Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy za granicą

Obozy za granicą lato 2021->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych biur

Obozy za granicą to bardzo dobry pomysł na ciekawe wakacje dla młodzieży, która brała udział dotychczas w obozach młodzieżowych w Polsce.

W wyszukiwarce www.mirasol.pl  znajdziecie wyjazdy na obozy zagraniczne , ogromny wybór obozów do różnych krajów zarówno nad morze, w góry i w inne miejsca.

Ze względu na letnią atmosferę największą popularnością wśród obozów za granicą cieszą się obozy nad pięknymi ciepłymi morzami w takich krajach jak Włochy, Bułgaria, ChorwacjaHiszpania  czy Grecja.
Każdy obóz zagraniczny to niepowtarzalne wrażenia i rozszerzenie horyzontów dzieci i młodzieży.
Dzieci na koloniach i obozach mogą podziwiać piękne, urokliwe widoki i cieszyć się morzem, piaskiem i wakacjami.

Przy wyborze obozu dla siebie zachęcamy  do skorzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, gdzie można m.in podać tematykę wyjazdu, miejsce, wiek , dojazd, termin i szybko znaleźć najlepszy obóz zagraniczny.

Obozy za granicą 2021 ->> Wejdź i zobacz obozy młodzieżowe sprawdzonych organizatorów

obozy letnie za granicą  obozy za granicą obóz za granicą

W JAKIE DOKŁADNIE MIEJSCA MOŻNA WYJECHAĆ:


Obozy w Albanii 2021


OBOZY W BUŁGARII 2021

 

OBOZY W CHORWACJI 2021

 

OBOZY WE FRANCJI 2021


OBOZY W
GRECJI 2021


OBOZY W HISZPANII 2021


OBOZY W
RUMUNII 2021

 


OBOZY W
TURCJI 2021


OBOZY NA WĘGRZECH 2021


OBOZY WE WŁOSZECH 2021

 

Obozy letnie za granicą 2021 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na obóz za granicę

Obozy za granicą sposobem na naukę języka

Obóz za granicą dla dzieci i młodzieży może mieć profil językowy, sportowy lub rekreacyjny. Na obozie językowym realizowany jest intensywny kurs językowy, który w stosunkowo krótkim czasie  przynosi widoczne efekty. Oprócz zajęć językowych młodzież uczy się języka w praktyce, osłuchuje się z akcentem, poznaje kulturę i mieszkańców nowego kraju. Nauka języka w takiej formule staje się przyjemnością i dzięki temu jest o wiele skuteczniejsza niż tradycyjny kurs językowy. Jeśli chcemy wykorzystać wakacje na nadrobienie zaległości językowych, albo w szybko podnieść swoje kompetencje, wyjazd za granicę będzie najlepszym rozwiązaniem. Oferta kursów językowych organizowanych za granicą jest bardzo różnorodna - można uczyć się języka ogólnego, technicznego, biznesowego, można wyjechać z grupą , indywidualnie, albo z opiekunem.  

Sport i rekreacja na obozie za granicą

Wyjazd za granicę to dla dzieci i młodzieży także świetna okazja do uprawiania sportów i intensywnego odpoczynku. Wśród obozów sportowych dużą popularnością cieszą się obozy windsurfingowe, żeglarskie czy z nauką nurkowania. Najczęściej wybierane kierunki to Włochy, Chorwacja, Bułgaria, Węgry czy Turcja, gdzie organizowane są również obozy rekreacyjne, nastawione na intensywny wypoczynek.  Programy obozów sportowych i rekreacyjnych przewidują także mnóstwo zajęć integracyjnych, wyjścia na miasto, dyskoteki, zwiedzanie najciekawszych turystycznie miejsc. Tego typu obozy zdecydowanie sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości, co w połączeniu ze sportem i możliwościami aktywnego wypoczynku, jest najlepszym sposobem na udane wakacje dla dzieci i młodzieży.

Obozy za granicą dla młodzieży uzdolnionej artystycznie

Alternatywą dla obozów o charakterze sportowym są obozy artystyczne – młodzież może wyjechać na zagraniczny obóz taneczny, fotograficzny, czy plastyczny do takich krajów jak Hiszpania, Włochy, czy Grecja.  W krajach o bogatej i różnorodnej kulturze młodzi artyści czerpią inspirację do tworzenia, ale też zgłębiają wiedzę na temat swoich zainteresowań. Wyjazd za granicę to lekcja geografii, historii, sztuki. Oczywiście to także zwiększenie kompetencji w ulubionej dziedzinie. Czy będzie to malarstwo, czy taniec udział w obozie pogłębi zainteresowanie i zwiększy motywację do dalszego rozwoju. Niezależnie od wyboru rodzaju obozu, czy miejsca, do którego się udamy,  wyjazd za granicę podczas wakacji to gwarancja ciekawego i przyjemnego wypoczynku.

Obozy za granicą 2021->> Wejdź i zobacz aktualne oferty

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub