Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy w górach

Obozy w górach ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

 Obozy w górach są chętnie wybierane przez osoby lubiące górski krajobraz i górskie wędrówki.

Wyjazd na zorganizowany obóz w górach  to okazja do uprawiania sportu, rozwijania artystycznych pasji, ale także do nauki języka na obozie językowym. Obozy w górach cieszą się dużą popularnością, bo ich programy są różnorodne i dostosowane do potrzeb i zainteresowań młodzieży.

Obozy w górach nie są polecane osobom, które preferują wyjazdy bez wysiłku fizycznego, ponieważ pobyt na koloniach w górach łączy się zawsze z wycieczkami po górskich szlakach. 

Na mirasol.pl można znależć liczne propozycje obozów i kolonii w różnych miejscowościach górskich w Tatrach, Beskidach, Bieszczadach, Karkonoszach, w Górach Świętokrzyskich.

Jadąc na obozy w góry trzeba wziąć ze sobą odpowiednie ubranie i przede wszystkim buty, przystosowane do górskich wycieczek.

 obozy w górach 2017 letnie obozy w górach obozy w górach

Obozy w górach ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

OBOZY W GÓRACH W POLSCE

BESKIDY

GÓRY OPAWSKIE

JURA KRAKOWSKO - CZĘSTOCHOWSKA

KARKONOSZE

TATRY I PODHALE

 

Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na obóz w górach

oBOZy w górach popularne wśród młodzieży

Wyjazd na obóz w górach  to okazja do uprawiania sportu, rozwijania artystycznych pasji, czy nauki języka obcego. Młodzież chętnie wyjeżdza podczas letnich wakacji w górzyste tereny, bo programy obozów są coraz ciekawsze i coraz bardziej różnorodne.

Obozy w górach organizowane są w malowniczych górskich miejscowościach, nie tylko w Tatrach, ale też w Beskidach, Bieszczadach, Karkonoszach, w Górach Świętokrzyskich, czy Opawskich.

Jeśli nie jesteśmy zwolennikami spacerowania po zakopiańskich Krupówkach i zatłoczonych tatrzańskich szlakach, możemy wybrać spokojniejsze Beskidy czy dzikie Bieszczady.  Bardzo popularne są także Karkonosze, gdzie możemy zatrzymać się w pięknym Karpaczu czy Szklarskiej Porębie.  Ciekawą alternatywą dla typowych górskich terenów będzie Jura Krakowsko - Częstochowska, często odwiedzania przez miłośników wspinaczki i chodzenia po jaskiniach.

Czy zdecydujemy się na obóz sportowy, czy obóz językowy, pobyt w górach jest okazją do przemierzania malowniczych górskich szlaków i podziwiania pięknych krajobrazów. Czyste górskie powietrze i krystalicznie czysta woda stanowi duży atut wyjazdów w górskie rejony. 

 obozy w górach obozy w górach 2017

obozy w górach w różnej odsłonie

W ofertach obozów organizowanych w górach na lato 2019 znajdziemy różnego rodzaju obozy sportowe, rekreacyjne, artystycznejęzykowe.

Najpopularniejsze obozy typowo sportowe to obozy wspinaczkowe i rowerowe.  Na obozie wspinaczkowym młodzież najpierw ma okazję nauczyć się podstaw wspianczki na ściance, a dopiero potem próbuje swoich sił w plenerze. Zawsze zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów, a organizatorzy zapewniają odpowiedni sprzęt.

Obozy rowerowe organizowane na terenach górzystych mogą wydawać się dużym wyzwaniem, ale trzeba pamiętać, że poziom trudności tras jest zawsze dostosowany do kondycji uczestników. Istotne jest jedynie przygotowanie odpowiedniego sprzętu, ważny jest przede wszystkim odpowiedni rower.

Młodzież chętnie jeździ w góry również na obozy o charakterze rekreacyjnym, ukierunkowane na aktywny wypoczynek w formie górskich wędrówek.  Każdego dnia obozu proponowane są trasy o różnym stopniu trudności, a program uzupełniają wyścia na baseny z wodami termalnymi. Dodatkową atrakcją podczas tego typu obozów są wyjścia do jaskiń, na które jednak nie wszyscy się decydują. Przepychanie się przez skały w całkowitej ciemności to duża dawka adrenaliny i choć jest to bardzo bezpieczne, wymaga dużej odwagi.

W górach organizowane są także obozy językowe. Przyjemny, górski klimat i piękne krajobrazy sprzyjają nauce.  Programy obozów językowych również obejmują liczne górskie wycieczki, kursy wspinaczki, aktywny wypoczynek na łonie natury. 

na obozie w górach dużo zabawy i integracji

Zarówno wspólne uprawianie sportu, jak i nauka podczas obozu sprzyja integracji i nawiązywaniu nowych znajomości.
Jednak to co cenimy w górach najbardziej, to możliwość oderwania się od codzienności podczas długich górskich wędrówek. Nie ma chyba lepszej okazji na rozmowę niż wspólne przemierzanie szlaków.  Jeśli jedziemy na obóz w góry ze swoim przyjacielem czy przyjaciółką kilkugodzinne wędrówki będą stanowiły dla nas samą przyjemność bycia i rozmowy z drugą osobą. Również w przypadku, kiedy nie znamy naszych współtowarzyszy, czas spędzony na szlaku będzie świetną okazją do integracji.

Każdy obóz młodzieżowy daje możliwość poznania ludzi, którzy mają te same zainteresowania. Wspólnie spędzony czas jest okazją do dzielenia się swoim doświadczeniem i zarażania jeszcze większą motywacją i entuzjazmem.  Nowe znajomości to ważny aspekt i nierzadko główny motyw wyjazdów na obozy młodzieżowe.

Czy będą to górskie wędrówki, ulubiona dyscyplina sportu, czy nauka języków, warto zdecydować się na udział w zorganizowanym obozie w górach. Oczywiście, jeśli lubimy góry.

Obozy młodzieżowe w górach ->> Wejdź i zobacz aktualne oferty

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub