Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy we Francji

Obozy we Francji ->> Wejdź i zobacz obozy młodzieżowe najlepszych organizatorów

Obozy młodzieżowe we Francji to ciekawa propozycja na wakacje i ferie zimowe.

Niezależnie od pory roku rosnącą popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszą się obozy we Francji organizowane na Lazurowym Wybrzeżu. Słońce, piękne krajobrazy i miasta: Monaco, Nicea, Cannes czy Saint Tropez – wszystko to robi niesamowite wrażenie. W takich okolicznościach z przyjemnością można oddać się uprawianiu sportów lub nauce języka francuskiego. Oprócz wyjazdu na południe Francji warto wybrać także na obóz w Paryżu.  Miasto nad Sekwaną zachwyca zabytkami i symbolami, takimi jak wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie.

W ofercie obozów młodzieżowych znajdziemy kursy językowe, obozy tematyczne, obozy sportowe, organizowane w ramach obozów letnich i zimowych.

Nie wolno zapominać, że Francja jest krajem z bogatą tradycją narciarską, dlatego zimą w ramach obozów sportowych odbywają się tu liczne obozy narciarskie i snowboardowe.  Najczęściej są one organizowane w Alpach, gdzie trzy połączone ze sobą doliny - Courchevel, Méribel i Belleville tworzą największy ośrodek narciarski na świecie.  Miłośnicy zimowych sportów mają do dyspozycji 600 km tras, co w połączeniu z świetną infrastrukturą i klimatem stanowi niezwykłą atrakcję.

Przy wyborze obozu dla siebie zachęcamy  do skorzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, gdzie można m.in podać tematykę wyjazdu, miejsce, wiek, dojazd, termin i szybko znaleźć najlepszy obóz zagraniczny we Francji

Obozy we francji 2020 ->> Wejdź i zobacz obozy sprawdzonych organizatorów

 obozy młodzieżowe we Francji obóz we Francji Obozy we Francji 2017

 

 

Czy wiesz, dlaczego warto wybrać się do Frnacji na letni obóz młodzieżowy?

Dlaczego na obóz młodzieżowy do Francji?

Francja jest jednym z najpiękniejszych krajów w Europie i przyciąga turystów z całego świata. Obozy młodzieżowe najczęściej organizowane są w Paryżu oraz na Lazurowym Wybrzeżu. Pomiędzy Marsylią a Monako ciągną się piaszczyste plaże i lazurowa woda, która zaprasza do kąpieli. Znajduje się tam wiele miast, które koniecznie trzeba zobaczyć .

W maleńkim państwie Monako (po Watykanie jest drugim najmniejszym państwem na świecie) warto zwiedzić Pałac Książęcy i Muzeum Oceanograficzne. W tym bogatym państwie zachwyci Cię niezwykła architektura, doskonałe restauracje, designerskie butiki i sportowe samochody na ulicach.

Monako znajduje się zaledwie 10 kilometrów od Nicei. Będąc tam koniecznie wybierz się na długi spacer po bulwarze Promenade des Anglais, do prawosławnej katedry Cathédrale Orthodoxe Russe Saint-Nicolas oraz na wzgórze zamkowe, gdzie znajdują się ruiny katedry z XI wieku.

Będąc na Lazurowym Wybrzeżu w czasie obozu młodzieżowego, nie możesz przegapić Saint Tropez, urokliwego małego miasteczka z średniowiecznymi uliczkami i malowniczym portem. Saint Tropez zyskało sławę dzięki filmowi ,,I Bóg stworzył kobietę” z Brigitte Bardot. Nie przegap również Cannes, znanego głównie dzięki jednemu z najważniejszych festiwali filmowych, a także pięknych plaż. W Cannes warto przespacerować się po starówce, porcie i zobaczyć zamek Chateau-Musée de la Castre.

Obozy młodzieżowe Francja 2017 Letnie obozy młozieżowe we Francji

Dla osób, które wolałyby poczuć klimat wielkiej metropolii, polecamy wyjazd na obóz młodzieżowy do Paryża. W stolicy mody, kultury i sztuki można włóczyć się godzinami wśród klimatycznych uliczek, wstępować do kawiarni na kawę i makaroniki, zobaczyć Luwr, wieże Eiffla i wiele innych niepowtarzalnych miejsc.

Na jaki obóz młodzieżowy we Francji warto się zdecydować?

Oferta zagranicznych obozów młodzieżowych jest zróżnicowana. Zadowoli zarówno wielbicieli wylegiwania się na plaży, jak również aktywnych podróżników.

W trakcie obozu rekreacyjnego na pewno wypoczniesz, zobaczysz najważniejsze miasta i zabytki, skorzystasz ze słodkiego lenistwa na plaży oraz udogodnień hotelowych takich jak basen czy łaźnia.

Francja jest idealnym tłem dla Twoich zdjęć, które możesz wykonać w trakcie fotograficznego obozu młodzieżowego. Podszkolisz swój warsztat i będziesz mieć możliwość zrobienia najpiękniejszych zdjęć.

Dla aktywnych zostały stworzone obozy sportowe. W ofercie znajduje się między innymi obóz tenisowy, na którym nauczysz się grać jak Agnieszka Radwańska lub Jerzy Janowicz. Po treningach organizatorzy zapewniają wiele atrakcji.

obozy rekreacyjne Francja 2017  Młodzieżowe obozy zagraniczne 2017

Dlaczego warto wyjechać na obóz młodzieżowy?

W trakcie obozu młodzieżowego poznasz wielu rówieśników, którzy mają podobne zainteresowania. Wspólnie weźmiecie udział w licznych atrakcjach, jakie przygotowali dla Was organizatorzy. Przede wszystkim odpoczniesz w otoczeniu pięknych francuskich plaż lub charakterystycznych wąskich uliczek i spróbujesz doskonałej i wykwintnej kuchni francuskiej.

Obozy  we Francji 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub