Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy nad jeziorem

Obozy nad jeziorem 2020 ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

Obozy nad jeziorami stanowią świetną alternatywę dla obozów nad morzem, korzystają z niej przede wszystkim miłośnicy sportów wodnych.

Obozy nad jeziorami organizowane są na Mazurach, na Suwalszczyźnie, na Pojezierzu Drawskim, na Kaszubach czy Mazowszu.

Podczas obozów i kolonii nad jeziorem dzieci i młodzież mogą odpoczywać i  aktywnie korzystać z walorów jeziora, pływając, żeglując , ucząc się windsurfingu czy innych wodnych umiejetności.

Nad jeziorami organizowane są liczne obozy tematyczne, szczególnie obozy wodne, tj. obozy windsurfingowe, obozy żeglarskie, obozy kajakarskie i wiele innych.

Obozy nad jeziorami przeznaczone są dla osób aktywnych, lubiącyh ruch i niebojących się wody.

obozy nad jeziorem obozy nad jeziorem obozy nad jeziorem w Polsce

Zachęcamy także do korzystania z zaawansowanej wyszukiwarki, gdzie można m.in podać tematykę wyjazdu, miejsce, wiek, dojazd, termin
i szybko znaleźć najlepszy obóz nad jeziorem.


Obozy nad jeziorem 2020 ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

OBOZY NAD JEZIORAMI W POLSCE

WARMIA I MAZURY

KASZUBY

MAZOWSZE

POJEZIERZE SUWALSKIE

 

Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na obóz nad jeziorem

oBOZy nad jeziorem popularne podczas letnich wakacji

Wyjazd na obóz nad jeziorem to okazja do przyjemnego wypoczynku nad wodą, zwłaszcza kiedy latem doskwierają nam wysokie temperatury. 

Na obozach organizowanych nad jeziorami możemy uprawiać sport, odpoczywać opalając się lub pływając, ale też rozwijać artystyczne pasje na obozach tematycznych.

Młodzież chętnie wyjeżdza podczas letnich wakacji nad jeziora, bo w ofertach znajdziemy coraz ciekawsze propozycje, a wyjazd na tego typu obozy jest świetną alternatywą dla obozów organizowanych nad morzem.

Chcąc spędzić wakacje nad jeziorem możemy wyjechać nie tylko na Mazury, ale także w urocze miejsca na Suwalszczyźnie, na Pojezierzu Drawskim, na Kaszubach i Mazowszu.

Te piękne tereny to nie tylko krajobraz rzek i jezior, ale także dzika przyroda z pięknymi lasami. Takie okoliczności przyrodnicze sprzyjają odpoczynkowi, ale także tworzą idealne warunki do uprawiania sportu.

 obozy nad jeziorem obozy nad jeziorem

 

obozy nad jeziorami w bogatej ofercie

W ofertach obozów organizowanych nad jeziorami znajdziemy różnego rodzaju obozy sportowe, przygodowe, artystyczne.

Najpopularniejsze obozy sportowe, na które młodzież jeździ podczas wakacji nad jeziora to obozy żeglarskie, windsurfingowe i kajakarskie. Nauka podstaw żeglarstwa i windsurfingu zaczyna się od teorii, przechodząc do praktyki, czyli wypływania na jeziora. Kajaki są bardziej bezpieczne i w zasadzie bez większego przygotowania młodzież rusza ba spływy rzekami.  Na każdym etapie uprawiania sportu uczestnikom towarzyszą instruktorzy i opiekunowie.  Wśród tzw. obozów wodnych możemy też znaleźć obozy specjalistyczne, jak np. obozy dla przyszłych ratowników WOPR.

Obozy nad jeziorami, ze względu na otaczające je lasy, stanowią idealne miejsce do uprawiania jeździectwa podczas obozów konnych. Coraz więcej jest też obozów przygodowych, które mają charakter survivalu z nauką przetrwania w leśnej głuszy. Do wyboru są też obozy militarne, paintballowe, motoryzacyjne.

Młodzież chętnie jeździ nad jeziora na obozy o charakterze rekreacyjnym. W programie tego typu obozów znajdziemy wypoczynek nad jeziorem - pływanie, opalanie, rower wodny, siatkówka plażowa, ale też wędrówki po lasach i biegi terenowe.

Nad jeziorami organizowane są także obozy artystyczne - dla młodych fotografów, tancerzy, przyszłych aktorów, czy muzyków.

nad jeziorami wypoczynek i dobra zabawa

Wspólne uprawianie sportu, realizowanie pasji oraz rekreacja sprzyjają integracji i nawiązywaniu znajomości.
Jeśli jedziemy na obóz nad jezioro ze znajomymi, będziemy mieć dużo okazji do zabawy i współpracy. Ale warto pamiętać, że każdy obóz młodzieżowy daje możliwość poznania ludzi, a jest to zwłaszcza cenne, gdy z rówieśnikami możemy dzielić swoje pasje.

Na obozie młodzieżowym nad jeziorem będziemy mieć sporo okazji do wypoczynku  i zabawy. Oprócz zajęć tematycznych, związanych z profilem obozu, w programie znajdą się też wycieczki krajoznawcze, zawody sportowe, gry i biegi terenowe, ogniska z pieczeniem kiełbasem i oczywiście dyskoteki.  Na takim obozie nie ma szans na nudę, a piękno rzek i jezior pozwala na oderwanie się od codzienności i prawdziwy wakacyjny relaks.


Obozy nad jeziorem 2020 ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub