Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2019 , kolonie dla dzieci, lato 2019

Obozy młodzieżowe w Polsce 2019 , obozy zagraniczne, obozy 2019

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obóz młodzieżowy w Chorwacji - Makarska

Oferta 767
Wiek:
13-19 lat
Ilość dni:
10
Tematyka:
Obozy zagraniczne , Obozy wypoczynkowe
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Villa Kolaric
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 1699zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

Ten obóz młodzieżowy to niezapomniane widoki, cudowna natura, przyjaźnie na całe życie…a to tylko namiastka tego, co Was czeka w Chorwacji! To obóz dla tych, którzy oprócz szalonej zabawy cenią sobie piękne krajobrazy. Nigdzie indziej nie znajdziecie tak krystalicznie przejrzystej wody, pięknie pachnących lasów piniowych i czystej plaży

GDZIE JEDZIEMY

Makarska - należy do jednych z najbardziej rozrywkowych i najpopularniejszych kurortów Riwiery. Znajduje się tu wspaniały bulwar obsadzony palmami oraz mnóstwo restauracji, barów i dyskotek. Riwiera Makarska, której stolicą jest Makarska, to modny europejski kurort z krystalicznie czystym morzem, zagajnikami figowymi, migdałowymi i piniowymi. Uroku dodają jej majestatyczne góry Biokovo, opadające wprost do lazurowego morza! Te wszystkie czynniki sprawiają, że wakacje w Makarskiej należą do tych niezapomnianych!

GDZIE MIESZKAMY

VILLA Propolino – przeznaczona jest specjalnie do wypoczynku młodzieży na obozach. Mieszkacie w pokojach 2–3 osobowych (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami. Na terenie villi znajduję się przytulne patio, w zaciszu którego będziecie mogli odpoczać po dniu spędzonym w ciepłym chorwackim słońcu. 

CO JEMY

3 posiłki dziennie: śniadanie kontynentalne wzmocnione, kolacja z deserem. Dla lepszego smaku obiady jemy w restauracji Hotelu Palma. Napoje dodatkowo płatne.

JAK WYPOCZYWAMY

Rozrywka po chorwacku
- nietypowe rozgrywki sportowe (m.in. crazy & towel volleybal, szalony ping-pong)
- obozowe animacje na plaży
- smażenie ciała w gorącym, chorwackim słońcu
- chłodzenie się w lazurowym, czystym morzu
- spacery po Makarskiej - cudowne uliczki, liczne kościółki, malowniczy port

DYSKOTEKI

Zabierzemy Was do najlepszych dyskotek w mieście, w których pod okiem naszej czujnej kadry bawić się będziecie w rytmach najlepszej klubowej muzyki w międzynarodowym towarzystwie. Wstęp do dyskotek płatny ok. 25 HRK/wejście.

IMPREZY FAKULTATYWNE

TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze)

DUBROWNIK+NEUM – miasto białych marmurów, czyli sławna „Perła Adriatyku”, jest jednym z najpiękniejszych miast w Chorwacji. To jedna z najlepiej zachowanych twierdz kupieckich średniowiecza. Dubrownik do dnia dzisiejszego jest skansenem architektury, który został wpisany na listę zabytków UNESCO. W drodze powrotnej zakupy w Neum, gdzie będziecie mieli możliwość zrobienia zakupów po niższych cenach.
Cena: 45 EUR/189 PLN

SPLIT+OMIŚ – w Splicie, wpisanym na listę UNESCO, zobaczycie m.in. Pałac Dioklecjana, Świątynie Jowisza, Katedrę św. Dujmy. Omiś to dawne gniazdo pirackie, pełne uroku, przepięknie położone w ujściu rzeki Cetiny.
Cena: 30 EUR/126 PLN

RAFTING NA RZECE CETINA – niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji! Rafting podniesie Ci adrenalinę odpowiednio wysoko a potem opowieściom nie będzie końca. Spływ nie wymaga wcześniejszego przygotowania, uczestnicy mają kaski, kapoki. Nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony skiper. Z własnego wyposażenia potrzebne są buty do wody. Knieczna zgoda rodziców.
Cena: 30 EUR/126 PLN

TROGIR+WODOSPADY „KRKA” – to malownicze miasteczko, którego stare miasto wpisane jest na listę UNESCO. Podczas spaceru zobaczycie m.in. Pałac Hipiko, Bramę Lądową czy Katedrę św. Wawrzyńca. Następnie udacie się na spacer do Parku Narodowego „KRKA”, słynącego z pięknych kaskadowo ułożonych wodospadów, gdzie będziecie mogli zażyć kąpieli. Wstęp do parku dodatkowo płatny 95 HRK.
Cena: 50 EUR/210 PLN

FISH PIKNIK HVAR+BRAĆ - rejs statkiej na malowniczą wyspę Hvar, do miasteczka o tej samej nazwie. To miejsce, dla osób które uwielbiają zwiedzanie i klimat malowniczego, kamiennego miasteczka. Po pobycie na wyspie Hvar udacie się na wyspę Brać, słynącej z plaży Zlatni Rat (Złoty Róg). Tutaj spędzicie czas na malowniczej plaży. W trakcie rejsu statkiem czeka na Was niemała rybna uczta :)
Cena: 28 EUR/118 PLN

WODOSPADY KRAVICA+MEDJUGORIE – zobaczycie jedne z najbardziej uroczych wodospadów Bośni i Hercegowiny! Jest to miejsce, które zaoferuje Wam miłe wytchnienie od upalnego chorwackiego lata. Czeka na Was 2h kąpieli pod wodospadami! Natomiast Medjugorie jest jednym z największych centrów pielgrzymkowych na Bałkanach. Wejdziecie na Górę Objawień oraz zwiedzicie Sanktuarium.
Cena: 35 EUR/147 PLN

MOSTAR+POCZTEJL – zobaczycie najpiękniejsze miejsce położone w dolinie Neretwy. Mostar to Perełka Hercegowiny, nazywany inaczej miastem mostów, minaretów oraz cmentarzy. W Mostarze zobaczycie m.in. Stare Miasto oraz znany Stary Most oddzielający część muzułmańską miasta od części chrześcijańskiej. Zobaczycie także Pocztejl, który jest muzułmańskim miasteczkiem z pięknym meczetem (wstęp dodatkowo płatny 5 EUR/os), bazarem muzułmańskim oraz pięknym widokiem na cząstkę Bośni i Hercegowiny.
Cena: 40 EUR/168PLN

BUT PAKIET
Przy zakupie 3 wycieczek oszczędzasz 5 EUR!!!
- Dubrownik+Neum
- Split+Omiś
- Fish Piknik Hvar+Brać
Cena: 93 EUR/391 PLN

CENA ZAWIERA

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA „Kontynenty”.

CENA NIE ZAWIERA

dopłat transportowych, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, napoi do obiadu oraz kolacji (ok. 1,5 EUR/napój), taksy klimatycznej ok. 4 EUR/os.

INFORMACJE DODATKOWE

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. Kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota ok. 4 EUR/os (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,2 PLN. Planowana ilość uczestników 40 os.

JAK JEDZIEMY

1 dzień

wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry

2 dzień

przyjazd do hotelu w godz. przedpołudniowych, aklimatyzacja, zakwaterowanie, kolacja

3-8/9 dzień

wypoczynek w Chorwacji, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych

9/10 dzień

śniadanie, wykwaterowanie, obiad, wyjazd w godzinach popołudniowych, przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry

10/11 dzień

przejazd przez Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

 

INFORMACJE TRANSPORTOWE

Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej.[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu; [+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy zabieramy nawet jednego uczestnika! W związku z tym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą i możliwe są przesiadki. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Transport zależnie od oferty odbywa się autokarami lub pociągiem. Na niektórych odcinkach możliwy jest przejazd zastępczym środkiem transportu (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3–4 godziny w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych i przesiadkowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne). Podczas całej podróży uczestnikami opiekują się konwojenci. Funkcję konwojenta może sprawować kadra danej kolonii lub obozu, pilot autokaru lub uprawniony kierowca. W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura.

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,
 
należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl) 
  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez   
  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Polecane kolonie i obozy

 

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub