Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonie Małego Szpiega - Podlesice

Oferta 1739
Wiek:
7-13 lat
Ilość dni:
12
Tematyka:
Dla najmłodszych , Obozy przygodowe
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Zajazd Jurajski
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 1999zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

„Przypadek jest najlepszym detektywem.” A.Christe

Małym Szpiegiem może zostać każdy z Was! W najmniej oczekiwanym momencie możecie stać się świadkami sytuacji, w której będą się ważyć losy państwa. Mały Szpieg potrafi rozpoznać zagrożenie i unikać go, wie, jak śledzić i zapisać efekty swoich obserwacji oraz potrafi przekazać zaszyfrowaną wiadomość do centrali. Mały Szpieg nie czeka na przygodę, ale wychodzi jej naprzeciw! Zapraszamy do gry, do szpiegowskiej gry...

PROGRAM:


Misja rozpoczęta. Musicie być czujni i uważni. Odwaga, spryt, ciekawość, znaki, wskazówki, zagadki, przeszkody. Odważne posunięcia i rozwiązania... to jedyny sposób dojścia do celu. Czy warto szukać? Czy warto walczyć? Czy warto myśleć? WARTO! Kto? Co? Jak? Kiedy? Po co? Pytań jest mnóstwo! Odpowiedzi żadnych. Do dzieła Mali Szpiedzy!

..::Sekretny notes Szpiega::.. – każdy Mały Szpieg nie rozstaje się ze swoim sekretnym notesem. Nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie w nim zapisać wyniki tajnych obserwacji lub zaszyfrowaną wiadomość od Tajnego Agenta. Okazja do działania może zdarzyć się nagle i w zupełnie zaskakującym momencie. Musisz być czujny!

..::Bohaterowie z ekranu::.. – podczas Obozu obejrzymy najciekawsze filmy, w których tajne misje wykonują rówieśnicy Uczestników Obozu. Może staną się oni dla nas inspiracją, a może będziemy mogli się od nich czegoś nauczyć? Z całą pewnością wieczorne seanse filmowe dadzą nam dużo zabawy i rozrywki po całym dniu spędzonym na szkoleniu w terenie.

..::Tropienie i śledzenie::.. – czy zauważyłeś ile wokół Ciebie jest śladów pozostawionych przez innych ludzi? Po czym poznać, że ktoś przed Tobą szedł szybko, a samochód, który tędy przejechał był bardzo obciążony? Ciągłe zadawanie pytań doprowadzi Cię do właściwej odpowiedzi. Miej tylko oczy szeroko otwarte i słuchaj tego, co mówią inni. A potem podążaj już śladem figuranta – on doprowadzi Cię do źródła informacji, dzięki którym Twoja siatka wywiadowcza przechytrzy nieprzyjaciela.

..::Tajna Korespondencja::.. – w dobie dzisiejszych zdobyczy informatyki pisanie listów na papierze odchodzi do lamusa. Ale czy na pewno? Nauczymy Cię, czym jest pismo sympatyczne i jak je odczytać. Dowiesz się również, jak zabezpieczyć własną korespondencję tradycyjną i elektroniczną przed niepowołanymi osobami. Niezbędne będą do tego staromodne szyfry oraz pisak piszący pismem widocznym tylko w ultrafiolecie.

..::Elektronika na służbie::.. – czyli podsłuchy, mikrofon kierunkowy, mikrokamery i inne gadżety współczesnej elektroniki, bez których wywiad już nie potrafi się obyć. Jak z nich korzystać, aby samemu nie zostać zauważonym? Wybierz się na wycieczkę po okolicy i zrób zdjęcia kilku wskazanych przez nas miejsc i osób. Przekonasz się, że nie wszystko jest takie łatwe jakby się mogło wydawać, więc może wcześniej przygotować całe zaplecze elektroniki? Na pewno wtedy będzie łatwiej.

..::Szyfrowanie wiadomości::.. – jest starsze niż druk i równie stare jak pierwsze pismo. Mali Szpiedzy dowiedzą się jak zaszyfrować wiadomość za pomocą pisma obrazkowego, alfabetu Morse’a i specjalnie opracowanego jednorazowego kodu. Kto wie, kiedy trzeba będzie odczytać wiadomość lub sekretnie przekazać ją innemu Szpiegowi? Zwłaszcza, gdy dookoła pełno niepowołanych osób, które nie mogą poznać Tajemnicy.

..::Sekretna obserwacja::.. – zdjęcia lotnicze i satelitarne, zdjęcia z ukrycia, fotografia tajnych dokumentów. Każdy z tych rodzajów zdjęć będzie nam potrzebny w innych okolicznościach i do innych celów. Gdzie je zdobyć i jak je „czytać”? Czy na zdjęciu z satelity widać tytuł książki, którą czytam na ławce w parku? Przekonaj się sam...

..::Gry Wywiadowcze::.. – Mali Szpiedzy po całej serii szkoleń i nauce sekretnych umiejętności będą mogli przystąpić do różnych gier szpiegowskich. Zadania, pułapki, pościgi i odnajdywanie ukrytych wiadomości. Na Małych Szpiegów czeka niezliczona ilość przygód w terenie i coraz więcej tajemnic do zgłębienia!

..::Survival::.. – będzie okazją do poznania tajników przetrwania – w trudnych warunkach może znaleźć się każdy Mały Detektyw, nie może się wtedy poddać! Na zajęciach Mali Szpiedzy nauczą się: rozpalania ognisk, budowy szałasu, zabezpieczania żywności, przygotowywania pożywienia z darów natury. Wszystko to w ramach praktycznych ćwiczeń doskonalących.

..::Tropienie śladów::.. – każda znaleziona wskazówka, trop, ślad to zwiększenie prawdopodobieństwa na rozwiązanie zagadki. Mali Detektywi będą poznawać tajniki tropienia śladów wybierając się na leśne ścieżki, łąki i pola. Dowiedzą się jak zabezpieczać ślady, jak odpowiednio je interpretować i rozszyfrowywać. Korzystać będą przy tym, także z wykrywaczy metalu!

..::Terenoznawstwo::.. – to sztuka orientacji w terenie, odczytywania i sporządzania map, posługiwania się kompasem, wyznaczania stron świata, rysowania znaków topograficznych itp. Umiejętność odnalezienia się w nieznanym miejscu to oszczędność czasu oraz wiedza niezbędna dla Agentów chcących rozwiązać najtrudniejsze zagadki. Niezbędna będzie także nauka odszyfrowywania starych map. Cóż więcej:

..::Zamki i warownie::.. - Jurę Krakowsko-Częstochowską nazywa się często krainą Orlich Gniazd. Takim mianem określano, bowiem liczne piastowskie budowle obronne - stare warownie i legendarne zamki. Dziś już w większości są w ruinie, ale nadal malowniczo wtapiają się w krajobraz wapiennych skałek jurajskich. Z pewnością kryją się w nich zaskakujące tajemnice. Na naszych Małych Detektywów czekają wyprawy w poszukiwaniu historii Orlich Gniazd.

..::Speleologia::.. - eksploracja jaskiń dostarcza niesamowitych wrażeń. Czasami trzeba się schylić, czołgać i przeciskać przez wąskie szczeliny. Jednak warto - widok wspaniałych form naciekowych niedostępnych dla zwykłych śmiertelników zaskakuje każdego. Zajęcia są prowadzone przez doświadczoną Kadrę, zapewniamy atestowany sprzęt.

..::Zajęcia linowe::.. – to wiele przeszkód takich jak: mosty, zjazdy, drabinka alpinistyczna. Kto wie, czy Agentom kiedyś nie przydadzą się umiejętności w ich pokonaniu?

..::Zajęcia z pierwszej pomocy::.. – to krótki kurs postępowania w czasie wypadków. Teraz każdy będzie wiedział, co zrobić w przypadku krwotoku, złamanej ręki czy omdlenia.

Poszczególne dopłaty realizowane będą przy grupie min. 20 osób. Opłatę za dodatkowe atrakcje można uiścić przed i w trakcie trwania obozu.

ZAKWATEROWANIE:

Zajazd Jurajski - w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej, u podnóża Rezerwatu Góry Zborów.
W 3-5 osobowych świeżo wyremontowanych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym.
Do dyspozycji Uczestników: sztuczna ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe, tenis stołowy, wiata grillowa i 3 świetlice.
W obiekcie działają telefony wszystkich sieci.

WYŻYWIENIE:

4 domowe posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja), od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego przygotowywane w ośrodku. Suchy prowiant na drogę powrotną.

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, dostęp do bogatego zaplecza programowego, opiekę kadry instruktorów, opiekę lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000zł), VAT.

CENA NIE ZAWIERA:

Dojazdu, dodatkowych atrakcji.

CO ZABRAĆ:

Można wziąć własne szpiegowskie gadżety, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, zeszyt do robienia notatek, przybory do pisania, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).

DODATKOWO:

OBNIŻENIE KOSZTÓW REZYGNACJI W PRZYPADKU ZMIANY PLANÓW

Jeżeli chcesz zarezerwować interesujący Cię obóz, na jakim jest ograniczona ilość miejsc, ale do wyjazdu zostało jeszcze wiele tygodni i nie jesteś pewny czy nie zmienisz zdania z uwagi na inne plany, wyjazd w inne miejsce ze znajomymi czy tym podobne sytuacje, proponujemy tą dodatkową usługę.

Dla uniknięcia bowiem dość wysokich kosztów finansowych związanych z rezygnacją, proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego PARASOL lub SUPER PARASOL, pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa w wyżej wskazanych sytuacjach.

PAKIET OCHRONNY - PARASOL

Pakiet Ochronny PARASOL jest dodatkową usługą, pozwalającą znacząco zmniejszyć konsekwencje finansowe ponoszone przez Uczestnika w przypadku konieczności rezygnacji z imprezy.

1. Opłata za Pakiet Ochronny PARASOL jest niezależna od ceny imprezy i wynosi 75 zł.

2. Pakiet Ochronny PARASOL obejmuje imprezy organizowane bezpośrednio przez organizatora (wg informacji przy opisie imprezy oraz przy zawieraniu umowy-zgłoszenia).

3. Pakiet Ochronny PARASOL można nabyć nie później niż w momencie zakupu imprezy, przy czym wymagana jest wpłata zaliczki oraz pozostałych wpłat wg terminów określonych w umowie-zgłoszeniu.

4. Pakiet Ochronny PARASOL umożliwia zmniejszenie o połowę kosztów rezygnacji. Redukcja kwoty zależna jest od terminu, w którym Klient poinformował pisemnie organizatora o uzasadnionej konieczności rezygnacji z imprezy.

5. W zależności od liczby dni do rozpoczęcia imprezy potrącenia z wpłat wynoszą:

Liczba dni do
rozpoczęcia imprezy

Wg Warunków
Uczestnictwa

Z Pakietem Ochronnym
PARASOL

Powyżej 30 dni

do 200 zł

0 zł

30-14 dni

do 50% ceny imprezy

25% ceny imprezy

13-1 dni

do 60% ceny imprezy

30% ceny imprezy

Niestawienie się
na zbiórkę

do 80% ceny imprezy

40% ceny imprezy

Ponadto posiadaczom Pakietu Ochronnego PARASOL gwarantujemy:
(do 7 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy)

  1. możliwość bezkosztowej zmiany imprezy (na imprezę w tej samej cenie)

  2. możliwość bezkosztowej zmiany terminu wyjazdu

  3. możliwość bezkosztowej zmiany uczestnika rezerwacji, czyli przeniesienia na osobę trzecią uprawnień uczestnika imprezy

Powyżej przedstawione oferty usług nie są umowami ubezpieczenia, jak również nie jest to działalnością w rozumieniu ustawy o działalności ubezpieczeniowej.

Organizator informuje również o możliwości ubezpieczenia się w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym z tytułu szkody powstałej wskutek rezygnacji z imprezy z przyczyn losowych.

GWARANCJA AKLIMATYZACJI - opłata 150 zł.

Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać. Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu.

Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi i gdy pomimo jej kontynuowania  z zachowaniem  podwyższonej staranności ze strony Biura Uczestnik opuści obóz, to mając wykupioną tę usługę przez Klienta, organizator zapłaci  za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,
 
należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl) 
  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez   
  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub