Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy aktywne

Obozy aktywne 2020->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty sprawdzonych organizatorów

Obozy aktywne to unikalny sposób spędzenia wakacji w ciekawy sposób. Zamiast spędzać biernie czas np. leżąc na plaży, na obozie nad morzem, można pokusić się o wybranie jednego z obozów aktywnych. Jest w czym wybierać.

Zainteresowani aktywnością i przygodami mogą pojechać  m.in na obozy paitballowe, obozy konne, obozy wspinaczkowe, ale także na obozy kulinarne lub obozy motoryzacyjne lub na wiele innych młodzieżowych obozów aktywnych.

Do klasycznych obozów aktywnych należą również obozy przetrwania, czyli survivalowe, które są organizowane w czasie wakacji w Polsce i za granicą, w górach, nad morzem i w wielu innych interesujących miejscach.  

obozy aktywne obozy jeździeckie obozy sportowe

Obozy aktywne 2020 ->> Sprawdź oferty obozów aktywnych w Polsce i za granicą

SPRAWDŹ, GDZIE SĄ ORGANIZOWANE OBOZY AKTYWNE

Dowiedz się więcej o obozach aktywnych

Dla kogo stworzone są obozy aktywne

Wylegiwanie się na słońcu, bierne leżenie na plaży, leżaku lub oglądanie telewizji nie są dla Ciebie? To świetnie! Na pewno będziesz zadowolony z bogatej oferty obozów aktywnych, stworzonych z myślą o poszukiwaczach przygód, dobrej zabawy, ruchu na świeżym powietrzu oraz aktywności sportowo-rekreacyjnych.

Oferta obozów aktywnych jest niezwykle bogata, można w niej znaleźć między innymi obozy dla miłośników sportów wodnych; pływackie, ratownicze, kitesurfingowe, windsurfingowe, w trakcie których uczestnicy podszkolą swoje umiejętności, wyćwiczą kondycję, koordynację ruchową oraz doskonale spędzą czas w parkach wodnych.

Nad sylwetką i treningiem fizycznym można również popracować w czasie obozów fitness, konnych, tenisowych i wielu innych.

obozy aktywne Obozy aktywne w Polsce Obozy aktywne za granicą

Dla poszukiwaczy wrażeń i nieprzeciętnej zabawy dedykowane są obozy survivalowe i przygodowe, gdzie można zmierzyć się ze swoimi słabościami, nauczyć się nowych aktywności sportowych, samoobrony, wspinaczki, radzenia sobie w trudnych warunkach i rozpalania ogniska.

W ofercie obozów aktywnych znajduje się także wiele wyjazdów zarówno dla fanów gier komputerowych oraz entuzjastów motoryzacji, piłki siatkowej, koszykowej i nożnej.

Dlaczego warto spędzić wakacje na obozie aktywnym

Instruktorzy oraz organizatorzy obozów aktywnych zadbają o Twój harmonogram, wypełnią go po brzegi niesamowitymi zabawami, nauką nowych sportów i aktywności, wycieczkami, grami animacyjnymi, terenowymi i integracyjnymi. A także dyskotekami, warsztatami artystycznymi i mnóstwem innych propozycji. Zakwaterowanie najczęściej jest przewidziane w wygodnych ośrodkach wypoczynkowych lub domach studenckich. Uczestnicy mogą liczyć na doskonałe i pyszne jedzenie, a także na korzystanie z udogodnień hotelowych takich jak boiska do gry, basen, sauna czy łaźnia.

Obozy aktywne organizowane są w Polsce; nad morzem, w górach, Mazurach oraz za granicą, między innymi w malowniczej Chorwacji i Czarnogórze, pięknej Grecji oraz Bułgarii.

Obozy aktywne 2020 ->> zapoznaj się z bogatą ofertą najlepszych organizatorów obozów dla dzieci i młodzieży

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub