Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy młodzieżowe w Polsce

Obozy młodzieżowe  2020 ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

Na portalu mirasol.pl przedstawiamy propozycje wyjazdów na obozy młodzieżowe na terenie Polski. Obozy odbywają się w różnych częściach kraju: nad morzem, w górach, nad jeziorami i w innych miejscach w Polsce.

Wakacje to dla młodzieży dobra okazja do odkrywania nowych miejsc. Coraz częściej obozy młodzieżowe organizowane są na Lubelszczyźnie, w Wielkopolsce, a nawet na Śląsku. Są wśród nich rozmaite obozy sportowe, przygodowe, artystyczne.

Niektóre rodzaje obozów np. obozy wspinaczkowe organizowane są wyłącznie w górach, ale nie tylko w Tatrach, ale też w Karkonoszach, Beskidach, czy mniej znanych Górach Opawskich.

Z kolei obozy wodne odbywają się nie tylko nad morzem, ale także nad jeziorami. Młodzież podczas obozów letnich ma okazję odkryć Mazury, Suwalszczyznę, Bory Tucholskie.

Jadąc na zorganizowane obozy po raz kolejny warto odkrywać nowe, piękne zakątki naszego kraju.

obozy młodzieżowe obozy dla młodzieży młodzieżowe obozy letnie

Prezentowane obozy letnie organizowane są przez sprawdzonych organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży, którzy działają na rynku turystycznym od wielu lat.

Zachęcamy także do korzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, gdzie można m.in podać tematykę wyjazdu, miejsce, wiek, dojazd, termin i szybko znaleźć najlepsze obozy młodzieżowe  lub kolonie letnie.

Miejsca, dokąd można pojechać na młodzieżowe obozy w polsce:Letnie Obozy młodzieżowe  2020 ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych biur


Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na obóz młodzieżowy w Polsce

OBOZy MŁODZIEŻOWe w polsce są bardzo różnorodne

Obozy młodzieżowe w Polsce organizowane są nad morzem, w górach, nad jeziorami. W pięknych miejscowościach wypoczynkowych.

Nad morzem lub nad jeziorami odbywają się obozy żeglarskie i windsurfingowe. Na Mazurach także obozy ze spływami kajakowymi oraz obozy jeździeckie. W górach z kolei można uprawiać bardziej ekstremalne sporty np. na obozach wspinaczkowych czy obozach przetrwania.

Młodzież podczas letnich wakacji bardzo często wyjeżdża także na obozy językowe, łącząc letni wypoczynek z nauką języka. Na obozy językowe można wyjechać zarówno nad morze, jak i w góry.

Zorganizowane obozy młodzieżowe to wygodny sposób na wakacyjny wyjazd - organizatorzy zapewniają dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, dbają o bogaty program obozu i dodatkowe atrakcje.

 

obozy młodzieżowe w Polsce obozy młodzieżowe 2017 obozy dla młodzieży lato 2017

 

 

atrakcyjne programy obozów w polsce

Młodzież podczas obozu letniego w Polsce nie ma prawa się nudzić. Nawet jeśli pogoda nie sprzyja sportowej aktywności, uczestnicy obozu mają zapewnione dodatkowe atrakcje. W ramach obozów odbywają się całodniowe wycieczki zagraniczne, wyjazdy do parków rozrywki, wyjścia na baseny i do SPA.

Ośrodki rekreacyjne, w których odbywają się obozy są świetnie wyposażone, a młodzież może korzystać z hal sportowych, sal tanecznych, kortów tenisowych, siłowni i sauny.

Wyjazd na obóz młodzieżowy to świetna okazja do nawiązywania nowych znajomości, bo w programie nie brakuje też imprez integracyjnych, zabaw tanecznych, wieczorów gier.

Obozy organizowane w Polsce są alternatywą dla obozów zagranicznych.  Mają równie atrakcyjne programy, a ich uczestnicy mają zapewnione rozmaite atrakcje. Jesli nie dysponujemy dużym budżetem na wakacje, to dobry pomysł na udany letni wypoczynek i realizowanie swoich pasji.

OBOZY MŁODZIEŻOWE OKAZJĄ DO ODKRYCIA NOWYCH MIEJSC

Obozy młodzieżowe w Polsce to też okazja do odkrycia nowych, a wartych zobaczenia zakątków naszego kraju.

Świetną okazją do tego są obozy rowerowe, podczas których uczestnicy przemierzają najpiękniejsze szlaki rowerowe Polski.

Rozmaite obozy tematyczne dają też możliwość wyjazdu w tak nietypowe regiony jak Bory Tucholskie, Jura Krakowsko – Częstochowska, czy Beskidy. Walory przyrodnicze stanowią dodatkowy atut takich wyjazdów, dlatego warto choć raz zrezygnować z typowego wyjazdu nad Bałtyk lub w Tatry.

Obozy młodzieżowe w Polsce 2020 ->> Wejdź i zobacz aktualne oferty

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub