Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2019 , kolonie dla dzieci, lato 2019

Obozy młodzieżowe w Polsce 2019 , obozy zagraniczne, obozy 2019

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
 • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obóz przygodowy - Węgierska Górka

Oferta 3180
Wiek:
14-18 lat
Ilość dni:
12
Tematyka:
Obozy przygodowe
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Ośrodek Wczasowy Azalia
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 2199zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

UWAGA! Ilość miejsc w promocji jest ograniczona. Ceny promocyjne zmieniają się na bieżąco. Cena ostateczna zostanie podana w potwierdzeniu rezerwacji.

Organizujemy dla ciebie Górski Obóz Przygody! Jeśli jesteś miłośnikiem górskich wędrówek, wspaniałych widoków, niepowtarzalnej flory i fauny czy interesujących stanowisk geologicznych, to nie może cię tam zabraknąć!

Opis programu

Program skierowany jest do prawdziwych miłośników gór. Zajęcia będą dostosowane do umiejętności i wytrzymałości Uczestników. Wszystkie wyjścia w góry będą prowadzone przez przewodnika beskidzkiego. Dbając o bezpieczeństwo naszych Uczestników, zastrzegamy sobie prawo odwołania/przełożenia zaplanowanego wyjścia w góry, ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe.

Górskim szlakiem. Jak prawdziwi, górscy turyści, razem z przewodnikiem, wybierzemy się na kilka wyjątkowych wędrówek:

 • Skrzyczne – 1257 m n.p.m. Jeden z 28 szczytów zaliczanych do Korony Gór Polski. Najwyższy szczyt  Beskidu Śląskiego. Przepiękne widoki  na Beskid Żywiecki, Beskid Mały oraz Kotlinę Żywiecką.
 • Malinowa Skała –  1152 m n.p.m. Szczyt w Beskidzie Śląskim, w paśmie Baraniej Góry
 • Hala Radziechowska – rozciąga się na wysokości od 980 do 1050 m n.p.m. Położona jest w paśmie Baraniej Góry
 • Barania Góra – 1220 m n.p.m. Drugi co do wielkości szczyt Beskidu Śląskiego zaraz po Skrzycznem. Na szczycie Baraniej Góry znajduje się wieża widokowa, gdzie przy sprzyjającej pogodzie można dostrzec m. in. odległe szczyty Tatr. Ponadto u podnóży Baraniej znajdują się źródła najdłuższej polskiej rzeki – Wisły.
 • Schronisko PTTK na Rysiance - jedno z najbardziej widokowych miejsc w Beskidach. Rozciąga się na wysokości 1150 do 1260 m n.p.m. Panorama z niej obejmuje m.in. Pilsko, Babią Górę, a przy dobrej pogodzie również Tatry.
 • Magurka Wiślańska – 1140 m n.p.m. Szczyt leżący w paśmie Baraniej Góry
  w Beskidzie Śląskim.
 • Bacówka „Pod Gojkom”  - najbardziej znana bacówka w okolicy, w której można zakupić regionalne produkty m.in. świeże sery owcze.

Uwaga! Wybór ilości wędrówek w turnusie i trudności tras uzależniony będzie od możliwości i chęci danej grupy Uczestników Górskiego Obozu Przygody.

Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego. Bardzo duże zróżnicowanie geologiczne terenu sprawia, że nadaje to tej części gór wyjątkowy urok. Ponadto w parku występują liczne jaskinie fliszowe, takie formacje skalne jak ambony, grzywy i grzędy, m.in. Malinowa Skała, którą będzie nam dane zobaczyć w czasie drogi na Baranią Górę.

Marsze na orientację. Podczas chwili odpoczynku pójdziemy do lasu, gdzie nauczymy Cię, jak poprawnie korzystać z mapy i kompasu. Opowiemy także, jak właściwie wyznaczać kierunek północy bez kompasu, czym jest siatka geograficzna oraz skala mapy. Wszystkie te elementy połączymy w grę terenową z licznymi zadaniami i zagadkami, które będą znajdować się na punktach kontrolnych.

Regeneracja – basen. Trudno sobie wyobrazić wakacje bez wody, dlatego zapraszamy na kameralny basen, gdzie po długich wędrówkach górskich będzie można nieco odpocząć i nabrać sił na kolejne wyzwania. Będzie czas na beztroskie gry i zabawy oraz turniej piłki wodnej.

Moc atrakcji. Czeka Was wspaniała wycieczka na Górę Żar. To ponad 760 m n.p.m., gdzie dostaniemy się kolejką linowo-terenową w zaledwie 8 minut! Góra Żar jest bardzo dobrym punktem widokowym na Kotlinę Żywiecką, Beskid Żywiecki czy Beskid Śląski. Na miejscu czekać będzie na nas duża dawka adrenaliny – park linowy Trollandia, zjeżdżalnia pontonowa i tor saneczkowy! Po szaleństwach sportowych odwiedzimy Żywiec, a tam Zamek Habsburgów i rynek. Będziecie mieć też chwilę dla siebie. 

Elementy survivalu. Poznacie podstawowe tajniki przetrwania – zarówno w teorii, jak i w praktyce. Na zajęciach postaramy się odpowiedzieć na pytania: jak poradzić sobie w trudnych warunkach; jak rozpalić ognisko bez pomocy zapałek; z czego zbudować szałas i jak zabezpieczyć żywność przed zwierzętami? Przekonaj się, że i Ty poradzisz sobie w każdych warunkach polowych.

Dzień otwarty. Abyście mogli poznać smak nowych aktywności sportowych, proponujemy Wam uczestnictwo w modelowych zajęciach innych obozów: siatkówka, piłka nożna, crossfit, a może tenis? Dzięki temu każdy z Was będzie miał szansę odkryć bogactwo różnych dyscyplin, a także aktywnie spędzić czas w odmienny sposób. A może narodzi się nowa pasja?

Zawody sportowe. W zdrowym ciele zdrowy duch! W programie letnia olimpiada sportowa na wesoło. Będą konkurencje indywidualne i zespołowe, tory przeszkód, biegi, skoki i… dużo funu. Na zwycięzców czekają nagrody!

Ponadto w programie:

 • dyskoteki z motywem przewodnim
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • team building, gry, zabawy i konkursy
 • turnieje gier drużynowych z Uczestnikami innych obozów

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację programu, opiekę kadry i instruktorów, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • Energylandia – 120 zł 
 • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Co zabrać
 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • strój kąpielowy/kąpielówki, czepek, okulary pływackie, klapki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), kompas, latarkę z zapasem baterii
 • sprawdzone buty trekkingowe, wyższe skarpety, wygodny ubiór do ćwiczeń fizycznych (kilka na zmianę), dres sportowy, przeciwdeszczową kurtkę sportową, obuwie sportowe, bidon na wodę.

*zniżka dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej

 

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,
 
należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl) 
  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez   
  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Polecane kolonie i obozy

 

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub