Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy tenisowe

Obozy tenisowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy tenisowe dla młodzieży organizowane są w Polsce, nad morzem lub w innych częściach kraju, a także w ramach wyjazdów zagranicznych.

Wersja dla młodszych dzieci to kolonie tenisowe, podczas których, podobnie jak w trakcie obozów, instruktorzy tenisa uczą dzieci i młodzież tajników tego sportu.

Do dyspozycji uczestników organizatorzy oddają specjalnie przygotowane korty tenisowe oraz sprzęt tenisowy.

Obozy tenisowe wśród innych obozów sportowych oraz wśród obozów tematycznych cieszą się niesłabnącą i bardzo dużą popularnością. 

Umiejętności nabyte na koloniach i obozach tenisowych w czasie wakacji są często i chętnie rozwijane podczas roku szkolnego.

 obozy tenisowe obozy tenisowe obozy tenisowe

   

Obozy tenisowe 2020 ->> Sprawdź najlepsze i sprawdzone oferty

SPRAWDŹ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBOZY TENISOWE

Dowiedz się dlaczego warto spędzić wakacje na obozie tenisowym

Obóz tenisowy to połączenie nauki i rozrywki

Obozy tenisowe organizowane są za równo w Polsce nad morzem, w malowniczych górach oraz za granicą. Przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, zróżnicowanych umiejętnościach i poziomie gry. Wykfalifikowani instruktorzy zapewnią Ci doskonałe i intensywne szkolenia, dzięki którym w bardzo krótkim czasie przyswoisz sposoby poruszania się po korcie, chwyty rakiety, zasady gry, doskonałą koordynację oraz serwowanie. Obóz tenisowy to znacznie więcej niż tylko nauka, to także doskonała forma spędzenia wakacji. Poznasz rówieśników, wspólnie wybierzecie się na wycieczki, weźmiecie udział w licznych zajęciach przygotowanych przez organizatorów, między innymi w ogniskach, dyskotekach, zabawach integracyjnych, quizach, projekcjach filmowych, zajęciach rekreacyjno-sportowych, karaoke i dodatkowych kursach, np. językowych lub żeglarskich.

Obóz tenisowy Obozy tenisowe za granicą Obozy tenisowe

Dlaczego warto spędzić wakacje na obozie tenisowym?

Decydując się na aktywne wakacje i obóz tenisowy, możesz być pewien, że przez chwilę nie będziesz nudził. Nie tylko zdobędziesz nowe umiejętności, ale również wspaniale spędzisz czas! Zakwaterowanie najczęściej zapewnione jest w komfortowych ośrodkach wypoczynkowych, które dostarczają wielu atrakcji, takich jak boiska do gry w piłkę, place zabaw lub basen. W trakcie obozu będziesz miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w trakcie licznych turniejów, sparingów i rozgrzewek. Jeśli nie masz własnej rakiety, niczym się nie przejmuj, sprzęt będzie na Ciebie czekał! Obozy tenisowe dostarczą Ci wielu wrażeń, a także sprawi, że wzmocnisz swoją kondycję, szybkość, siłę mięśni oraz się rozciągniesz. Po powrocie do domu będziesz już bardzo dobrym graczem w tenisa i na pewno wyróżnisz się wśród rówieśników.

 Obozy tenisowe 2020 ->> Sprawdź, gdzie możesz wyjechać

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub