Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy żeglarskie

Obozy żeglarskie 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

 

Obozy żeglarskie są w sam raz dla osób, które lubią sport, wodę i ruch. W Polsce organizowane są nad Bałtykiem i na Mazurach, w najpiękniejszych miejscowościach, w dobrze wyposażonych ośrodkach sportowych.

Podczas obozów żeglarskich można nauczyć się podstaw żeglarstwa, w tym wiązanie węzłów, splotów, czy zasad sterowania jachtem.

Uczą się też części jachtu, tak by stać się profesjonalistami w dziedzinie żeglowania.

Oczywiście podczas obozów żeglarskich najważniejsza jest praktyka. Dlatego ważna jest umiejętność manewrowanie jachtem - odpadanie, ostrzenie, zwroty, praca żaglami i sterem. Można zapoznać  się z manewrami podchodzenia do boi, do pomostu, z manewrem "człowiek za burtą".

Oczywiście większość obozów żeglarskich organizowana jest nad jeziorem, ponieważ to najlepiej przystosowane miejsce do nauki żeglowania.

 obozy żeglarskie obozy żeglarskie obozy żeglarskie

  

Obozy Żeglarskie 2020 ->> Sprawdź najlepsze i sprawdzone oferty

SPRAWDŹ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBOZY Żeglarskie

 

Dowiedz się, dlaczego warto spędzić wakacje na obozie Żeglarskim

Obóz Żeglarski to niezwykły klimat lata

Obozy żeglarskie to idealny pomysł na wakacje dla miłośników marynarzy i śpiewania szant. Podczas obozu będziesz mieć okazję do wcielenia się w rolę marynarza, począwszy od wiązania marynarskich węzłów, po samodzielne żeglowania po jeziorze. Z kolei wieczorami przy ognisku pośpiewasz najpiękniejsze szanty i posłuchasz marynarskich opowieści. Na obozie żeglarskim panuje niepowtarzalny klimat, który każdemu miłośnikowi morza i statków przypadnie do gustu. To nie tylko aktywny wypoczynek i uprawianie sportów wodnych, ale także dużo integracji, zabaw i atrakcji. Piękne mazurskie tereny lub nadmorskie widoki sprawią, że Twoje wakacje będą miały niezapomniany klimat i dostarczą wspaniałych wrażeń.

  obozy żeglarskie  obozy żeglarskie obóz żeglarski

na obozie żeglarskim różne atrakcje

Decydując się na obóz żeglarski masz pewność, że większość czasu spędzisz nad wodą. To szczególnie podczas upalnego lata atrakcyjny sposób na aktywny wypoczynek. Niezależnie od tego, czy będzie to morze, czy jezioro wypoczniesz nad wodą, korzystając z możliwości uprawiania różnych innych sportów wodnych. Podczas obozu żeglarskiego odbywają się zajęcia z instruktorami, po których samodzielnie pływasz żaglówką.  Poza żeglowaniem i sportami typu siatkówka wodna, pływanie, surfing, organizowane są także wycieczki, imprezy tematyczne, zabawy wieczorne, a nawet konwersacje językowe. Wyjeżdżając na obóz żeglarski, masz zapewnione całe mnóstwo sportowych i poza sportowych atrakcji.

Obozy żeglarskie 2020 ->> Sprawdź, gdzie możesz wyjechać

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub