Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2019 , kolonie dla dzieci, lato 2019

Obozy młodzieżowe w Polsce 2019 , obozy zagraniczne, obozy 2019

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
 • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obóz taneczny - Dźwirzyno

Oferta 3132
Wiek:
10-16 lat
Ilość dni:
11
Tematyka:
Obozy taneczne
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy "Solaris"
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 1619zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

TANECZNE SHOW 2018! Taniec to ruch, który chcemy Tobie przekazać. Zapraszamy na Dance Camp - warsztat taneczny opracowany wspólnie ze szkołą tańca Jerrego (Jarka) Kowalczyka i Mileny Kowalczuk - Empire ART - Szkoła Artystycznej Wyobraźni. To tutaj możesz  zacząć swoją przygodę z tańcem lub doskonalić już zdobyte umiejętności. Niezwykłe doznania, nauka wielu stylów tanecznych: jazz, taniec współczesny, hip-hop, video dance, taniec nowoczesny, podstawy tańca towarzyskiego, różne poziomy zaawansowania i oczywiście zajęcia ze znanymi instruktorami z programu YCD!

GDZIE JEDZIEMY:
DŹWIRZYNO to turystyczna miejscowość położona na zachodnim wybrzeżu, pomiędzy brzegiem Bałtyku, a jeziorem Resko. Szeroka i piaszczysta plaża oddzielona od lądu malowniczą wydmą porośniętą lasem sosnowym oraz unikalna „dźwirzyńska patelnia” to niewątpliwe atuty miejscowości.

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek Wypoczynkowy Solaris położony jest na ponad 4-hektarowym, ogrodzonym, ukrytym wśród sosnowego lasu terenie, na skraju malowniczej wydmy i w bezpośrednim sąsiedztwie "dźwirzyńskiej patelni" czyli plaży schowanej za pasmem zieleni gdzie korzystanie ze słonecznych kąpieli możliwe jest nawet przy wietrznej pogodzie.
Zakwaterowani będziemy w studiach 2 pokojowych (pokoje 3 i 4 osobowe) z pełną łazienką. Pokoje wyposażone w tapczaniki, stolik, krzesła, szafę (każdy pokój z balkonem).
Infrastruktura ośrodka wśród nadmorskiej przyrody, idealna na wypoczynek dzieci i młodzieży: stołówka, sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bilardowa, pingpongowa, świetlica, sala TV, sala taneczna z lustrami (8x12m). Na terenie obiektu są boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, do kosza, miejsce na ognisko. Dodatkowo kilka razy podczas pobytu korzystać będziemy z profesjonalnych boisk w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie + podwieczorek: śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant.

PROGRAM

DŹWIRZYNO DANCE - campowy blok tematyczny (Obejmuje zajęcia tematyczne realizowane w wymiarze co najmniej 2 x po ok. 1,5 h dziennie przez min. 8 dni)
-
Zajęcia taneczne pod okiem doświadczonych instruktorów tańca w wymiarze min. 24 godzin, realizowanych przez 8 dni po ok. 3 godz. dziennie.
- Podział na grupy pod względem umiejętności i zaawansowania
, tak aby każdy nauczył się jak najwięcej
- Naukę wielu styli tanecznych: jazz, taniec współczesny, hip-hop, video dance, taniec nowoczesny, podstawy tańca towarzyskiego
- Odrobinę teorii czyli historię tańca
- Sesję fotograficzną oraz nagranie teledysku
-
Wystrzałową zabawę wieczorną, czyli dyskotekę tematyczną przygotowaną przez Was wspólnie z instruktorami
Na zakończenie Certyfikat ukończenia obozu tanecznego z ilościami przetańczonych godzin z każdej techniki.
Uwaga! Przypominamy o zabraniu wygodnego stroju (spodenki, koszulka) i butów sportowych (trampki) do zajęć.

INSTRUKTORZY:

 • Jarek Kowalczyk - instruktor tańca i choreograf z włoskimi korzeniami. Mając zaledwie 14 lat i jako jedyna osoba niepełnoletnia, wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Ciało/Umysł. W wieku 16 lat dostał się do Szkoły Taneczno-Teatralnej w Krakowie, gdzie pod okiem wybitnych choreografów szkolił się w technice tańca współczesnego. Prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi jest głównym instruktorem młodzieżowych formacji jazzowych.
 • Janek Konarzewski -  jest tancerzem hip-hop’u, dzięki ciężkiej pracy udało mu się uzyskać uprawnienia instruktora tańca Polskiej Akademii Sportu. Na co dzień tańczy w ekipie BDS One z Brothers Dance Studio w Legionowie pod okiem Pawła Tolaka, zdobywając z nią regularnie miejsca na podium w ogólnopolskich zawodach tanecznych.
 • Aneta Szyda - absolwentka szkoły baletowej w Warszawie oraz absolwentka szkoły aktor teatru tańca w Krakowie. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w młodzieżowym domu kultury Ochota. Aneta Szyda jest laureatką wielu konkursów tanecznych z technik tańca współczesnego w Polsce oraz za granicą. Przy jej boku rozwija się setka utalentowanych dzieci oraz młodzieży.
 • Kinga Rabka - przygodę z tańcem rozpoczęła w Zespole Tanecznym Foxal w Przemyślu. W międzyczasie ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia- fortepian. Laureatka konkursu „Solo dance” organizowanego przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych i festiwali organizowanych w Polsce tj. Festiwal Małych Form Ruchowych- Jesienna Scena Tańca w Gryfinie, Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca w Lublinie, Scena Ruchu w Łodzi, projekt ASWEJA w ramach Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła Light.Move.Festival w Łodzi, Europejskie Spotkania Taneczne- Egurrola Dance Studio w Warszawie, Kentaki Dance connexion w Olsztynie.

DODATKOWO:

Wycieczka autokarowa do KOŁOBRZEGU
-
Kołobrzeg - zwiedzanie kołobrzeskiej starówki, gotyckiej bazyliki, Baszty Prochowej, spacer nadmorską promenadą,zwiedzanie portu, wejście na molo
-
Skansen Morski - unikatowa w skali kraju plenerowa ekspozycja wyslipowanych okrętów wojennych, możliwość wejścia na pokłady i do wnętrza okrętów, obejrzenie maszynowni, pomieszczeń załogi, messy oficerskiej czy stanowisk dowodzenia. Niewątpliwie prawdziwa gratka dla pasjonatów techniki morskiej.

ACTIV PAKIET
- narty poczwórne -
kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka!
- slackline - czyli sztuka balansowania na taśmie, z nami nauczysz się chodzić po taśmie i zostaniesz mistrzem równowagi
- mega twister - wesoła wakacyjna muzyka, luz, dobry humor i taneczne show na ogromnej plansz

A TAKŻE:

 • kąpiele morskie i plażowanie pod opieką ratownika
 • teleturnieje, dyskoteki i zabawy taneczne
 • ośrodkowa gra terenowa z szyframi i zagadkami prawidłowo rozwiązane zadania doprowadzą całą grupę do celu. Zabawa pozwala poznać cały teren ośrodka oraz najbliższą okolicę
 • gry planszowe, karaoke
 • letnie kino filmowe na wielkim ekranie z najlepszymi filmowymi hitami dla dzieci i młodzieży
 • ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek - ciepłe i niezapomniane chwile przy wielkim ogniu to odpowiedni czas na podsumowanie dnia pełnego wrażeń! Zabawy przy ognisku, które zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników.
  a także:
 • aktywne plażowanie - plażowe zawody budowniczych z nagrodami, gry w ringo, siatkówkę plażową, ćwiczenia sprawnościowe na plaży
 • elementy terenoznawstwa i orienteeringu - nauczymy się czytania mapy i jej zorientowania w terenie, wyznaczać azymut i dowiemy się dlaczego gdy kilka kompasów położymy obok siebie, każdy wskazuje inny kierunek? Nigdy nie wiemy przecież kiedy zginie sygnał GPSu lub rozładuje się nam bateria w telefonie. Na zakończenie stworzymy dwie drużyny, każda przygotuje mapę i spróbuje dotrzeć do wyznaczonego celu
 • piesza wycieczka nad Jezioro Resko i do Portu w Dźwirzynie
 • capture the flag - jedna z najpopularniejszych gier harcerskich. W grze biorą udział 2 zespoły, każdy ma swoją flagę. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie flagę przeciwnika
 • baloniada - balonowa bitwa wodna
 • Dźwirzyno World Cup 2018 - piłkarskie rozgrywki drużynowe BUT Kadra vs Koloniści
 • 12 prac Asterixa - integracja poprzez rywalizację i współpracę w drużynach. Będziemy m.in. współzawodniczyć w takich konkurencjach jak: wyścigi w workach, przeciąganie liny, rzut w dal, rozpalanie ognia bez użycia zapałek, zapisywanie i nadawanie komunikatu bez użycia słów, „niewidomy” malarz, wyścig w foli - uczestnicy skierowani w różnych kierunkach zostają spięci folią, a ich zadaniem jest dotrzeć do celu, bicie piany tradycyjną trzepaczką na czas, oraz wiele innych zabawnych konkurencji przygotowanych przez waszych wychowawców

IMPREZY FAKULTATYWNE

PARK LINOWY - dla tych co lubią wyzwania przy zachowaniu 100 % bezpieczeństwa. Pełen emocji wypoczynek i gwarancja adrenaliny na różnorodnych trasach dostosowanych do możliwości uczestników w Parku Linowym Kołobrzeg (zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców).
Cena 35 PLN

TROPICAL ISLANDS- przeżyj niezwykłą przygodę w największej w Europie tropikalnej krainie. Jedyne takie miejsce oferujące słońce, plażę i niesamowitą zabawę korzystając z licznych zjeżdżalni, wodospadów, grot skalnych, morskich prądów, rwących rzek i wielu innych fascynujących atrakcji. Temperatura wody ma tutaj ok. 28-30 stopni, a wilgotność powietrza na wyspie wynosi 40-60%. Tutaj lato panuje przez cały rok! (wstęp dodatkowo płatny, ok. 29 Euro/os) (pobyt na miejscu ok. 6 godzin)
Cena 170 PLN

LEGOLAND- zapraszamy do jedynego takiego parku w Skandynawii (Dania) zbudowanego z KLOCKÓW LEGO.  9 krain tematycznych m.in Adventure Land, Lego City , Knights Kingtom. Oceanarium, kino 4 D, świat robotów Bionicle z symulatorami ruchu oraz Star Wars - kraina dla wielbicieli sagi Gwiezdnych Wojen, gdzie bohaterowie poruszają się i odgrywają filmowe scenki! (wstęp dodatkowo płatny, ok. 40 Euro/os) (pobyt na miejscu ok. 8 godzin)
Cena 220 PLN

HEIDE PARK- super przygoda w NAJWIĘKSZYM parku rozrywki w północnych Niemczech. Na ogromnej przestrzeni 850.00 m2 znajduje się blisko 50 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji. Najciekawsze atrakcje: Collossos - najwyższa i najszybsza kolejka górska parku (wpisana do księgi rekordów Guinnessa, kolejka Krate z kątem nachylenia spadu 90 %, kolejka Demon czy Desert Race - rozpędzająca się do 100 km w 2,4 sek! (wstęp dodatkowo płatny, ok. 20 Euro/os) (pobyt na miejscu ok. 8 godzin)
Cena 170 PLN


Cena zawiera
- zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie,
- program,
- opiekę kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena nie zawiera
- dopłat transportowych,
- imprez fakultatywnych.

Informacje dodatkowe
- Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN + imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z aktywnych imprez fakultatywnych.

Koniecznie trzeba zabrać: kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem z filtrem UV, strój kąpielowy, klapki, ręcznik kąpielowy. Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty (dot. wycieczki programowej do Heide Parku w Niemczech i zagranicznych wycieczek fakultatywnych).

INFORMACJE TRANSPORTOWE:
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:
-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty
-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny
-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji
|-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:
- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,   należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd
- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl)  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez  Organizatora dokumentów
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub