Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy z piłką nożną

Obozy piłkarskie 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych obozów z piłką nożną

Obozy z piłką nożną odbywają się zazwyczaj w okresie letnim, ale również w ramach zimowych obozów sportowych odbywają się rozgrywki piłki halowej.

Obozy sportowe, kórych główna część programu obejmuje grę w piłkę nożną, odbywają się w ośrodkach spotowych zarówno w górach, jak i nad morzem.

Treningi poprowadzone są przez profesjonalnych instruktorów piłki nożnej, dlatego umożliwiają podniesienie umiejętności piłkarskich w ciągu zaledwie kilku dni zajęć.

Udział w obozach z piłką nożną jest okazją do udoskonalenia indywidualnej techniki oraz gry zespołowej, będącej podstawą piłki nożnej.

Poza intensywnymi treningami odbywają się zajęcia na siłowni oraz liczne zajęcia i gry sportowo-rekreacyjne.

obozy z piłką nożną obozy z piłką nożną obozy z piłką nożną

 

Obozy piłkarskie 2020 ->> Sprawdź najlepsze oferty obozów i kolonii

GDZIE MOŻESZ SPĘDZIĆ OBOZ Z PIŁKĄ NOŻNĄ

Dowiedz się więcej o obozie piłkarskim

Dąż do perfekcji w grze na obozie z piłką NOŻNĄ

Z myślą o fanach footballu powstały obozy piłkarskie. W czasie obozu, w bardzo szybkim tempie podniesiesz umiejętności. Profesjonalni instruktorzy nauczą Cię piłkarskich sztuczek i trików, wzmocnisz swoją kondycję, rozwiniesz zdolności gry zespołowej oraz odpoczniesz w czasie zajęć rekreacyjnych. Poziom treningów jest dostosowany do umiejętności uczestników, dlatego na obóz mogą wybrać się profesjonalni gracze, jak również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z footballem. W ten sposób możesz liczyć na najefektywniejsze rozwijanie i doskonalenie swoich umiejętności gry w piłkę.

Obóz pomoże Ci wyćwiczyć sposób gry, udoskonalić koordynacje ruchową oraz poczucie równowagi dzięki autorskim programom treningowym. Trenerzy przekażą Ci swoją wiedzę z obszaru zasad zdowego żywienia niezbędnych dla sportowców, a także wprowadzą w świat gry fair play, zasad footballu, pokażą jak należy się rozgrzewać oraz pomogą Ci zdecydować na jakiej pozycji jestś najlepszy.

Obozy piłkarskie stworzone są dla aktywnych

Obóz z piłką nożną zaspokoi Twoją potrzebę ruchu i aktywności sportowych. Będziesz miał okazję do wielogodzinnych, intensywnych taktyczno-technicznych treningów, rozgrywania meczy i turniejów drużynowych. Organizatorzy proponują również bardzo bogaty zasób atrakcji. Obozy piłkarskie organizowane są między innymi nad morzem, w górach oraz na Mazurach. W zależności od miejsca, na które się zdecydujesz, możesz liczyć na szereg dodatkowych aktywności jak pływanie w basenie, aqua aerobic, kąpiele w morzu, zabawy na piasku, wycieczki górskie, dyskoteki, gry w hotelu, ogniska oraz zabawy integracyjne z pozostałymi uczestnikami obozu.

Piłkarskie obozy i kolonie Obozy i kolonie piłkarskie Obozy z piłką nożną

Dlaczego warto wybrać się na obóz z piłką nożną?

Kadra trenerska i medyczna czuwa nad Twoim bezpieczeństwem oraz dobrym samopoczuciem. Dzięki czemu możesz w spokoju skupić się na doskonaleniu własnej techniki i poszczególnych stałych elementów gry; rzutów rożnych i wolnych, przelobowania, dośrodkowania, podania, przejęcia piłki i celnego strzelania do bramki lub jej bronienia! Dowiesz się więcej o stosowaniu odpowiednich taktyk i strategii, dzięki którym wygrasz mecz. Udoskonalisz grę słabszą nogą oraz głową, precyzyjny odbiór piłki, wślizgi, zagrania sytuacyjne, grę ciałem oraz dalekie wyrzuty. Weźmiesz również udział w prelekcjach, gdzie zapoznasz się z lekcjami teoretycznymi oraz zobaczysz ciekawe filmy o tematyce piłkarskiej oraz oczywiście najlepsze mecze!

Na obozie lub kolonii z piłką nożną staniesz się doskonałym graczem footballu, ale także wspaniale spędzisz czas i poznasz świetnych ludzi.

Obozy piłkarskie 2020 ->> Wejdź i zobacz, jakie obozy i kolonie oferują najlepsi organizatorzy

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub