Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

O nas

Właścicielem i operatorem portalu internetowego  mirasol.pl  jest LEKTOR Travel sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Oławska 25, kod  50-123

 Licencja Organizatorów i Pośredników Turystycznych nr 610/4/2015      KRS 0000537804    NIP 8971804449    Regon 360535742

Jesteśmy obecni na rynku turystycznym od 1990 roku.

Od ponad 28 lat organizujemy obozy i kolonie językowe w Polsce dla dzieci i młodzieży z całego kraju i z zagranicy. Jesteśmy największym organizatorem wyjazdów językowych w Polsce.

Ponadto jesteśmy operatorem portalu internetowego  mirasol.pl, gdzie w jednym miejscu można znaleźć wszystkich polskich sprawdzonych organizatorów obozówi kolonii. 

Podczas organizacji wyjazdów zwracamy najwiekszą uwagę na ciekawy i urozmaicony program wyjazdu oraz bezpieczeństwo uczestników.

Bardzo ważne jest , aby organizator obozu czy kolonii miał wszystkie zezwolenia i uprawnienia, potrzebne do organizacji wypoczynku.

Istotne  jest także, aby organizator obozu  był uczciwy i nastawiony przede wszystkim  na dobro uczestników i stworzenie najlepszych warunków do niezapomnianych wakacji.        

Stworzony przez nas portal mirasol.pl jest właśnie takim miejscem, gdzie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzonych organizatorów obozów i kolonii, dla których podobnie, jak dla nas, organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży stała się pasją.

mirasol.pl to miejsce, gdzie mogą Państwo znaleźć w jednym miejscu wszystkich najlepszych organizatorów obozów i kolonii w Polsce i za granicą bez konieczności czasochłonnego przeglądania internetu.    

Zapraszamy do przejrzenia szerokiego wyboru i wyboru najlepszego wyjazdu dla Państwa dziecka.     

Zespól mirasol.pl

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub