Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy w Hiszpanii | Obozy za granicą

Obozy młodzieżowe w Hiszpanii 2020 ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

Obozy w Hiszpanii to jedna z najbardziej popularnych wakacyjnych propozycji. Ale również zimą słoneczne południe Hiszpanii, gdzie temperatura nie spada poniżej  15 st. C., przyciąga sporo turystów. To świetne miejsce na obozy letnie i zimowe dla młodzieży.

Latem wśród obozów młodzieżowych w Hiszpanii mamy do wyboru obozy sportowe – obozy siatkarskie, górskie, obozy z nauką nurkowania.
Słoneczna pogoda, wspaniałe krajobrazy i piękno hiszpańskich miast sprzyjają nie tylko rekreacji, ale również nauce języka hiszpańskiego.

Latem uroki Hiszpanii odkryjemy przede wszystkim w spokojnym, nadmorskich zatokach, ale także w tętniących życiem miastach.  Na północy kraju odkryjemy zielone wzgórza, a na południu poczujemy atmosferę marokańskiego krajobrazu i architektury.

Letnie i zimowe obozy językowe organizowane są najczęściej w Barcelonie, Madrycie i Alicante. Młodzież chętnie wyjeżdża w czasie wakacji lub ferii na zagraniczne kursy językowe łącząc naukę z wypoczynkiem.

W tym malowniczym kraju z bogatą kulturą, kojarzącą się z corridą i flamenco, przeżyjemy niesamowitą przygodę i relaks.

Obozy letnie w hiszpanii 2020 ->> Wejdź i zobacz obozy sprawdzonych organizatorów

 obozy w hiszpanii obóz zagraniczny w Hiszpanii Obozy w Hiszpanii

 

GDZIE są ORGANIZOWANE OBOZY ZAGRANICZNE W hiszpanii:

 

Dowiedz się jak wyglądają obozy młodzieżowe w Hiszpanii

Letnie obozy w Hiszpanii  to przede wszystkim dobra zabawa

Wyśmienita zabawa, słońce, dyskoteki, fajni ludzie, wspaniała pogoda, mnóstwo do zwiedzania i zobaczenia, energetyczna muzyka – brzmi zachęcająco? To i wiele innych atrakcji czeka na Ciebie i Twoich znajomych na obozie młodzieżowym w Hiszpanii.

Miejsca, które musisz koniecznie zwiedzić w Hiszpanii, to przede wszystkim Barcelona i jej okolice. Barcelona znajduje się w pięknym regionie Katalonii, niedaleko Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Obowiązkowymi punktami na mapie są na pewno wzgórze Tibidabo, plaża Barceloneta, wzgórze Montjuic, Park Guell, Sagrada Fimilia, Dom Gaudiego i Rambla. W Hiszpanii warte zobaczenia są również inne miasta jak np. Madryt, Walencja, Malaga, Alicante, Sewilla i wiele innych miejsc, które będziesz miał okazję zobaczyć dzięki zorganizowanemu obozowi młodzieżowemu.

Obozy młodzieżowe w Hiszpanii Obozy w Hiszpanii

 

Dlaczego warto wybrać się na obóz młodzieżowy do Hiszpanii?

Jedną z największych zalet obozu młodzieżowego jest to, że masz okazję zwiedzić nowy i piękny kraj w atrakcyjnej cenie, ze swoimi rówieśnikami, o nic się nie martwiąc. Organizator zapewnia Ci komfortowe warunki zakwaterowania, mnóstwo atrakcji takich jak aktywności sportowe, wycieczki, konkursy z nagrodami, animacje w hotelu, zawody, wieczory dyskotekowe, imprezy tematyczne, słodkie lenistwo na plaży oraz różnego rodzaju gry oraz oczywiście pyszne jedzenie. Będąc w Hiszpanii, musisz spróbować wszystkich specjalności – krewetek, paelli, ryb, świeżych i egzotycznych owoców, a także odpoczywać w czasie sjesty. Delektuj się fantastycznym południowym klimatem, tańcz gorącą sumbę i ciesz się słońcem!

Obozy młodzieżowe są doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości, ale na taki obóz można także wybrać się ze swoimi przyjaciółmi. Jeśli dzielicie pasje i zainteresowania, będzie Wam na pewno raźniej i milej wybrać się wspólnie na taki obóz.

Obozy młodzieżowe w Hiszpanii 2020 ->> Wejdź i zobacz  najlepsze obozy

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub