Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obóz młodzieżowy w Chorwacji - Drvenik

Oferta 2748
Wiek:
12-18 lat
Ilość dni:
11
Tematyka:
Obozy wypoczynkowe
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
KOMPLEKS HOTELOWY HERCEG **/***
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 1760zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

DRVENIK –  wypoczynek w gorącej atomosferze, niekończące się plaże, klimat południa i tysiące okazji by spędzić wolny czasu w kawiarenkach, pubach i restauracjach! Riwiera Makarska, na której leży Drvenik, to jeden z najmodniejszych regionów wakacyjnych w Europie z krystalicznie czystym morzem, zagajnikami figowymi, migdałowymi i piniowymi. Uroku dodają jej majestatyczne góry Biokovo, opadające wprost do lazurowego morza.

Zakwaterowanie:

KOMPLEKS HOTELOWY HERCEG **/*** – przeznaczony jest specjalnie do wypoczynku młodzieży, położony jest 200 metrów od morza. Pokoje są 2–5 osobowe, w większości z balkonami lub dostępem do tarasu i widokiem na morze! Do dyspozycji gości jest wewnętrzny basen, boisko sportowe do piłki nożnej oraz koszykówki, stoły do tenisa stołowego oraz przestronna sala świetlicowa.
Strona obiektu http://primus-kraljevic.hr/

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie: śniadanie kontynentalne wzmocnione, dwudaniowy obiad (zupa, drugie danie z sałatką, deser), kolacja z deserem. Woda do posiłków.

PROGRAM WODNA PRZYGODA:

Rozgrzewka na sucho - Instruktorzy przed każdym wejściem do wody prowadzić będą przyjemne ćwiczenia dostosowane do wieku i możliwości uczestników.

Style pływackie i zawody pływackie – nauka i doskonalenie pływania różnymi stylami (w zależności od poziomu zaawansowania): grzbietowy, kraul, klasyczny i motylkowy. W programie również zawody pływackie i nagrody dla najlepszych!

Gry i zabawy w wodzie – oprócz treningu pływania nie zabraknie też dobrej zabawy: piłka wodna, water polo, zdobywanie tratwy, aquaaerobic i inne gry wodne – to wszystko, co pomoże nam w doskonaleniu zdolności motorycznych przy okazji dobrej zabawy.

Nauka nurkowania swobodnego - snorkelingu - podstawy teorii nurkowania, nauka nurkowania w sprzęcie ABC (maska, fajka, płetwy), wydmuchiwanie maski oraz nauka ubierania sprzętu pod wodą, podwodny tor przeszkód, komunikowanie się pod wodą.

Elementy ratownictwa wodnego - sposoby utrzymywania się na tafli wody i pozycje w przypadku kurczy mięśni. Podstawy i sposoby holowania w wodzie, Wykonywanie skoków ratunkowych i innych sposobów bezpiecznego wejścia do wod,  Pierwsza pomoc niezbędna w ratownictwie wodnym.  Symulowane akcje ratunkowe z wykorzystaniem podręcznego sprzętu.

Zajęcia kondycyjne - pływanie, jak każda dyscyplina sportu, wymaga dobrego przygotowania kondycyjnego, dlatego uczestnicy poznają zasady poprawnej rozgrzewki, treningu wydolnościowego, stretchingu (ćwiczeń rozciągających) oraz podstawy stosowania odnowy biologicznej. Dla chętnych również zajęcia z crossfitu i stretchingu.

Skrócony harmonogram wyjazdu:

1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
2 dzień
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, obiad, zakwaterowanie, aklimatyzacja.
3-10 dzień
Program pobytu: realizacja programu Wodna Przygoda (dla chętnych), plażowanie, zajęcia sportowe, gry i konkursy sportowe, zabawy integracyjne, imprezy tematyczne, wycieczki po okolicy, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
11 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. W drodze powrotnej wycieczka do Trogiru, zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO, wyjazd w kierunku kraju (podczas postojów posiłki płatne we własnym zakresie).
12 dzień
Przejazd przez Czechy lub Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu.

CENA ZAWIERA:

- 9 noclegów w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami,
- 3 posiłki dziennie (śniadanie,obiad, kolacja), napoje dodatkowo płatne,
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę pilota i rezydenta, miejscowa opieka medyczna,
- realizacja programu obozu: program Wodna Przygoda, kąpiele, rozgrywki sportowe, animacje i gry integracyjne, dyskoteki, zwiedzanie okolicy,
- suchy prowiant na drogę powrotną,
- przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV),
- ubezpieczenie Signal Iduna KL - 10 000 euro, NNW -7000 zł i bagaż – 800 zł,
- w drodze powrotnej wycieczka do Trogiru zwiedzanie miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO,

CENA NIE ZAWIERA:

- zwrotnej kaucji 15 euro (pobierana podczas drogi i zwracana w ostatnim dniu),
- taksy klimatycznej – 10 euro
- opłaty za korzystanie z przewodnika miejskiego w Trogirze 5 euro (obowiązkowe),
- napoi do posiłków,
- wycieczek fakultatywnych,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- warto zabrać własne: maskę, fajkę i płetwy,

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Dubrownik - miasto białych marmurów, czyli sławna „Perła Adriatyku”, jest jednym z najpiękniejszych miast w Chorwacji. To jedna z najlepiej zachowanych twierdz kupieckich średniowiecza. Dubrownik do dnia dzisiejszego jest unikalnym zabytkiem architektury, który został wpisany na listę zabytków UNESCO, a na dodatek kręcono tu znany serial „Gra o tron”. Cena: 40 EUR

Split i Omiś w Splicie, wpisanym na listę UNESCO, zobaczycie m.in. Pałac Dioklecjana, Świątynie Jowisza, Katedrę św. Dujmy. Omiś to dawne gniazdo pirackie, pełne uroku, przepięknie położone miasteczko w ujściu rzeki Cetiny. Cena: 30 EUR

RAFTING NA RZECE CETINA niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji! Rafting podniesie Ci adrenalinę odpowiednio wysoko, a potem opowieściom nie będzie końca. Spływ nie wymaga wcześniejszego przygotowania, uczestnicy mają kaski, kapoki. Nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony skiper. Z własnego wyposażenia potrzebne są buty do wody. Cena: 30 EUR

REJS PROMEM NA WYSPĘ KORCULA – wyspa podróżnika Marco Polo przyciąga wszystkich, których interesuje przyroda, piękne plaże i niesamowite widoki! Na wyspie zwiedzicie miasto Korcula, nazywane kiedyś „murowanym miastem” Cena: 25 EUR

WIEK UCZESTNIKÓW:

12-18 lat

UWAGI:

- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Kopię karty prosimy dostarczyć do biura do 3 tyg. przed wyjazdem. Bez karty dziecko nie może pojechać na obóz (dlatego prosimy o dostarczenie nam kopii, aby dziecko mogło jechać nawet jeśli rodzice zapomną karty).

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić nie później niż 5 dni po dokonaniu rezerwacji. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem.

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.


Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,
 
należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl) 
  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez   
  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub