Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy przetrwania, survivalowe

Obozy przetrwania 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

 

Obozy przetrwania inaczej zwane są obozami survivalowymi.

Podczas tych obozów można nauczyć się różnych technik przetrwania.
Programy obozów przetrwania, jak te obozów tematycznych, różnią się między sobą, ale ich idea  jest podobna.

Obozy przetrwania rozwijają samodzielność i uczą technik radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Organizatorzy obozów przetrwania przygotowują liczne zadania i przeszkody, które musza pokonac uczestnicy obozu.

Na obozach survivalowych młodzież i dzieci mogą nauczyć się m.in., jak rozpalać ognisko, budować tratwy, szałasy, a także jak maskować się przed wrogiem.

 obozy przetrwania obozy przetrwania obozy przetrwania dla młodzieży

Obozy przetrwania 2020 ->> Sprawdź najlepsze i sprawdzone oferty

SPRAWDŹ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBOZY przetrwania

Dowiedz się dlaczego warto spędzić wakacje na obozie przetrwania

Obóz przetrwania to mała szkoła życia

Obozy przetrwania organizowane są w Polsce nad morzem, w górach, w ciekawych, atrakcyjnych turystycznie miejscowościach. Dzieci i młodzież na obozach przetrwania mają stały kontakt z naturą, podczas licznych konkurencji w terenie - biegi na orientację, budowanie szałasów, zawody sprawnościowe. Czas na obozie przetrwania spędzany jest wyłącznie aktywnie w ciekawy i niebanalny sposób. To swoista szkoła życia i przetrwania wśród dzikiej przyrody, w ekstremalnych warunkach. To okazja, by nauczyć się poruszania w lesie z mapą i kompasem, rozpalania ogniska, rozpoznawania roślin, czy śladów zwierząt. Jeśli na co dzień prowadzimy wielkomiejskie życie, taki wyjazd to podróż do innego świata i całkiem nowe, ciekawe wrażenia.

obóz przetrwania dla młodzieży obóz survivalowy młodzieżowy obóz przetrwania

Dla kogo obozy przetrwania?

Obozy przetrwania nie są dla wszystkich - jeżdżą na nie dzieci i młodzież z dobrą kondycją, ciekawością świata i gotowością do podejmowania nowych, ekstremalnych wyzwań. Wymagają nie tylko sprawności fizycznej, ale także odwagi. Zadania i konkurencje stawiane przed uczestnikami wymagą nie tylko gotowości do wybrudzenia się od stóp do głów, ale także do podejmowania szybkich i odważnych decyzji. Udział w obozie przetrwania uczy konkretnych umiejętności, ale także pracy zespołowej, co jest niezwykle cenne również w codziennym życiu.  Każdy kto nie boi się nowych sytuacji, lubi sportową rywalizację i zajęcia w grupie z pewnością świetnie odnajdzie się na obozie survivalowym. To najlepsza alternatywa wobec standardowych obozów sportowych, bo łączy ekstremalne przeżycia z aktywnością sportową.

Obozy przetrwania 2020 ->> Sprawdź, gdzie możesz wyjechać

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub