Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy siatkarskie

Obozy siatkarskie 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty obozów i kolonii

Obozy siatkarskie odbywają się zazwyczaj w okresie letnim, ale również w ramach obozów sportowych organizowanych zimą.

Skierowane są do dzieci i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dziewczyn, jak i chłopców.

Udział w obozach siatkarskich umożliwia podszkolenie umiejętności, rozwinięcie taktyki oraz pracy zespołowej.

Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy siatkówki, którzy oprócz praktyki uczą także teorii gry w siatkówkę oraz opowiadają o historii tego sportu.

W ramach obozu siatkarskiego odbywają się zajęcia na siłowni oraz liczne zajęcia i gry sportowo-rekreacyjne.

Obozy siatkarskie odbywają się w ośrodkach sportowych na terenie całej Polsce i za granicą, gdzie połączone są ze zwiedzeniem danego kraju.

 obozy siatkarskie obozy siatkarskie obozy siatkarskie

 

Obozy siatkarskie 2020 ->> Sprawdź oferty najlepszych organizatorów

GDZIE WYJEDZIESZ NA OBÓZ SIATKARSKI

Dowiedz się więcej o obozach siatkarskich

Spędź aktywne wakacje na obozie siatkarskim

Obozy siatkarskie stworzone są dla osób ceniących aktywny wypoczynek, ruch, sport oraz grę zespołową. W czasie obozu nauczysz się gry w siatkówkę, a także rozwiniesz swoje umiejętności i taktykę oraz wzmocnisz kondycję.

W programie treningów znajdują się codzienne sparingi, ćwiczenia wytrzymałościowe oraz koordynacyjno-wytrzymałościowe, stałe fragmenty gry oraz oczywiście rozgrywanie meczów. W trakcie obozu rozwiniesz również taktykę indywidualną i zespołową, nauczysz się skutecznie blokować i serwować piłkę. Dowiesz się, na czym polega strategiczne rozegranie meczu, ustawianie pozycji, kontratak i asekuracja.

Możesz liczyć na wiele zawodów sportowych i turniejów prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów.

Po dniu pełnym aktywnych ćwiczeń czeka na Ciebie wiele zajęć rekreacyjnych. Jeśli będziesz mieć jeszcze siłę na inne dyscypliny sportowe, możesz skorzystać z programu fakultatywnego i wziąć udział w zajęciach z pływania, tenisa, jazdy konnej oraz tańca.

Obozy i kolonie siatkarskie Obozy siatkarskie Kolonie siatkarskie

Organizatorzy przygotowali również zajęcia integracyjne z pozostałymi uczestnikami obozu siatkarskiego. Wspólnie weźmiecie udział w dyskotekach, wycieczkach, wyprawach rowerowych i wielu innych atrakcjach.

Gdzie wybrać się obóz siatkarski?

Obozy siatkarskie organizowane są na Słowacji oraz w Polsce. Decydując się na obóz siatkarski na Mazurach, dodatkowo możesz liczyć na odpoczynek nad jeziorem, granie piłkę plażową i uprawianie sportów wodnych. Obozy organizowane są również w górach, gdzie możesz wybrać się na piesze wycieczki, zwiedzać jaskinie, zamki, korzystać z górskiego klimatu, napawać się widokami oraz pojechać na wycieczkę do Tatralandii. Organizatorzy gwarantują Ci komfortowe noclegi w domach studenckich lub pensjonatach oraz pyszne posiłki, przygotowane z myślą o młodych sportowcach.

Wakacje 2020 ->> Sprawdź oferty najlepszych organizatorów

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub