Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonie językowe

 Kolonie językowe 2021 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

 

Kolonie językowe  to bardzo dobry pomysł na ciekawe wakacje łączące odpoczynek z nauką języka obcego.

W Polsce dzieci mogą wybrać się na kolonie językowe do pięknych miejscowości nad morzem lub w górach.

Kolonie jezykowe to połączenie nauki angielskiego, niemieckiego lub polskiego z ciekawym programem rekreacyjnym. Codzienny kontakt z językiem na kolonii językowej szybko podnosi umiejętności posługiwania się językiem oraz poszerza zakres słownictwa.

Nakwiększym organizatorem kolonii i obozów językowych w Polsce jest LEKTOR, który organizuje wyjazdy językowe od 28 lat.

Kolonie i obozy językowe za granicą to prawdziwe wyzwanie dla  dzieci i młodzieży. To nie tylko intensywna nauka języka w praktyce, w naturalnym środowisku ale także szkoła samodzielności i odpowiedzialności.

 kolonie językowe kolonie językowe kolonie językowe

kolonie językowe 2021 ->> Sprawdź najlepsze i sprawdzone oferty

SPRAWDŹ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA kolonie językowe

Obozy językowe w Polsce:

Obóz językowy - angielski - Międzywodzie
Obóz językowy - polski - Międzywodzie
Obóz językowy - niemiecki - Międzywodzie
Obóz językowy - hiszpański - Międzywodzie
Obóz językowy - angielski - Dźwirzyno
Obóz językowy - polski - Dźwirzyno
Obóz językowy - angielski - Zakopane
Obóz jzykowy - polski - Zakopane

Kolonie językowe w Polsce:
Kolonie językowe - angielski - Międzywodzie
Kolonie językowe - polski - Międzywodzie
Kolonie językowe- niemiecki - Międzywodzie
Kolonie językowe - hiszpański - Międzywodzie
Kolonie językowe - angielski - Dźwirzyno
Kolonie językowe - niemiecki - Dźwirzyno

Kolonie językowe- angielski - Zakopane
Kolonie językowe - polski - Zakopane

 

Dowiedz się dlaczego warto spędzić wakacje na koloni językowej

kolonia językowa to nauka języka przez zabawę

Kolonie językowe to wyjście naprzeciw oczekiwaniom dzieci, które chcą podczas wakacji uczyć się języków obcych. Dają one możliwość nie tylko nauki języka poprzez zabawę, ale także są okazją do realizowania pasji sportowych, podróżowania i aktywności na łonie natury.  Zajęcia językowe, którą stanowią w przypadku kolonii językowych najważniejszą ich część, prowadzone są w sposób przystępny, dzięki włączeniu elementów zabawy i rekreacji. Nacisk kładziony jest na mówienie, dlatego dzieci szybko przełamują bariery komunikacyjne, czerpiąc z nauki jeszcze większą przyjemność. O skuteczności kolonii językowych decyduje nie tylko różnorodność zajęć językowych, ale także ich intensywność - codzienne, kilkugodzinne lekcje dzięki przyjaznej formule nie są uciążliwe i przynoszą bardzo szybko widoczne efekty.  Wyjazd na kolonię językową to spora dawka wiedzy, ale także intensywny wypoczynek potrzebny każdemu dziecku.

 kolonia językowa  kolonie językowe

Dlaczego warto spędzić wakacje na kolonii językowej?

Programy kolonii językowych są wypełnione różnymi, nie tylko językowymi zajęciami.  Dzieci oprócz nauki mnóstwo czasu spędzają uprawiając rozmaite sporty takie jak pływanie, windsurfing, gra w tenis - to ulubione wakacyjne aktywności. W chwili znurzenia mają okazję do plażowania, budowania zamków z piasku, opalania. Dużo frajdy dają dzieciom wyjazdy na zagraniczne wycieczki np. do atrakcyjnych parków wodnych. Wieczory podczas kolonii językowych wypełniają liczne zabawy integracyjne - imprezy taneczne, karaoke, gry w planszówki. Dzieci na kolonii językowej nie mają szansy się nudzić, a ich wolny czas jest zagospodarowany dużo lepiej niż w domu. Warto wysłać dzieci na zorganizowane kolonie letnie, pamiętając, że każda kolonia językowa to przede wszystkim inwestycja w rozwój intelektualny dziecka.

Kolonie językowe 2021 ->> Sprawdź, gdzie możesz wyjechać

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub