Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy taneczne

Obozy taneczne 2020 ->> Wejdź i zobacz, co przygotowali dla Ciebie najlepsi organizatorzy

 

Na obozy taneczne dla młodzieży lub na kolonie taneczne dla dzieci można wybrać się na wyjazd w Polsce lub na obóz za granicę.

Na obozach  tanecznych dzieci mogą nauczyć się nowych tańców lub rozwinąć swój taneczny talent.

Proponowana jest nauka różnych stylów tanecznych, tańców tradycyjnych i nauka tańca nowoczesnego.

Uczestnicy obozów i kolonii poznają także układy choreograficzne, mogą rozwijać swoje pasje taneczne.

Rekordy popularności biją też  obozy z zumbą.  To zainspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku.
Zumba, jak inne tańce kształtuje sylwetkę, poprawia samopoczucie i kondycję.
Proste kroki w zumbie i rewelacyjna muzyka zapewniają doskonałą zabawę na obozach tanecznych  w Polsce i na obozach zagranicznych.

Na koniec obozów tanecznych dzieci i młodzież prezentują swoje nowe umiejętności.

 obozy taneczne obozy taneczne obozy taneczne

 

Obozy taneczne 2020 ->> Sprawdź bogatą ofertę obozów tanecznych

DOWIEDZ SIĘ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBÓZ TANECZNY

 

Poznaj więcej szczegółów dotyczących obozów tanecznych

Obóz taneczny gwarantuje udane wakacje

Obozy i kolonie taneczne są doskonałą okazją aby przeżyć aktywne wakacje i rozwinąć swój talent, a także w otoczeniu rówieśników wspaniale spędzić czas. Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę składającą się między innymi z obozów znajdujących się w Polsce, nad morzem i w górach, a także za granicą; w Słowacji, Włoszech i Chorwacji.

Na obozie tanecznym wysmuklisz, wymodelujesz, umięśnisz sylwetkę i spalisz mnóstwo kalorii. Rozwiniesz koordynację ruchową, nauczysz się ciekawych choreografii, poznasz nowe kroki oraz style taneczne, a także poruszasz się w rytm doskonałej muzyki.

Czego nauczysz się w trakcie obozu tanecznego

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, jakiemu rodzajowi tańca chcesz się oddać, na obozie tanecznym będziesz mieć możliwość, aby się o tym przekonać. Poznasz elementy tańca współczesnego, disco dance, hip-hopu oraz tańców latynoamerykańskich. Czekają na Ciebie zajęcia z gorącej samby, romantycznej rumby, żywiołowej cha-chy, energetycznego jive'a i popularnej zumby. Rozwiniesz umiejętności tańca solowego, w parach i formacji.

Będziesz mieć okazję do wzięcia udziału w aerobiku, strechingu i wielu aktywnościach sportowo-rekreacyjnych. Możesz także spróbować swoich sił w konkursach i turniejach tanecznych oraz wystąpić na scenie i dać pokaz swoich umiejętności.

Obozy teneczne obozy taneczne Obozy taneczne w Polsce

 

Dlaczego warto wyjechać na obóz taneczny

W trakcie obozu tanecznego rozwiniesz swoje taneczne pasje, wyrzeźbisz ciało, intensywnie potrenujesz oraz spędzisz niezapomniane chwile. Animatorzy i organizatorzy dbają o wyjątkowy program obozu i moc atrakcji. Zajęcia prowadzone sa przez prawdziwych mistrzów tanecznych i najlepszych instruktorów.

Na obozie tanecznym weźmiesz udział w licznych wycieczkach krajoznawczych, a także grach i zabawach integracyjnych, dyskotekach oraz aktywnościach sportowych. Możesz liczyć na wygodne zakwaterowanie, pyszne jedzenie oraz wspaniałą atmosferę.

Obozy taneczne 2020 ->> Zapoznaj się z ofertą sprawdzonych i najlepszych organizatorów obozów i koloni dla dzieci oraz młodzieży

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub