Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonie 2020

Kolonie dla dzieci 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Kolonie dla dzieci to dobry pomysł na spędzenie aktywnych zimowych ferii lub letnich wakacji. 

Kolonie odbywają się w malowniczych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, w najlepszych ośrodkach sportowo – rekreacyjnych, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Podczas zimowych ferii i letnich wakacji mamy całe mnóstwo możliwości, by wysłać nasze dziecko na kolonię sportową lub artystyczną.

Latem dużą popularnością cieszą się kolonie sportowe - żeglarskie, windsurfingowe, tenisowe, rowerowe czy konne.

Zimą dzieci najchętniej wybierają różnego rodzaju zimowiska sportowe, kolonie narciarskie, snowboardowe lub narciarsko - snowboardowe.

W ofertach znajdziemy także różnego rodzaju kolonie artystyczne - plastyczne, aktorskie, teatralne, muzyczne i taneczne oraz kolonie łącząc kilka dziedzin np. teatralno - taneczno - muzyczne.

Organizatorzy przygotowują także coraz bardziej popularne kolonie przygodowe - survivalowe, przetrwania, a nawet tak oryginalne jak kolonie fabularne, czy RPG. Oferta jest tak różnorodna, jak różnorodne są zainteresowania dzieci.

Kolonie dla dzieci oprócz rozwijania pasji sportowej lub artystycznej to także mnóstwo zajęć integracyjnych i edukacyjnych. Oprócz zajęć tematycznych odbywają się zajęcia rekreacyjne, ale także turnieje gier planszowych, wieczory filmowe, zabawy taneczne, a program uzupełniają rozmaite wycieczki krajoznawcze.

Podczas kolonii nie ma szans na nudę, a dzieci wracają z nich wypoczęte, pełne entuzjazmu i samych pozytywnych wrażeń.

kolonie letnie kolonie dla dzieci na wakacje kolonie letnie dla dzieci

 

kolonie dla dzieci 2020->> Sprawdź najlepsze i sprawdzone oferty

SPRAWDŹ, GDZIE odbywają się kolonie dla dzieci

 

 

Dowiedz się, dlaczego warto wysłać dzieci na kolonie

kolonie dla dzieci to bezpieczne wakacje poza domem

Kolonie dla dzieci organizowane są za równo w Polsce - najczęściej nad morzem lub w górach oraz za granicą. Decydując się na wysłanie pociechy na kolonię letnią powinniśmy w pierwszej kolejności zdecydować jakiego rodzaju będzie to kolonia - czy będzie to kolonia językowa, sportowa, rekreacyjna, czy artystyczna. Od tego w dużej mierze będzie zależało miejsce, w którym nasze dziecko spędzi letni wypoczynek w ramach kolonii. Oferta kolonii dla dzieci z roku na rok staje się coraz bardziej różnorodna i atrakcyjna. Rodzice ze spokojem mogą powierzyć opiekę nad dziećmi organizatorom - zapewniają oni nie tylko szereg atrakcji, ale przede wszystkom gwarantują bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

 letnie kolonie dla dzieci letnie kolonie  kolonie dla dzieci

co dzieci robią na letniej kolonii ?

Organizatorzy kolonii dla dzieci zdają sobie sprawę z tego, że muszą stanąć na wysokości zadania pod względem organizacji atrakcji i bogatego programu kolonii. Dzieci mają niespożytą energię i zwłaszcza podczas wakacyjnego wyjazdu wymagają ciągłych rozrywek i aktywności. Dzieci kochają wypoczynek na plaży, pływanie, sporty zespołowe, ale też górskie atrakcje - wędrówki i wspinaczkę. Niezależnie od miejsca odbywania się kolonii program powinien być wypełniony od rana do wieczora. Po piersze realizowany jest program tematyczny - w przypadku kolonii językowej będzie to szereg zajęć i zabaw związanych z nauką języka obcego. Podczas kolonii sportowej dzieci biorą udział w profesjonalnych kursach z instruktorami sportu. Z kolei na kolonii artystycznej dzieci czekają warsztaty i intensywna twórczość pod okiem specjalistów. W ciągu dnia dzieci mają czas na odpoczynek, gry, integrację, równiez podczas wycieczek w atrakcyjne turystycznie miejsca. Na kolonii dzieci nie mają prawa się nudzić i wracają z wakacyjnego wyjazdu pełni wrażeń i samych miłych wspomnień.

Kolonie dla dzieci 2020 ->> Sprawdź, gdzie możesz wysłać dziecko

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub