Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy gitarowe

Obozy gitarowe 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty sprawdzonych organizatorów

Obozy gitarowe przeznaczone są dla dzieci i młodzieży, którą pasjonuje gra na gitarze, ale także dla tych, którzy, którzy jeszcze nie trzymali gitary w rękach.

Podczas obozu gitarowego, w ramach zajęć z technik gitarowych, główny nacisk kładzie się na naukę gry akordowej.

Każdy z uczestników odbywa lekcje indywidualne, podczas których określany jest jego poziom i dobierane są odpowiednie ćwiczenia.

Dzięki indywidualnym wskazówkom możliwe jest szybkie osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Obozy gitarowe są także okazją do zgłębienia podstaw teorii muzyki i improwizacji gitarowej oraz historii muzyki rozrywkowej.

Dobrą zabawę stanowią organizowane podczas obozu jam session, będące jednocześnie ciekawym doświadczeniem i sprawdzianem umiejętności.

Na koniec każdego obozu gitarowego odbywa się koncert, podczas którego młodzi muzycy mają okazję do występów indywidualnych i zespołowych.

obozy gitarowe obozy gitarowe obozy gitarowe

 

Obozy gitarowe 2020 ->> Sprawdź najlepsze oferty dziecięcych i młodzieżowych obozów gitarowych

SPRAWDŹ,  GDZIE MOŻESZ POJECHAĆ NA OBÓZ GITAROWY

Dowiedz się więcej o obozach gitarowych


Rozwiń talent muzyczny na obozie gitarowym

Chcesz, aby gry na gitarze uczyli Cię najlepsi i najbardziej uzdolnieni gitarzyści w Polsce? Chcesz grać utwory z repertuaru rocka, popu, bluesa oraz jazzu? A przede wszystkim dobrze się bawić? Obóz gitarowy jest dla Ciebie!

Obozy gitarowe dedykowane są osobom, które chcą dopracować swój warsztat, nauczyć się nowych trików, spróbować swoich sił na gitarze elektrycznej lub akustycznej, ale także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grą na instrumencie. Możesz być spokojny, poziom trudności, będzie dopasowany do Twoich umiejętności.

Poznasz gitarowe akordy,  nauczysz się zakładać struny, poszerzysz słownik gitarzysty o nowe pojęcia. Rozwiniesz swój słuch, koordynację rąk, a także grę improwizacyjną. Wstydzisz się grać przed publicznością? Dzięki pracy w grupach, jam sessions oraz koncertom pozbawisz się lęku występowania przed publicznością.

ObOZY gitarowE to coś więcej niż tylko nauka gry

Organizatorzy obozu gitarowego czekają na Ciebie z mnóstwem atrakcji. Oprócz gry na instrumencie bierzesz również udział w wycieczkach rowerowych, spływach kajakowych, treningach sportowych i wielu innych aktywnościach. Możesz wyjechać na wycieczki, wziąć udział w imprezach, dyskotekach, pokazach artystycznych, koncertach, ogniskach i wielu innych atrakcjach. Rzuć się w wir zabawy, wakacyjnego luzu i muzykowania. Wieczorami w czasie jam sessions graj koncerty i pokaż swoim znajomym, czego się nauczyłeś i jak dobrze grasz na gitarze.

Obozy gitarowe obóz gitarowy Obozy gitarowe

Atrakcje na obozie gitarowym

W trakcie obozu gitarowego można również zapisać się na zajęcia dodatkowe m.in. z jazdy konnej, fotografii, tańca, tenisa, pływania i wielu innych.

Możesz być pewien, że na obozie poznasz wiele bratnich dusz o artystycznym usposobieniu. Wspólnie doskonale spędzicie czas, będziecie grali i koncertowali na ulubionym instrumencie przez kilkanaście dni i rozwiniecie swoje umiejętności muzyczne, .

Obozy gitarowe 2020 ->>Sprawdź oferty najlepszych organizatorów

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub