Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2020 , kolonie dla dzieci, lato 2020

Obozy młodzieżowe w Polsce 2020 , obozy zagraniczne, obozy 2020

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonia przygodowa - Złoty Stok

Oferta 2911
Wiek:
10-16 lat
Ilość dni:
11
Tematyka:
Obozy przygodowe
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy Sport-Kompleks
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 1499zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

UWAGA! Ilość miejsc w promocji jest ograniczona. Ceny promocyjne zmieniają się na bieżąco. Cena ostateczna zostanie podana w potwierdzeniu rezerwacji.

Zapraszamy do przeżycia niezwykłej przygody, w miejscowość Srebrna Góra, która położona jest u podnóża Gór Sowich i Bardzkich. Atrakcyjny program, dostosowany do wieku umiejętności uczestników oraz doświadczona kadra zapewnią moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Turnus dla zdobywców i podróżników.
Najciekawsze miejsca, najgłębsze tajemnice, najwyższy poziom przygody. Każdy z uczestników obozu mając do dyspozycji kompas oraz mapę samodzielnie przygotuje trasy wędrówek po Górach Sowich. Program 2 dni wyjazdowe:
1. Zdobywanie Wielkiej Sowy 1015 m n.p.m. – najwyższy szczyt Gór Sowich w Sudetach Środkowych, 25-metrowa wieża widokowa. Kompleks Riese – Zwiedzanie Podziemnego Miasta Osówka z przewodnikiem. Trasa historyczna plus przepływ łodzią desantową, pokonanie chodnika poszukiwaczy skarbów. 2. Ski-raft – spływ pontonowy Nysą Kłodzką. Wyprawa pięcioma meandrami, przecinającymi góry Bardzkie, super emocje, adrenalina, rozrywka. 30 km zabawy i przygody z piknikiem w terenie.
3. Orientering – poznajemy zasady posługiwania się kompasem i mapą, nabyte umiejętności zaś wykorzystamy w grze terenowej - podchodach, przeprowadzonej w scenerii XVIII-wiecznej twierdzy porośniętej gęstym lasem. W górskim terenie, w otoczeniu fortów, starych sztolni i sowiogórskich lasów, na uczestników obozu czekać będą m.in. takie atrakcje jak: przejażdżka quadem, wiązanie węzłów – nauka prostych technik linowych, gry integracyjne i terenowe.
Ponadto elementy Pakietu Przygodowego: zjazdy na linach – bezpieczna, a jednocześnie ekscytująca zabawa, stanowiąca wprowadzenie w techniki alpinistyczne. Zjazd z 30-metorwego wiaduktu kolejki zębatej z początku XX wieku.
Wspinaczkowe ABC – zajęcia na sztucznej ściance.
Zjazd kolejką Tyrolską – bezpieczny i emocjonujący przejazd poziomy na linach długości 120 m.
Strzelanie z łuków – konkurs strzelecki w kazamatach XVIII-wiecznego fortu.
Zajęcia ceramiczne – ręczne modelowanie z gliny zakończone wystawą.
Wyprawa szlakiem dawnych kopalni srebra – emocjonująca wycieczka połączona ze zwiedzaniem pozostałości zapomnianych sztolni.
Pracownia zajęć przeróżnych – to zajęcia, w trakcie których każdy znajdzie coś dla siebie: gry, zabawy w grupie, zajęcia plastyczne, stare dobre gry planszowe, filmy, bańki mydlane, itd.
Dwa wieczory z Zumbą – dla chętnych szalona zabawa, porywająca muzyka, proste kroki taneczne i duża dawka pozytywnej energii.
Ogniska, konkursy z nagrodami. Wszystkie zajęcia prowadzone przez przeszkoloną kadrę na atestowanym sprzęcie.

Program

Podczas obozu zrealizujemy program w Kopalni Złota, poczujemy magię tego miejsca. Przez klika dni pod okiem miejscowego przewodnika będziecie odkrywać sekrety Kopalni i Złotego Stoku. Bogaty program zapewni wiele emocji. Ponadto program turystyczny i rejreacyjny: Kopalnia Złota w Złotym Stoku – zwiedzanie kopalni, a w niej podziemny wodospad, Sztolnia Gertrudy, Sztolnia Czarna, spływ łodzią zalanymi podziemnymi chodnikami, jedyna w swoim rodzaju podziemna granica państwa (jeden z chodników prowadzi do Czech). Wycieczka do Kłodzka – spacer po mieście, zwiedzanie Twierdzy Kłodzko – potężny obiekt militarny o ponadtysiącletniej tradycji. Zobaczycie tu ogromne bastiony, komnaty i podziemne labirynty. Jawornik Wielki – piesza wycieczka na najwyższy szczyt Gór Złotych, z którego będziemy podziwiać piękną panoramę Sudetów. Gra terenowa – gra miejska w centrum Złotego Stoku, podczas której poszukacie ukrytych punktów kontrolnych i przy okazji poznacie to piękne miasteczko. Ponadto nocne poszukiwanie skarbu z pochodniami, spotkanie z historią w Izbie Górnictwa, pokaz i nauka czerpania papieru, wybijanie dukata, wspinaczka na ścince alpinistycznej. Nie zabraknie również gier, zabaw, konkursów i dyskotek.

Zakwaterowanie

10 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym Sport-Kompleks w Złotym Stoku. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami (4 pokoje z wejściem do prywatnej łazienki przez korytarz). Do dyspozycji uczestników wielofunkcyjna sala sportowa i kompleks boisk.


Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser wydawany przy obiedzie) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane do stolików, z możliwością dokładek. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej bez dodatkowych opłat.
Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna, instruktorska w trakcie zajęć specjalistycznych.
Realizacja programu.


Informacje praktyczne

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Cena nie obejmuje dopłat za transport wyszczególnionych w rozkładzie jazdy.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 18.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 09:30.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.30, wyjazd nie później niż o godz. 09.00.

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,
 
należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl) 
  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez   
  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Polecane kolonie i obozy

 

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub