Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonie letnie

 Kolonie letnie 2021 ->> Wejdź i zobacz  kolonie dla dzieci najlepszych organizatorów

 kolonie letnie   letnie kolonie dla dzieci

Kolonie letnie prezentowane na portalu mirasol.pl to kolonie w Polsce i kolonie za granicą, wyłącznie wiodących organizatorów obozów i kolonii dla dzieci. Są to biura, które od wielu lat organizują sprawdzone obozy i kolonie.

Kolonie letnie w Polsce są organizowane w różnych częściach kraju, zarówno nad morzem, jak i w górach np. w Tatrach, w Beskidach, w Biszczadachczy w Karkonoszach,  nad jeziorami np. na Mazurach, w Borach Tucholskich, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, na Kaszubach i wielu innych miejscach.

Kolonie zagraniczne cieszą się rosnącą popularnością, mogą na nie wyjedżać dzieci w wieku od 8 lat. najczęściej wybierane kolonie zagraniczne to kolonie rekreacyjne, ale także artystyczne, np. kolonie taneczne.  Dzieci podczas letnich wakacji mogą pojechać na Słowację, Węgry, czy do Włoch, ale także do innych krajów europejskich.

Wszystkie kolonie są sprawdzone i zgłoszone do Kuratorium. Dziećmi  podczas wyjazdów opiekuje się wykwalifikowana  kadra wychowawców.

Obok kolonii letnich można w okresie zimy wybrać dla dzieci zimowiska, m.in. obozy narciarskie i obozy snowboardowe.

Kolonie dla dzieci 2021 -wejdź i zobacz oferty wyjazdów  sprawdzonych biur ->>
 

-KOLONIE LETNIE  - WG TEMATYKI

-Kolonie językowe
-Kolonie dla najmłodszych
-Kolonie sportowe
-Kolonie tenisowe
-Kolonie windsurfingowe
-Kolonie żeglarskie
-Kolonie wodne

-Kolonie konne
-Kolonie koszykarskie
-Kolonie siatkarskie
-Kolonie pływackie
-Kolonie z piłką nożną

-Kolonie aktywne
-Kolonie przetrwania

-Kolonie wspinaczkowe
-Kolonie paintballowe
-Kolonie kulinarne
-Kolonie przygodowe
-Kolonie RPG

-Kolonie artystyczne
-Kolonie taneczne
-Kolonie plastyczne

-Kolonie fotograficzne
-Kolonie muzyczne
-Kolonie gitarowe

 -Kolonie zagraniczne

 

-KOLONIE letnie DLA DZIECI 2021 - WG MIEJSCA

 


kolonie letnie 2021->> Wejdź i zobacz kolonie najlepszych biur


Sprawdź, dlaczego warto wysłać dzieci na kolonie letnie

 

gdzie odbywają się KOLONIe LETNIe DLA DZIECI

Kolonie letnie to dobry pomysł na udane wakacje dla dzieci. Odbywają się w pięknych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, w dobrze wyposażonych i komfortowych ośrodkach wypoczynkowych.  W ofercie znajdziemy bardzo ciekawe kolonie krajowe i zagraniczne.

Kolonie letnie w Polsce organizowane są nad Bałtykiem, na Mazurach i w Tatrach, ale także w mniej znanych regionach Polski takich jak Beskidy, Bory Tucholskie, Jura Krakowsko-Częstochowska.  Wyjazd na kolonię letnią może więc być dla dzieci okazją do odkrywania piękna naszego kraju.

Kolonie zagraniczne stanowią dla dzieci okazję do poszerzania horyzontów, uczą samodzielności i odpowiedzialności. Oferty są skierowane do dzieci od 8 lat i są to głównie kolonie rekreacyjne nastawione na odpoczynek i zwiedzanie, ale też kolonie taneczne i oczywiście kolonie językowe. Dzieci mogą wyjechać do takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Słowacja,  czy Węgry.

jakie KOLONIe LETNIe wybierają DZIECI podczas wakacji?

Wśród kolonii letnich znajdziemy kolonie różnego typu: kolonie sportowe - głównie żeglarskie, windsurfingowe, tenisowe, rowerowe, kolonie rekreacyjne, przygodowe i oczywiście językowe.

W ofertach na lato znajdziemy także rozmaite kolonie artystyczne - fotograficzne, plastyczne, teatralne i muzyczne - z nauką gry na instrumentach. Dla dzieci, które lubią ruch i taniec idealną propozycję kolonii letniej będą kolonie taneczne lub łączące kilka dziedzin np. kolonie teatralno - taneczne.

Z roku na rok rośnie też popularność kolonii przygodowych, takich jak kolonie survivalowe, militarne, przetrwania. Nie brakuje dzieci, które podczas letnich wakacji chcą próbować nowych doświadczeń, szukają wrażeń i ujścia ponadprzeciętnej energii. Dobrym pomysłem są też kolonie tematyczne, np. dla miłośników motoryzacji - kolonie motoryzacyjne, czy modelarskie, albo tak wyszukane jak kolonie fabularne i RPG - dla pasjonatów gier.  Oferta kolonii letnioch jest tak różnorodna, jak różnorodne są zainteresowania dzieci.

KOLONIE LETNIE DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI

Nawet bardzo małe dzieci mogą wybrać się podczas wakacji na zorganizowane kolonie letnie. W ofercie kolonii na lato 2015 znajdziemy specjalną kategorię Kolonii dla najmłodszych, która jest skierowana do dzieci w wieku od 5 lat, jednak dotyczy to kolonii krajowych. Kolonie zagraniczne to dużo większe wyzwanie, więc mogą na nie pojechać dzieci, które skończyły 8 lat.

Kolonie w Polsce dla namłodszych to głównie kolonie rekreacyjne i przygodowe.  Spośród najciekawszych znajdziemy kolonie dla detektywów i piratów, które pozwalają dzieciom na przeżycie niezapomnianej przygody. Oczywiście oprócz wcielania się role postaci bajkowych, dzieci spędzają czas na zajęciach sportowych i licznych grach i zabawach integracyjnych.

Wysyłajac dzieci na kolonie letnie rodzice mogą  być pewni, że ich dzieci spędzą cyas wakacji ciekawie, ale też bezpiecznie, pozostając pod czujnym okiem wychowawców.

na KOLONIach LETNIch dzieci się nie nudzą

Oczywiście oprócz podróżowania i zwiedzania, wyjazd na kolonię letnią to najlepsza okazja do wypoczynku i sportowej aktywności. 
W ramach kolonii realizowany jest bardzo atrakcyjny program rekreacyjny i fakultatywny.  Oprócz zajęć tematycznych związanych z profilem kolonii, np. warsztatów językowych, dzieci spędzają czas na rekreacji. To nie tyko wycieczki, zwiedzanie, ale także wyjścia na basen, zajęcia edukacyjne i integracyjne -  turnieje gier planszowych, wieczory filmowe, zabawy taneczne.
W ofercie fakultatywnej wielu kolonii znajdziemy kursy tenisa, windsurfingu, czy  konwersacje językowe.  Dzień na kolonii letniej wypełniony jest od rana do wieczora mnóstwem atrakcji, dlatego dzieci nie mają szansy się nudzić.  


Kolonie letnie ->> Wejdź i zobacz obozy sprawdzonych organizatorów

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub