Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy RPG

Obozy RPG 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty

Obozy RPG przeznaczone są dla miłośników gier w RPG, świata fantasy oraz poszukiwania przygód.

Podczas zabawy uczestnicy tworzą własne postaci, w które się wcielają.

Uczestnicy obozu dzielą się na drużyny kilkuosobowe, decydują o systemie gry i biorą udział w prawdziwych rozgrywkach między drużynami.
 
Udział w obozie daje możliwość przeżycia niesamowitch i niepowtarzalnych przygów oraz zapoznania się z kilkoma systemami gier.

Obóz RPG jest skierowany zarówno do graczy z długim stażem, jak i początkujących.

Sesje RPG uzupełniają gry planszowe i integracyjne, warsztaty oraz zajęcia aktywne, np. szermierka czy łucznictwo.

obozy RPG obozy RPG obozy RPG

 

Obozy RPG 2020 ->> Wejdź i zobacz propozycje najlepszych organizatorów

ZOBACZ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBÓZ RPB

Karkonosze

Pomorze

Dowiedz się, dlaczego dobrze spędziesz czas na obozie RGB

Dla kogo obozy RPG są stworzone?

Wyjeżdżając na obóz fabularny i przygodowy, możesz być pewien, że spędzisz wspaniałe wakacje! Jeśli lubisz odkrywać tajemnice, przeżywać przygody i chcesz przenieść się na chwilę do innego, fantastycznego świata, obóz RPG jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Osoby, które interesują się fantastyką, czytają wiele książek, grają w niebanalne gry komputerowe, chcą rozwijać swoją wyobraźnię, doskonale odnajdą się obozie RPG. Będziesz miał możliwość poznania osób z podobnymi zainteresowaniami i wspólnie przeżywać przygody nie z tego świata.

Atrakcje w czasie obozu RPG

W trakcie obozu możesz wcielić się w swoją ulubioną postać i zanurzyć w świecie gier fabularnych. Znajdź swoją idealną fabułę i walcz z potworami, smokami, ratuj damy z opresji, wybierz się w podróż z elfami, weź udział w bitwach i spróbuj swoich umiejętności na polu walki. Weźmiesz udział w warsztatach ze szlachetnej i obowiązującej w niemal każdej grze RPG sztuki strzelania z łuku, rzucania włócznią, toporem i nożem. A także w warsztatach rzemieślniczych, kowalskich, tkackich i garncarskich. Dowiesz się jak robić i pielęgnować broń oraz w jakich sytuacjach ja wykorzystywać. W trakcie trwania obozu możesz zamieszkać w średniowiecznej osadzie, a także rozbić prawdziwy obóz w plenerze i spać w namiocie rycerskim. Nauczysz się jak radzić sobie w warunkach polowych, stać na straży ogniska oraz kąpać w drewnianej bali.

Obóz RPG to doskonała propozycja dla tych, których fascynują gry planszowe i karciane. Po dniu pełnym przygód możesz zrelaksować się i wspólnie z innymi uczestnikami obozu zagrać w Twoje ulubione gry.

Obozy RPG Obóz RPG Obozy RPG

Organizacja obozów RPG

Obozy RPG organizowane są w Polsce, między innymi w malowniczej Byczynie, gdzie mieszkasz w drewnianym grodzie rycerskim. Stworzone sa dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Zarówno dla początkujących entuzjastów fantastycznych światów, jak i stałych fanów oraz graczy fantasy. Organizatorzy zapewniają Ci pyszne posiłki oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji i wycieczek fakultatywnych.

Obozy RPG 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty wyjazdów na obozy RPG

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub