Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Zimowe obozy artystyczne 2020

Obozy artystyczne 2020 ->> Wejdź i zobacz  zimowe obozy artystyczne najlepszych organizatorów

 Zimowe obozy artystyczne skierowane są do młodzieży interesujacej się różnymi artystycznymi dziedzinami. Podczas zimowych ferii dzieci i młodzież mogą wyjeżdżać na obozy aktorskie lub obozy teatralne, obozy muzyczne obozy gitarowe, wokalne czy poświęcone wybranemu gatunkowi muzycznemu, np. obozy rockowe. Bardzo dużą popularnością cieszą się obozy, których główną atrakcją jest jakiś idol, gwiazda muzyczna, ulubieniec internautów. Możliwość spotkania i pracy pod okiem ulubionego muzyka to dla wielu ogromne przeżycie i niesamowita frajda. Młodzież chętnie jeździe na obozy fotograficzne, ze względu na niesłabnącą modę na robienie zdjęć, a także na obozy plastyczne i malarskie.

  zimowe obozy artystyczne zimowe obozy artystyczne 2017 obozy zimowe 2017

Udział w obozach artystycznych jest świetną okazją do zdobywania wiedzy w danej dziedzinie oraz bardzo konkretnych umiejętności. Praca pod okiem profesjonalistów pozwala młodzieży i dzieciom zaczerpnąć cenne wskazówki oraz poznać tajniki i daną dziedzinę od kuchni, dzięki doświadczeniu praktyków. To świetna zabawa, ale też bardzo konkretne korzyści.

Młodzież uczestnicząca w zimowych obozach artystycznych na koniec pobytu ma okazję pochwalić się swoim talentem - na obozie fotograficznym i obozie plastycznym organizowane są wernisaże, a na obozach muzycznych oraz aktorskich spektakle i koncerty.

Warto pamiętać, że również podczas obozów artystycznych młodzież i dzieci mają mnóstwo okazji do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu i korzystania w pełni z uroków zimowej aury.  Zimowe obozy artystyczne stanowią okazję do wyjazdu w piękne zakątki kraju - odbywają się nie tylko w górskich miejscowościach, ale także na Kaszubach, na Mazurach, na Lubelszczyźnie. Każdy wyjazd to sposób na nawiązanie nowych znajomości i dobrą zabawę w gronie rówieśników.

Obozy artystyczne 2020->> Wejdź i zobacz  zimowe obozy artystyczne najlepszych organizatorów

 
ZIMOWE OBOZY TEMATYCZNE - FERIE 2020


Artystyczne obozy zimowe
Taneczne obozy zimowe
Muzyczne obozy zimowe
Aktorskie obozy zimowe
Fotograficzne obozy zimowe

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub