Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy sportowe

Obozy sportowe 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty

 

Obozy sportowe i kolonie sportowe to ulubiony rodzaj obozów wśrod dzieci i młodzieży. Wybór obozów sportowych jest naprawdę imponujący.

W ofercie znajdują się obozy z piłką nożną, obozy siatkarskie, obozy tenisowe, obozy rowerowe, obozy pływackie, obozy z nauką nurkowania, obozy wodne tj obozy windsurfingowe, obozy z kitesurfingiem, z nauką żeglowania.

Dzięki tak wielu propozycjom każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Można pojechać  na obóz sportowy w Polsce oraz wybrać obozy za granicą z profilem sportowym. Obozy sportowe z roku na rok stają sie coraz bardziej popularne, w związku z modą na ruch i zdrowy tryb życia.

Niektóre dzieci i młode osoby preferują gry zespołowe, inne wolą jeden ze sportów wodnych, wybór sprofilowanych obozów sportowych jest ogromny.

Obozy w Polsce z programem sportowym są dostępne w różnych regionach, nad morzem, w górach, nad jeziorami, w Borach Tucholskich i na Mazurach.

Organizatorzy obozów sportowych przygotowują dla uczestników odpowiednie boiska lub sale gimnastyczne. Do dyspozycji są baseny, korty i pozostała infrastruktura sportowa.

 obozy sportowe obozy sportowe obozy sportowe 2017

Obozy sportowe 2020 ->> Zapoznaj się z bogatą ofertą sprawdzonych organizatorów

SPRAWDŹ, DOKĄD MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBÓZ SPORTOWY

Dowiedz się więcej o obozach sportowych

Zdobądź nowe umiejętności oraz aktywnie wypocznij na obozie sportowym

Obozy sportowe są doskonałą formą odpoczynku dla osób ceniących aktywny wypoczynek i pragnących rozwijać swoje umiejętności w trakcie wakacji. Wyjazdy organizowane są zarówno w kraju jak i za granicą. Oferta jest niezwykle bogata, dzięki czemu każdy znajdzie wymarzony obóz dla siebie.

Entuzjastów wodnego szaleństwa szczególnie mogą zainteresować obozy pływackie, windsurfingowe, kitesurfingowe, żeglarskie i z nauką nurkowania. W trakcie takiego obozu można liczyć na piękną opaleniznę oraz beztroski wypoczynek na plaży.

Jeśli chcesz zapoznać się ze sztukami walki lub rozwinąć swoje umiejętności na tym polu, mogą Cię zainteresować obozy z Krav Magą, Aikido, Ju-Jitsu lub Capoeirą. Po powrocie do domu możesz już zawsze czuć się bezpieczny, ponieważ będziesz w stanie się obronić i odeprzeć każdy atak.

Obozy sportowe 2017 Obozy sportowe w Polsce Obóz sportowy

Dla osób, które w czasie wakacji chcą zadbać o swoje ciało, wzmocnić mięśnie oraz kondycję stworzone zostały obozy i kolonie fitness, tenisowe, taneczne, rekreacyjne i wiele innych.

Fanów motoryzacji mogą skusić obozy sportowe, w trakcie których nauczą się jazdy na quadach, gokartach, kartingach. Na takim obozie zdobędziesz również wiedzę teoretyczną z obszaru motoryzacyjnego, dowiesz się, w jaki sposób jest zbudowany silnik oraz pojazd elektryczny.

Natomiast dla miłośników gry w piłkę czekają obozy z futbolem amerykańskim, siatkarskie i  koszykarskie. Na obozie nauczysz się zasad gry, techniki oraz współpracy z zespołem. Ponadto będziesz mieć okazję, aby rozegrać wiele meczy i zdobyć nowe umiejętności.

Obozy sportowe za granicą Obozy i kolonie sportowe kolonie sportowe 2017

Obozy sportowe zapewniają wspaniała zabawę

W trakcie obozu sportowego poznasz mnóstwo ciekawych rówieśników, a także weźmiesz udział w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Czekają na Ciebie wycieczki fakultatywne, animacje, gry i zabawy.  Możesz liczyć na profesjonalne treningi z doświadczonymi trenerami oraz instruktorami, a także komfortowe zakwaterowanie i pyszne posiłki, przygotowane z myślą o młodych sportowcach.

 Obozy sportowe 2020 ->> Sprawdź propozycje obozów i kolonii sportowych dla dla dzieci i młodzieży

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub