedzania i do zobaczenia. Praga, przez wielu nazywana „Paryżem wschodu” jest absolutnym numerem jeden w planie wycieczki. Urocze uliczki, piękna architektura, Stare Miasto, Most Karola, zachęcają do wielogodzinnych spacerów.  W Brnie zobaczysz historyczne pałace i gotyckie katedry. Warto również pozwiedzać okolice miasta i wybrać się na wycieczkę do Jaskini Macocha. Inne ważne miasta na mapie to również Cesky Krumlov, Czeskie Budziejowice z największym powierzchniowo rynkiem w Europie oraz Hradec Králové z ogromną ilością zabytków, kościołów i katedr.

Obozy młodzieżowe w Czechach Obozy w Czechach

Czechy – miasto zamków, zwiedź je wszystkie w czasie obozu młodzieżowego

W Czechach znajduje się kila ciekawych zamków, które mogą zachwycić sympatyków historii. Zamek Krivoklat jest najstarszy i najważniejszy, liczy sobie aż 900 lat! Niewiele młodszy, prawie 800-letni jest monumentalny gotycki zamek obronny Cesky Sternberg. W renesansowym Zamku Melnikmieszkało kiedyś 23 czeskich królowych i księżniczek i est pięknie położony na biegiem rzek Łaby i Wełtawy. Oferuje bogatą kolekcję obrazów i mebli rodu Lobkowiczów. W romantycznym, wczesnogotyckim zamku „Trzech Cesarzy Zbiroh znajdziesz piękne komnaty, których właścicielami byli Rudolf II., Karol IV i Zygmunt Luksemburski.

Dlaczego warto wybrać się na obóz młodzieżowy do Czech

W Czechasz możesz liczyć na kontakt z naturą, wiele wycieczek krajoznawczych, aktywności sportowych oraz licznych atrakcji zapewnionych przez organizatorów zagranicznego obozu młodzieżowego. Taki wyjazd to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości, spróbowania czeskiej kuchni oraz spędzenia miło, aktywnie i produktywnie wakacyjnego czasu.

Obóz młodzieżowy w Czechach Obóz młodzieżowy Czechy

Obozy letnie w Czechach 2021 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub