Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy młodzieżowe

Obozy młodzieżowe  2020 ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

Obozy młodzieżowe zajmują wiele miejsca w ofercie biur podróży i organizatorów wypoczynku dla dzieci i dla młodzieży. 

Obozy młodzieżowe organizowane są w Polsce i za granicą.

Obozy w Polsce odbywają się w najpiękniejszych miejscowościach - nie tylko nad morzem, czy w górach.

Wyjazd na obóz mlodzieżowy jest okazją do odkrycia pięknej Lubelszczyzny, Kaszub, czy Jury Krakowsko - Częstochowskiej.

Miłośnicy gór mogą wyjechać nie tylko w Tatry, ale także w równie malownicze Beskidy, Karkonosze czy Góry Opawskie.

Oczywiście nie są to tylko wyjazdy rekreacyjne wyłącznie z wycieczkami w góry, ale cale mnóstwo obozów tematycznych - artystycznych, tanecznych, muzycznych i przygodowych.

Chcąc spędzieć wakacje nad wodą młodzież może wyjechać nie tylko do nadmorskich miejscowości, ale także nad jeziora - na Mazurach, Pojezierzu Drawskim, Suwalskim, czy w Borach Tucholskich.

Wśród obozów zagranicznych dużą popularnością cieszą się obozy językowe, sportowe i rekreacyjne organizowane na południu Europy - w Hiszpanii, we Włoszech, we Francji, a nawet na Krecie. Obozy młodzieżowe podczas letnich wakacji coraz częściej sa organizowane również w bardziej egzotycznych krajach - w Turcji, w Bułgarii i na Węgrzech.

Młodzież chcąca podczas wakacji nauczyć się języka wybiera obozy językowe w Anglii, Szkocji, Irlandii, ale także coraz częściej w Stanach Zjednoczonych - w Nowym Jorku, czy Miami.

Udział w dobrze zorganizowanym sprawdzonym obozie młodzieżowym to recepta na udane wakacje i niezapomniane wspomnienia.

 obozy młodzieżowe obozy młodzieżowe obozy dla młodzieży

Zapraszamy do wybrania się na jeden z obozów młodzieżowych z ciekawym tematem wiodącym nad morzem, w górach nad jeziorami, w kraju lub za granicą.

Na mirasol.pl można znależć kilka tysięcy ofert obozów młodzieżowych, w tym obozy tematyczne i obozy rekreacyjne.

 

OBOZY LETNIE  2020 - WG TEMATYKI

-OBOZY językowe
-oBOZY sportowe
-OBOZY tenisowe
-OBOZY windsurfingowe
-OBOZY żeglarskie
-OBOZY wodne

-OBOZY konne
-OBOZY koszykarskie
-OBOZY siatkarskie
-OBOZY pływackie
-OBOZY z piłką nożną

-OBOZY aktywne
-OBOZY przetrwania

-OBOZY wspinaczkowe
-OBOZY paintballowe
-OBOZY kulinarne
-OBOZY przygodowe
-OBOZY RPG

-OBOZY artystyczne
-OBOZY taneczne
-OBOZY plastyczne

-OBOZY fotograficzne
-OBOZY  muzyczne
-OBOZY gitarowe

-OBOZY zagraniczne

 

Miejsca, dokąd można pojechać na młodzieżowe obozy w polsce i za granicą:

 

Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na obóz młodzieżowy

oBOZy MŁODZIEŻOWe w wielu odsłonach

Wyjazd na obóz młodzieżowy to okazja do uprawiania sportu, rozwijanie artystycznych pasji i przeżycia prawdziwej letniej przygody.
W ofertach obozów na lato 2020 znajdziemy różnego rodzaju obozy sportowe, rekreacyjne, artystyczne i oczywiście językowe.

Obozy młodzieżowe organizowane są w Polsce nad morzem, w górach i nad jeziorami - w najpiękniejszych zakątkach kraju.  Letnie wakacje młodzież spędza nie tylko nad Bałtykiem, czy w Tatrach i często wyjazdy na zorganizowane obozy pozwalają odkryć nowe, nieznane dotąd miejsca i krajobrazy.

Coraz większą popularnością cieszą się także obozy zagraniczne, na które młodzież od lat jeździ na południe Europy, do Włoch, Hiszpanii, Grecji. W ofertach na lato 2020 znajdziemy też mnóstwo obozów sportowych organizowanych w Turcji, Bułgarii, czy na Węgrzech. Z roku na rok rośnie też zainteresowanie wyjazdami za ocean - np. na obozy językowe do USA.

Zarówno zimą, jak i podczas letnich wakacji młodzież chętnie wyjeżdża na obozy sportowe.  Latem będą to przede wszystkim sporty wodne, zimą narty i snowboard.

obozy młodzieżowe obozy letnie dla młodzieży obozy letnie

obóz młodzieżowy w gronie rówieśników

Zarówno uprawianie sportu, jak i wspólna nauka podczas obozu sprzyja integracji i nawiązywaniu nowych znajomości.

Wyjeżdżając na obóz młodzieżowy masz pewność, że poznasz tam ludzi, którzy podzieląją Twoje zainteresowania i od których będziesz mógł się wiele nauczyć. Czy będzie to gra w tenisa, czy fotografowanie - możesz liczyć na współpracę i wsparcie.

Bardzo często po powrocie z wakacji udaje się utrzymać nowe znajomości, a wyjazdy zagraniczne to dodatkowo okazja do nawiązywania międzynarodowych znajomości, które w przyszłości mogą zaowocować kolejnymi ciekawymi podróżami.

obozy wakacyjne dla młodzieży to dobra inwestycja

Oferta obozów młodzieżowych na lato 2020 jest bardzo szeroka i odpowiada na różnorodne potrzeby młodzieży. Czy będzie to sport, czy nauka języków warto zdecydować się na udział w zorganizowanym obozie dla młodzieży.

W programie obozu sportowego znajdziemy zajęcia z profesjonalnymi instruktorami, organizatorzy zapewniają sprzęt, a warunki panujące w ośrodkach rekreacyjnych sprzyjają osiąganiu widocznych efektów w szybkim czasie.

Obozy językowe dla młodzieży to z kolei dobra inwestycja czasu i pieniędzy w rozwój umiejętności językowych. Nauka podczas obozu przebiega intensywnie, nastawiona jest przede wszystkim na komunikację, a zajęcia prowadzą lektorzy i native speakerzy. Wyjeżdżając na taki obóz za granicę mamy szansę na osłuchanie się z akcentem i stykając się z żywym językiem ćwiczymy w praktyce swoje językowe umiejętności.

Obozy młodzieżowe  2020->> Wejdź i zobacz aktualne oferty

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub