Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonia przygodowa - Pokrzywna

Oferta 2818
Wiek:
10-13 lat
Ilość dni:
11
Tematyka:
Obozy aktywne , Obozy przygodowe
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Złoty Potok"
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 1399zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

Wakacje to czas świetnej zabawy i  jednocześnie wypoczynku. Pokrzywna to najlepsze miejsce, aby przenieść się do wakacyjnej krainy beztroski. Zespół Ośrodków Wypoczynkowych Chrobry i Złoty Potok, położony na terenie Parku Krajobrazowego - GÓRY OPAWSKIE, wśród gór, jezior i lasów zapewni świetne warunki do obcowania z naturą i korzystania w pełni z jej uroków. Na uczestników wszystkich obozów czekają liczne zajęcia sportowe i rekreacyjne objęte PROGRAMEM OGÓLNYM. W ramach obozowego programu będziesz miał możliwość skorzystania  z niesamowitych atrakcji Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki - Rosenau, położonego tuż przy ośrodku. W parku, wokół jeziora rozlokowano kilkadziesiąt różnych atrakcji, łączących rozrywkę z aktywnym wypoczynkiem. Odwiedzisz park żywiołów, interaktywny park wody, wirujący domek czy straszną sztolnię. Pokręcisz się na wielkiej karuzeli łańcuchowej, czeka Cię naszpikowany emocjami zjazd na oponach, po specjalnie zaprojektowanym torze "snowtubing"! Skorzystasz z kolejki turystycznej po przepięknych terenach Gór Opawskich, zwiedzisz "Kamienny krąg" i "Wykopaliska miasta Rosennau". Podczas bloku zajęć linowych skorzystasz z parku linowego z kilkoma trasami o różnym stopniu trudności, tyrolki nad jeziorem, 14 - metrowej huśtawki linowej. Zobaczysz również seanse w kinie 7D. To kino najnowszej generacji! Poczujesz na twarzy bryzę wody, powiew powietrza, a do tego niesamowite nagłośnienie spotęguje Twoje doznania. Zaszalejesz się także w komnatach największego dmuchanego zamku w Europie. Popływasz na kajaku i rowerku wodnym, pograsz w siatkówkę plażową i piłkę wodną, a w aquaparku będziesz korzystał ze zjeżdżalni, jacuzzi, basenu o wymiarach olimpijskich, brodzika z biczami wodnymi i piaszczystej plaży. Na wielofunkcyjnej hali sportowej rozegrasz mecze w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną oraz poznasz inne gry i zabawy ruchowe. Poznasz okoliczne ciekawostki podczas wędrówek po szlakach turystycznych znajdujących się nieopodal ośrodka. Dnia na obozie zostaną uzupełnione przez bardzo ciekawy program animacji. Zagrasz się w twistera, porzucasz frisbee i rozegrasz turniej gier planszowych. będziesz strzelać z łuku do słomianych tarcz i szyfrować wiadomości. Nauczysz się posługiwania się mapą i wyznaczania kierunków świata w terenie. Wieczorem będziesz uczestniczyć w zabawach integracyjnych, ogniskach, konkursach i dyskotekach. Na naszych obozach znajdziesz nowych przyjaciół, przeżyjesz wiele niezapomnianych przygód i będziesz świetnie się bawić.


Program

Jeśli chcesz porządnie wypocząć, a przy tym świetnie spędzić czas uczestnicząc w zajęciach przygodowych i rekreacyjnych, to właśnie znalazłeś obóz dla siebie! Każdego dnia dzięki naszym wykwalifikowanym instruktorom będzie wyjątkowy i niezapomniany. Skorzystasz z atrakcji Zaginionego Miasta Rosenau. Zwiedzisz park żywiołów, interaktywny park wody czy straszną sztolnię. Sprawdzisz się w parku linowym, na linowej huśtawce oraz podczas zjazdu tyrolką nad jeziorem. Popływasz na kajaku i rowerku wodnym, pograsz w siatkówkę plażową i piłkę wodną. Będzie również czas na plażowanie oraz kąpiele wodne pod opieką ratownika. Przejedziesz się kolejką turystyczną po przepięknych terenach Gór Opawskich,  „Wykopaliska miasta Rosenau”, zwiedzisz „Kamienny krąg”. Odbędziesz górską wędrówkę pełną zagadaek i niespodzianek. Weźmiesz udział w zabawie terenowej. Wyposażony w komplet ochraniaczy i kask pojeździsz na waveboardzie – łamanej deskorolce. Pobawisz się w twistera, porzucasz frisbee i rozegrasz turniej gier planszowych. Wieczorem będziesz uczestniczyć w ogniskach, zabawach integracyjnych czy dyskotekach. Spędzisz również czas w interaktywnym kinie 7D. Nasi animatorzy przygotowali bogaty i różnorodny program animacyjny na każdą pogodę. Na tym obozie będzie dużo zabawy i śmiechu!


Program fakultatywny

Gra w paintball/mały paintball/speedball /ASG – cena 30 zł.

Gra nocna w paintball/mały paintball/ speedball/ASG – cena 40 zł.

Spływ kajakowy – cena 75 zł.

Warsztaty szycia na maszynie (3 godz.) – cena 75 zł.

Jazda segwayem - cena 20 zł.

Wycieczka do stadniny koni (przejażdżka bryczką + przejażdżka na koniu) – cena 50 zł.

Pamiątkowy pendrive (pamięć USB) z fotorelacją z obozu, minimum 300 zdjęć – cena 30 zł.

Możliwość zakupu dodatkowych kul: paintball/ speedball – cena 20 zł/100 kul, mały paintball – 5 zł/15 kul (za jeden magazynek).


Zakwaterowanie

Ośrodek „Chrobry”

Zespół ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych w Pokrzywnej, w skład którego wchodzą m.in. ośrodki „Złoty Potok” i „Chrobry”. Ośrodki są ogrodzone, posiadają bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na ich terenie znajduje się duża hala sportowa, sala do ćwiczeń, boisko, miejsce na grilla. W sąsiedztwie ośrodków znajduje się Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki Rosenau Zaginione Miasto, z którego licznych atrakcji uczestnicy będą korzystać podczas obozów.

Uczestnicy będą zakwaterowani w Ośrodku „Chrobry”– w budynku hotelowym, w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienkami i telewizorem.

W turnusie 06 zakwaterowanie w Ośrodku ,,Złoty Potok”.


Świadczenia

Zakwaterowanie:
10 noclegów.
Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport:
Autokar turystyczny.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna i instruktorska. Realizacja programu.


Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży.
Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców, z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki). Przy małej ilości uczestników w danym przedziale wiekowym zajęcia specjalistyczne mogą odbywać się wspólnie z innymi grupami wiekowymi.
Program obozów będzie dopasowany do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników.
Zabierz ze sobą obuwie sportowe, dres, strój kąpielowy, buty za kostki do pieszych wędrówek. Weź również plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ręczniki, ciepły sweter lub polar i czapkę z daszkiem.
Od każdego uczestnika na początku pobytu pobierana jest kaucja w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka.
Planowany przyjazd do ośrodka z kierunku Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Lubin, Legnica, Wrocław, Opole ok. godz. 13.00.
Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 15.00.
Z pozostałych kierunków przyjazd ok. godz. 19.00., wyjazd ok. godz. 09.30.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz.18.00, wyjazd nie później niż o godz. 10.30

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,
 
należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl) 
  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez   
  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub