Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy RPG

Obozy RPG 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty

Obozy RPG przeznaczone są dla miłośników gier w RPG, świata fantasy oraz poszukiwania przygód.

Podczas zabawy uczestnicy tworzą własne postaci, w które się wcielają.

Uczestnicy obozu dzielą się na drużyny kilkuosobowe, decydują o systemie gry i biorą udział w prawdziwych rozgrywkach między drużynami.
 
Udział w obozie daje możliwość przeżycia niesamowitch i niepowtarzalnych przygów oraz zapoznania się z kilkoma systemami gier.

Obóz RPG jest skierowany zarówno do graczy z długim stażem, jak i początkujących.

Sesje RPG uzupełniają gry planszowe i integracyjne, warsztaty oraz zajęcia aktywne, np. szermierka czy łucznictwo.

obozy RPG obozy RPG obozy RPG

 

Obozy RPG 2020 ->> Wejdź i zobacz propozycje najlepszych organizatorów

ZOBACZ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBÓZ RPB

Dowiedz się, dlaczego dobrze spędziesz czas na obozie RGB

Dla kogo obozy RPG są stworzone?

Wyjeżdżając na obóz fabularny i przygodowy, możesz być pewien, że spędzisz wspaniałe wakacje! Jeśli lubisz odkrywać tajemnice, przeżywać przygody i chcesz przenieść się na chwilę do innego, fantastycznego świata, obóz RPG jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Osoby, które interesują się fantastyką, czytają wiele książek, grają w niebanalne gry komputerowe, chcą rozwijać swoją wyobraźnię, doskonale odnajdą się obozie RPG. Będziesz miał możliwość poznania osób z podobnymi zainteresowaniami i wspólnie przeżywać przygody nie z tego świata.

Atrakcje w czasie obozu RPG

W trakcie obozu możesz wcielić się w swoją ulubioną postać i zanurzyć w świecie gier fabularnych. Znajdź swoją idealną fabułę i walcz z potworami, smokami, ratuj damy z opresji, wybierz się w podróż z elfami, weź udział w bitwach i spróbuj swoich umiejętności na polu walki. Weźmiesz udział w warsztatach ze szlachetnej i obowiązującej w niemal każdej grze RPG sztuki strzelania z łuku, rzucania włócznią, toporem i nożem. A także w warsztatach rzemieślniczych, kowalskich, tkackich i garncarskich. Dowiesz się jak robić i pielęgnować broń oraz w jakich sytuacjach ja wykorzystywać. W trakcie trwania obozu możesz zamieszkać w średniowiecznej osadzie, a także rozbić prawdziwy obóz w plenerze i spać w namiocie rycerskim. Nauczysz się jak radzić sobie w warunkach polowych, stać na straży ogniska oraz kąpać w drewnianej bali.

Obóz RPG to doskonała propozycja dla tych, których fascynują gry planszowe i karciane. Po dniu pełnym przygód możesz zrelaksować się i wspólnie z innymi uczestnikami obozu zagrać w Twoje ulubione gry.

Obozy RPG Obóz RPG Obozy RPG

Organizacja obozów RPG

Obozy RPG organizowane są w Polsce, między innymi w malowniczej Byczynie, gdzie mieszkasz w drewnianym grodzie rycerskim. Stworzone sa dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Zarówno dla początkujących entuzjastów fantastycznych światów, jak i stałych fanów oraz graczy fantasy. Organizatorzy zapewniają Ci pyszne posiłki oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji i wycieczek fakultatywnych.

Obozy RPG 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty wyjazdów na obozy RPG

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub