Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy językowe

Obozy językowe 2021 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obóz językowy to najskuteczniejszy sposób na naukę języka obcego, dodatkowo w ciekawej i przyjemnej formule.

Dzieci i modzież podczas wakacji chętnie wybierają obozy językowe i kolonie językowe nad morzem lub w górach, jako atrakcyjny sposób spędzenia wakacji z rówieśnikami.

Wyjazdy na obozy językowe w Polsce to połączenie nauki angielskiego, niemieckiego lub polskiego z poznawaniem najpiękniejszych zakątków naszego kraju.

Zajęcia językowe podczas obozu są intensywne, ciekawe i nastawione na komunikację, dlatego pozwalają na osiągnięcie w krótkim czasie widocznych efektów.

Zagraniczne obozy językowe to prawdziwe wyzwanie, ale też wiele korzyści dla dzieci i młodych ludzi. Można nauczyć się samodzielności i zastosować języki w praktyce w naturalnym środowisku, np. angielskiego w Anglii, niemieckiego w Niemczech czy hiszpańskiego w Hiszpanii.

obozy językowe obozy językowe obozy językowe dla młodzieży

Obozy językowe 2021 ->> Sprawdź najlepsze i sprawdzone oferty

SPRAWDŹ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBOZY językowe

Obozy językowe w Polsce:

Obóz językowy - angielski - Międzywodzie
Obóz językowy - polski - Międzywodzie
Obóz językowy - niemiecki - Międzywodzie
Obóz językowy - hiszpański - Międzywodzie
Obóz językowy - angielski - Dźwirzyno
Obóz językowy - polski - Dźwirzyno
Obóz językowy - angielski - Zakopane
Obóz jzykowy - polski - Zakopane

Kolonie językowe w Polsce:
Kolonie językowe - angielski - Międzywodzie
Kolonie językowe - polski - Międzywodzie
Kolonie językowe- niemiecki - Międzywodzie
Kolonie językowe - hiszpański - Międzywodzie
Kolonie językowe - angielski - Dźwirzyno
Kolonie językowe - niemiecki - Dźwirzyno

Kolonie językowe- angielski - Zakopane
Kolonie językowe - polski - Zakopane

 

Dowiedz się, dlaczego warto spędzić wakacje na obozie językowym

Obóz językowy to połączenie nauki i odpoczynku

Obozy językowe organizowane są za równo w Polsce, jak i za granicą, w malowniczych, atrakcyjnych turystycznie miejscowościach. Stanowią idealne połączenie wakacji z nauką języka obcego. Jeżdżą na nie dzieci i młodzież chcące w niebanalny i skuteczny sposób podszlifować swój język.  Zajęcia odbywają się w ciekawej formie z zastosowaniem skutecznych metod nauczania i przy pomocy ciekawych materiałów dydaktycznych. O skuteczności obozów językowych decyduje nie tylko przyjemny sposób przeprowadzania lekcji, ale także ich intensywność. Każdy dzień obozu językowego wypełniają warsztaty, zajęcia, gry i zabawy edukacyjne. Uczestnicy obozów językowych, zwłaszcza tych, które odbywają się za granicą, ćwiczą język w praktyce, podczas wycieczek, zwiedzania, zajęć sportowych i rekreacyjnych. Wyjazd na obóz językowy to solidna dawka nauki i przyjemny, wakacyjny wypoczynek w gronie rówieśników.

obozy językowe obóz językowy zagraniczny obóz językowy

Dlaczego warto spędzić wakacje na obozie językowym?

Decydując się na obóz językowy mamy pewność, że wakacje tak spędzone będą ciekawe i mądrze spędzone. Programy obozów językowych są wypełnione po brzegi rozmaitymi, nie tylko językowymi zajęciami. Młodzież oprócz nauki języka w różnorodnych formach ma też możliwość uprawiania rozmaitcyh sportów na dodatkowych kursach - najbardziej popularne są kursy tenisa, windsurfingu i żeglarstwa, jako ulubione sporty letnie. W zależności od miejsca odbywania się obozu młodzież wypoczywa na plaży, albo na górskim szlaku. Uprawia sporty, bierze udział w wycieczkach, a wieczorami integruje się podczas imprez tanecznych, wieczorów filmowych i innych zajęć integracyjnych.  Szczególnie atrakcyjne w kontekście programu dodatkowego są zagraniczne obozy językowe, umożliwiające zwiedzanie słynnych miejsc i atrakcji turystycznych. Każdy obóz językowy to jednak przede wszystkim dobra inwestycja w naukę języka obcego.

Obozy językowe 2021 ->> Sprawdź, gdzie możesz wyjechać

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub