Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy plastyczne

Obozy plastyczne 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy plastyczne stworzone są dla dzieci i młodzieży chcących rozwijać swoje zamiłowania oraz telent plastyczny. 

Stanowią doskonałą okazję, by podszlifować umiejętności malowania i rysowania, ale także dopiero spróbować swoich sił w technikach plastycznych.

Uczestnicy obozu plastycznego, pod okiem artysty uczą się rozmaitych technik malowania i rysowania, poznają zasady perspektywy, kompozycji, doboru kolorów i światła.

Program obozu plastycznego obejmuje o wiele więcej niż tylko zajęcia plastyczne, to także wykłady oraz projekcje filmów pogłębiające wiedzę na temat sztuki.

Pamiątką z obozu jest oczywiście własnoręcznie namalowany obraz, który wcześniej prezentowany jest podczas wystawy kończącej obóz.

obozy malarskie obozy malarskie obozy malarskie

 

Obozy plastyczne 2020 ->> Wejdź i zobacz  - najlepsze obozy i kolonie

 

SPRAWDŹ, GDZIE SĄ ORGANIZOWANE OBOZY I KOLONIE PLASTYCZNE

 

Dowiedz się więcej o obozach plastycznych

Rozwiń talent artystyczny w czasie obozu plastycznego

Jeśli drzemie w Tobie artystyczna dusza i czujesz, że możesz zostać drugim Picassem lub Modiglianim, obóz plastyczny jest idealnym miejscem dla Ciebie! Wyjazdy organizowane są w Polsce i za granicą, między innymi w malowniczych Włoszech, które stanowią idealne tło do Twoich obrazów i rysunków, a także twórcze natchnienie i inspirację.

Rodzaje obozów plastycznych

Pod okiem prawdziwych plastyków i artystów rozwiniesz swoje zdolności manualne,  kreatywność, kreskę, perspektywę, ruchy pędzlem oraz dowiesz się, jak operować światłem. Nauczysz się odpowiednio dobierać i mieszać kolory, a także poznasz ciekawostki dotyczące historii sztuki. Będziesz również mógł pobawić się innymi technikami plastycznymi, lepić z plasteliny, rzeźbić i składać origiami. Będziesz tworzył w pracowniach plastycznych, ale również wyruszysz w teren, aby malować naturę, przyrodę, krajobrazy i architekturę.

Dlaczego zdecydować się na obóz plastyczny?

W trakcie zajęć plastycznych możesz wyrazić siebie poprzez swoją twórczość, ponieść wodze fantazji i oddać się sztuce. W ten sposób zrelaksujesz się i wypoczniesz. Wzmocnisz swoje umiejętności praktyczne i wiedze teoretyczną. Poznasz również wielu rówieśników, którzy dzielą Twoją plastyczne zainteresowania. Może stworzycie nowoczesną sztukę zespołową?

Obóz plastyczny to nie tylko rozwijanie aktywności manualnych, to także zajęcia rekreacyjne. W zależności od miejsca do którego zdecydujesz się wybrać, czekają na Ciebie inne atrakcje.

Obozy plastyczne Obóz plastyczny dla dzieci Obozy plastyczne

We Włoszech możesz liczyć na liczne kąpiele w morzu i zabawy na piasku, zapoznanie się z kulturą włoską, jedzenie najlepszej pizzy oraz liczne wycieczki fakultatywne. Na koloniach nad polskim morzem również czeka na Ciebie moc niespodzianek. Organizatorzy czekają z ciekawymi grami, zabawami, konkursami, dyskotekami, a także wieczornym kinem letnim. Weźmiesz udział w wycieczkach, aktywnościach sportowych, możesz grać w piłkę nożną, siatkową, koszykową i robić wiele fajnych innych rzeczy!

Obozy plastyczne 2020 ->> sprawdź oferty najlepszych obozów i kolonii letnich

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub