Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonie dla Młodych Artystów - Krynica Morska

Oferta 2235
Wiek:
6-10 lat
Ilość dni:
11
Tematyka:
Dla najmłodszych , Obozy plastyczne
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
"Bałtyk"
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 1490zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

Kolonia przeznaczona dla małych artystów w wieku 6-10 lat. Przygotowaliśmy obóz z wielką dawką artystycznych popisów. W Krynicy Morskiej - uroczej miejscowości turystycznnej przy czystej i pięknej Mierzei Wiślanej, otoczonej urokliwymi wydmami. Jest tu mnóstwo rozmaitych atrakcji, zarówno na plaży, jak i w miasteczku.Mamy Wam do zaproponowania zabawy plastyczne przeróżnymi technikami, robienie krasnoludkowych domów, malowanie rękami, szkice węglem, masy plastyczne, wykonywanie mydełek - to tylko niektóre z naszych planów! Doświadczona kadra oraz moc atrakcji sprawią, że będą to niezapomniane wakacje!

PROGRAM:
Letnie pieczęcie z liści, drewienek, muszelek, kamyków. Sami znajdziemy je na plaży i podczas wycieczek. Powstaną z nich niepowtarzalne prace - pamiątki znad morza.
Mydełka z zapachem lata - własnoręcznie wykonamy pachnące mydełka z płatkami kwiatów. Będą one doskonałą pamiątką lub prezentem.
Plastusiowe ludki i stworki - towarzyszyć nam będą samodzielnie wykonane z kolorowej masy Plastusie, zwierzątka i ufoludki. Ulepimy to, co tylko podpowie nam fantazja.
Modelowanie i rzeźbienie - z różnych kolorowych mas do lepienia powstaną bajkowe, barwne i niepowtarzalne dzieła.
Barwienie ryżu - Czy bawiliście się już kolorowym ryżem? Wykonamy przy jego użyciu oryginalne, trójwymiarowe dzieła.
Wyklejanki, wydzieranki i wycinanki - zrobimy samodzielnie piękne serwetki, ramki lub obrazki używając przeróżnych materiałów, koralików, brokatu, scrapek i kleju.
Wioska krasnoludków - z pomocą opiekunów wykonamy domy z tektury, a potem je ozdobimy i pomalujemy. Wioska krasnoludków gotowa! Dowiemy się co to jest makieta, aby potem w domu zrobić ją samemu!
Wielkie dzieło malowania rękami! Ogromna płachta papieru, farby i my! Oto nasze wariacje artystyczne malowane palcami - bez użycia pędzli!
Szkice węglem - jak rysować węglem? Malowanie specjalnymi węgielkami to świetna zabawa!
Zwariowane malowanie - prace plastyczne wykonywane różnymi technikami - kredki (ołówkowe, olejne, akwarelowe, świecowe), ołówki, farby, malowanie woskiem.
Zabawy z kolorami, nauka łączenia kolorów i tworzenia nowych. Dobieranie i mieszanie barw. Nauczymy się tworzyć własne kolory z pięknych, kolorowych farbek! Poznamy nazwy mniej znanych kolorów.
Kolorowy, bańkowy świat - malowanie bańkami - super zabawa z kolorami i nasza własna, tęczowa produkcja baniek, a potem pięknych, bańkowych obrazów!

PONADTO W PROGRAMIE:
Specjalna sesja fotograficzna - na zakończenie kolonii uwiecznimy na fotografiach nasze dzieła.

Pocztówka do rodziców - sami zrobimy wielką pocztówkę do rodziców, dziadków, rodzeństwa! Wyślemy jej fotografię przez internet i telefon! Kochani Rodzice, troszkę tęsknimy, ale na kolonii jest tyle ciekawych rzeczy i takie fajne koleżanki! Zobaczcie, jak świetnie się bawimy nad morzem!
Malowanie kredą. Wokół naszego ośrodka jest mnóstwo miejsca do malowania - powstaną tam piękne, kolorowe obrazki, które będą podziwiać przechodnie.
Plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Zabawy na plaży, latające talerze, piłka plażowa i konkurs rzutów freesbee.
Piaskowe zabawy na plaży. Budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek. Zobaczycie też zachód słońca na plaży.
Port rybacki i zwiedzanie Krynicy - to urokliwe miasteczko ma mnóstwo ciekawych i pięknych zakątków, a port - rybackich statków. Odbywają sie tu też rozmaite pokazy i imprezy plenerowe. Tu zawsze dzieje się coś ciekawego!
Wesołe Miasteczko, na wesołym miasteczku atrakcji nie zabraknie nikomu! Dla chętnych 3 wejścia na wybrane atrakcje odpowiednie do wieku dzieci.
Budowle z rurek BAMP - to świetna zabawa i nauka współpracy - długie rurki posłużą do budowy zamków, domków, rakiet i innych konstrukcji! Zobacz, jakie to proste! A ile przy tej budowie dobrej zabawy!
Ognisko z kiełbaskami. Spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Rozśpiewany wieczór. Prawdziwy show - śpiewaj razem z nami i poczuj się jak gwiazda - na poważnie i na wesoło, solo i w zespole.
Zabawy i gry. Przeciąganie liny, gry w piłkę, zabawy grupowe, nauka żonglowania, gry planszowe, skakanki, piłki do skakania, badminton.
Dyskoteka tematyczna na zakończenie obozu. Uroczyste rozdanie dyplomów.
Codziennie wieczorami będzie wspólne czytanie książeczek dla dzieci, wesołe opowieści na dobranoc.

ZAKWATEROWANIE:
Kameralny pensjonat kolonijny z drewnianymi, połączonymi ze sobą nowymi domkami, dużym terenem rekreacyjnym, wielofunkcyjnymi boiskami, miejscem do grillowania. Teren ogrodzony, bezpieczny. Przytulne, ładne pokoje 2-5-osobowe z łazienkami, standard bardzo dobry. Pomieszczenia urządzone specjalnie dla dzieci, czysto i przyjemnie. W obiekcie jest świetlica, stół do ping ponga, sala dyskotekowa i stołówka.

WYŻYWIENIE:
Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorki! Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Możliwe posiłki wegetariańskie (proszę zaznaczyć w karcie zgłoszenia dziecka na obóz). Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim - śniadanie w dniu wyjazdu.

CENA ZAWIERA:
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wszystkie wstępy do odwiedzanych obiektów, realizację programu artystycznego i rekreacyjnego, opiekę wychowawców, ratowników oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.

CENA NIE ZAWIERA:
Dojazdu na obóz i atrakcji płatnych dodatkowo:

Wycieczka do Malborka - kto jeszcze nie widział olbrzymiego zamku krzyżackiego w Malborku z bardzo ciekawą gotycką architekturą, pięknie położonego nad Nogatem, zachęcamy gorąco do odwiedzenia tego miejsca! Cena wycieczki: 100 zł, płatne przy zapisie na obóz.

CO ZABRAĆ:
Ulubionego pluszaka, strój do kąpieli, 2-3 ręczniki, klapki, sandały, wygodne buty sportowe (2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 50 zł), bidon lub butelkę na wodę (zapas wody będzie uzupełniał wychowawca), mały plecaczek na wycieczki.

INFORMACJE DLA RODZICÓW:
Dopilnujemy Waszych Smyków, by czuły się dobrze i aby niczego im nie brakowało. Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor wszystkich uczestników. Zapoznaj się z naszym autorskim programem "Smyk" przeznaczonym na kolonie dla najmłodszych dzieci.
Nasi instruktorzy i wychowawcy są przeszkoleni do pracy z dziećmi, doświadczeni, a praca jest dla nich pasją. Na naszych obozach dzieci nie mają czasu na tęsknotę i nudę!
Uczestnicy mogą mieć na obozach telefony komórkowe i dzwonić codziennie do rodziców - pora do kontaktu to codziennie odpoczynek po obiedzie. Ze względu na wiek dzieci w grupie kolonijnej 6-10 lat telefony na resztę czasu pozostają zdeponowane u kadry, aby nie rozpraszały uwagi malutkich kolonistów podczas zajęć i integracji. Rodzice otrzymają telefon do kierownika obozu, aby mogli w każdej chwili skontaktować się z dzieckiem w ważnych sprawach.
Celem obozu jest przyjemny, wesoły wypoczynek dzieci, w przyjacielskiej atmosferze. Równie ważnym celem jest zdybywanie przez dzieci nowych przyjaźni i doświadczeń, aby poczuły się pewnie na wyjazdach i pokochały przygody oraz chętnie wróciły na kolonie! Wszystkim rodzicom podamy też specjalny numer telefonu na czas dojazdów/odjazdów.

TRANSPORT:
Dojazd własny 0 zł lub dojazd kolonijny za dopłatą. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd kolonijny odbywa się PKP lub autokarem/busem, dzieci są pod opieką opiekuna kolonijnego, muszą posiadać ważną legitymację szkolną (w razie jej braku do kosztów dojazdu należy doliczyć różnicę pomiędzy biletem ulgowym a biletem normalnym - w dwie strony).

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,
 
należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl) 
  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez   
  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.
 

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub