Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy konne

Obozy konne 2020 ->> Wejdź i zobacz propozycje najlepszych organizatorów

 

Obozy konne są dobrym pomysłem dla osób, które są miłośnikami zwierząt i potrafią już jeździć, ale także dla dzieci i modzieży, którzy dopiero chcialiby nauczyć się jazdy konnej.

Uczestnicy obozów konnych uczą się także, jak dbać i pielegnować zwierzęta, co robić i jak zachowywać się w stajni.  

Organizatorzy obozów  zapewniają oprócz wiodącego tematu także ciekawe propozycje innych zajęć sportowych i rekreacyjnych.  

Obozy konne odbywają się w malowniczych zakątkach Polski. To bardzo dobry pomysł na wakacje i rozwinięcie nowych umiejętności.

obozy konne obozy konne obozy konne

 

Obozy konne 2020 ->> Sprawdź bogatą ofertę obozów konnych dla dzieci i młodzieży

Sprawdź, gdzie organizowane są obozy konne


Dowiedz się więcej o wyjazdach na obozy konne

Obozy konne przeznaczone są dla początkujących oraz umiejących już jeździć osób

Obozy konne i jeździeckie organizowane są w malowniczych zakątkach Polski, takich jak między innymi: Beskidy, Kaszuby, Pomorze, Warmia i Mazury. W otoczeniu pięknej przyrody młodzi, zarówno początkowi jak i już zaawansowani jeźdźcy mają okazję wybrać się na konne przejażdżki w plenerze oraz ćwiczyć jazdę i skoki w padokach.

W trakcie obozu jeździeckiego można oswoić się ze zwierzęciem, nauczyć się przygotowywać je do jazdy oraz pielęgnować. Nauczysz się również podstawowych technik jeździeckich, woltyżerki oraz dowiesz o zachowaniach stadnych koni. Zdobędziesz teoretyczną wiedzę i dowiesz się więcej o prawidłowym odżywianiu koni oraz ich budowie. Możesz spróbować swoich sił i porównać swoje umiejętności z pozostałymi jeźdźcami w trakcie turniejów oraz zawodów konnych.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dopasowanych do umiejętności uczestników oraz prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów.

Obozy konne Obozy jeździeckie Obozy konne w Polsce

Moc atrakcji atrakcji w czasie obozu konnego

Organizatorzy proponują wiele zajęć dodatkowych, między innymi wycieczki, warsztaty fakultatywne, w tym artystyczne, sportowe i rekreacyjne. Na obozie konnym możesz liczyć także na wiele zabawy, gier animacyjnych i integracyjnych z pozostałymi uczestnikami obozu. W planie znajdują się dyskoteki, ogniska, wieczory filmowe, konkursy z nagrodami.

Ośrodki wypoczynkowe oraz domy studenckie, w których jest zagwarantowane zakwaterowanie posiadają wiele udogodnień takich jak boiska do gry w piłkę nożną, siatkową, koszykową, a także baseny, łaźnie, siłownie, sauny i place zabaw.

Obóz konny i jeździecki gwarantuje udane i aktywnie spędzone w wakacje w doskonałym towarzystwie!

Obozy konne 2020 ->> Zapoznaj się z obszerną ofertą obozów dla dzieci i młodzieży

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub