Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy przygodowe

 Obozy przygodowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

 

Obozy przygodowe to bardzo dobra propozycja obozów tematycznych dla dzieci i młodzieży, którzy nie lubią się nudzić podczas wakacji.

Wśrod obozów przygodowych można znaleźć wiele ciekawych i ekscytujących opcji, np. kolonie czy obozy detektywistyczne. Kto z nas nie chciałby choć na chwilę zostać Sherlockiem Holmesem?

Inne obozy przygodowe to mozliwość wcielenia się w rożnych znanych bohaterów, do których należy np. Harry Potter .

Ciekawe propozycje to też kolonie i obozy rycerskie , obozy RPG i gry strategiczne, obozy militarne, kolonie pirackie.

Rzeczywiście wybór obozów przygodowych jest imponujący, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy.

 obozy przygodowe obozy przygodowe obozy przygodowe dla młodzieży

 

Obozy przygodowe 2020 ->> Zapoznaj się z ofertami najlepszych obozów przygodowych

Zobacz, gdzie są organizowane obozy przygodowe

Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na obóz przygodowy

 

OBOZY przygodowe dla odważnej młodzieży

Obozy przygodowe, jak sama nazwa wskazuje, są gwarancją wakacyjnej przygody.  Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile w leśnej głuszy, na polu walki, na tropie przestępcy - bez wahania wybierz któryś z obozów przygodowych oferowanych na lato 2020. Oczywiście pod warunkiem, że znajdziesz w sobie tyle determinacji i odwagi, by sprostać wyzwaniom, jakie czekają na Ciebie podczas obozu militarnego, fabularnego, podróżniczego, detektywistycznego. Wyjazd na obóz letni to przyjemność, więc wybierając obóz przygodowy, musisz być przygotowany na wzmożony wysiłek, adrenalinę i mnóstwo aktywności. Takie obóz to też oferta dla młodzieży, która pasjonuje się historią, archeologią, światem podróży, również podróży w czasie. Trzeba więc mieć dużo fantazji i być otwartym na nowe doświadczenia.  Obozy przygodowe dla młodzieży to oferta dla wybranych.

OBOZY DLA PODRÓŻNIKÓW I ODKRYWCÓW

Wyobraźnia i chęć poznawania to najważniejsze cechy uczestnika obozu podróżniczego, czy obozu archeologicznego.  Każdy kto chce w przyszłości odbywać dalekie podróże, odkrywać świat, poznawać rozmaite kultury i narodowości, może zacząć swoją przygodę właśnie od wakacyjnego wyjazdu na specjalny obóz. Dla przyszłych globtroterów udział w obozach podróżniczych to z jednej strony wirtualna podróż do wybranego kraju, ale także nauka konkretnych umiejętności, które z pewnością przydadzą się podczas dalekich wypraw. Zadania i konkurencje, które realizują uczestnicy obozu nauczą nie tylko posługiwania się mapą i kompasem, ale także budowania szałasu w lesie, rozpalania ogniska, jednym słowem sztuki przetrwania. Wyjazd na obóz jest też okazją by przenieść się w wyobraźni do odległych światów – świata Indian, piratów, średniowiecznego świata rycerzy, a nawet magicznego świata Harry'ego Pottera.  Jeśli jesteś miłośnikiem fantasy, czy gier RPG, będziesz miał okazję do udziału w wielu emocjonujących rozgrywkach. Na obozach przygodowych możesz robić to co lubisz i dzielić zainteresowanie z grupą rówieśników, nawet jeśli Twoja pasja nie należy do najpopularniejszych.

obozy przygodowe Obozy przygpdowe w Polsce Obozy i kolonie przygodowe

MOTORYZACYJNE I MILITARNE OBOZY PRZYGODOWE

Obozy dla miłośników motoryzacji nie są tak popularne, jak choćby obozy podróżnicze, ale ich oferta z roku na rok jest coraz bogatsza.  Młodzież, i to nie tylko chłopcy, ale również dziewczyny, chętnie jeździ na obozy łączące kilka dyscyplin, np. obozy gokartowo – quadowo – paintballowe.   Na takich obozach nie brakuje wrażeń – od emocjonującej wyprawy quadami po leśnych trasach, przez wyścigi na torach gokartowych, po pełną adrenaliny grę w paintball. Jeśli chcesz spróbować któregoś z tych ekstremalnych sportów, wyjazd na obóz jest świetną do tego okazją. Obóz zaczyna się od nauki podstaw jazdy na wybranych pojazdach. Każdego dnia doskonalisz swoje umiejętności pod okiem instruktorów i masz okazję, by pościgać się z kolegami po torach i trasach. Jeśli jednak Twoja pasja dopiero się rozwija i póki co sprowadza się do sklejania modeli,  na obozie modelarskim  na pewno rozwiniesz swoje umiejętności składając misternie rozbudowane konstrukcje ulubionych pojazdów, czy samolotów. Dla miłośników bitew i walki idealne będą z kolei obozy militarne. Możesz wcielić się nie tylko w rolę żołnierza walczącego na wojnie, ale też wyspecjalizowanego komandosa sił specjalnych. To świetny pomysł dla małych i dużych chłopców, choć na obozy militarne jeżdżą też dziewczyny.

Obóz przygodowy Obozy przygodowe w Polsce Obozy przygodowe w Polsce

Każdy obóz młodzieżowy to oprócz ulubionych aktywności także sporo dobrej zabawy i integracji.  Po całym dniu pełnym wrażeń młodzież spędza wieczory przy ognisku, na turniejach gier planszowych lub na wieczorach filmowych. Wspólne przeżycia, ale także wieczorny odpoczynek integrują młodzież, sprzyjają odpoczynkowi i zabawie. Wyjazd na obóz młodzieżowy to z pewnością sposób na niezapomniane wakacje dla aktywnych.

Obozy przygodowe 2020 ->> Sprawdź najlepsze oferty organizatorów obozów dziecięcych i młodzieżowych

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub