Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
 • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Dziewczęce kolonie survivalowe - Podlesice

Oferta 1760
Wiek:
7-12 lat
Ilość dni:
12
Tematyka:
Obozy przetrwania , Dla dziewczyn
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Pensjonat „Gościniec Jurajski”
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 1799zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

Wakacje to czas nie tylko odpoczynku, ale i szukania nowych wyzwań i przygód. Poznaj tajniki prawdziwej sztuki przetrwania! Rejon Jury Krakowsko-Częstochowskiej to idealny teren, na realizację szeroko pojętego programu z zakresu survivalu. Zamki i warownie, fantastycznie ukształtowany leśny teren, skały, jaskinie, groty i bagna to prawdziwy raj dla młodych survivalowców. To tu spotykają się ludzie, którzy chcą przeżyć coś nowego, sprawdzić się w nietypowych sytuacjach i nauczyć współdziałania w grupie.
Zapraszamy na czas niezwykłych przygód, odpoczynku na łonie natury i podziwiania uroków Jury Krakowsko-Częstochowskiej!

PROGRAM:

Survival nie taki straszny, jak go malują – a dodatkowo pomaga w uwypuklaniu pozytywów osobowości, uczy podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych, rozwija umiejętność słuchania, uczy sztuki dokonywania słusznego wyboru... a przede wszystkim zapewnia dobrą zabawę, którą dopełnimy tanecznymi wprawkami!

Podstawy survivalu – obozowiczki poznają tajniki przetrwania zarówno w teorii, jak i w praktyce. Doświadczeni Instruktorzy opowiedzą i pokażą, jak rozpalić ognisko, zbudować szałas, znaleźć drewno, zabezpieczyć żywność przed zwierzętami oraz w jaki sposób zdobyć wodę. Wszystkie te umiejętności będzie można wypróbować podczas całodziennych wyjść na biwaki survivalowe.

Eko-kuchnia  – podczas jednej z wypraw Uczestnicy nauczą się zdobywać pożywienie w lesie i wiedzę, które z darów natury są jadalne. Tak zdobyte produkty spróbujemy przeobrazić w smaczne i zdrowe potrawy.

Nocna Przygoda – biwakowanie pod namiotem to prawdziwa frajda – zwłaszcza w ciepłe letnie noce, kiedy niebo pełne jest gwiazd! Jedną noc spędzimy na specjalnie przygotowanym polu namiotowym w namiotach typu igloo, gdzie będziemy mogli poznać smak przygody w środku lasu podczas nocowania pod gołym niebem. Do udziału w zajęciach niezbędny jest własny śpiwór oraz karimata!

Podstawy wspinaczki – Jura Krakowska-Częstochowska przyciąga entuzjastów wspinaczki z całej Polski.
I nasze Uczestniczki spróbują swoich sił w tej ekscytującej dyscyplinie! Każda z Was będzie mogła wspiąć się na trasy o różnej trudności, poczynając od najprostszych, a kończąc na tych, którymi nie pogardziłaby nawet sama Wonder Woman. Zajęcia są całkowicie bezpieczne – Instruktorami są osoby z odpowiednimi uprawnieniami, a sprzęt asekuracyjny posiada wszelkie wymagane atesty.

Zajęcia taneczne – zapraszamy na muzyczno-ruchową rozgrzewkę. W czasie zajęć postaramy się przełamać wewnętrzne bariery. Skupimy się na ekspresji ruchowej, poprawie plastyki ruchu i świetnej zabawie. Poznamy kilka kroków i figur popularnych technik tanecznych, aby swobodnie tańczyć na każdym parkiecie.

Speleologia – eksploracja jaskiń dostarcza niesamowitych wrażeń. Pod okiem doświadczonej Kadry nacieszymy oczy widokami wspaniałych form naciekowych, niedostępnych dla zwykłych śmiertelniczek. Czasami trzeba się schylić, czołgać i przeciskać przez wąskie szczeliny – ale co to dla nas? Zapewniamy atestowany sprzęt.

Zdrowe odżywianie – czy wiesz jak odżywiać się zdrowo? Co jeść, czego unikać, co z czym łączyć? Właściwe odżywianie to jeden z kluczy do dobrego samopoczucia. Na zajęciach Uczestniczki poznają wszystkie tajniki zdrowego połączenia produktów i nauczą się, jak dbać o własny organizm. Na specjalnych zajęciach zrobimy pyszne owocowe sałatki i energetyczne koktajle. Będzie pysznie!

MAX Paintball – podczas zajęć na strzelnicy Uczestniczki wyposażone będą w specjalne ubranie, maski ochronne, markery i kulki z farbą (200 sztuk). Strzelać będziemy do tarczy i ruchomych celów.

Zajęcia linowe – pokonamy mosty linowe nad przepaściami, pozjeżdżamy ze skał, spróbujemy wychodzenia po drabince alpinistycznej oraz wspinaczki w kominie. Posłuchamy opowieści o zasadach postępowania w górach i nauczymy się podstawowych węzłów - a wszystko to pod okiem Instruktorów, na sprzęcie posiadającym wszelkie wymagane atesty.

Podstawy samoobrony – nauka rozpoznawania sytuacji zagrożenia i unikania go oraz trening pewności siebie, uwalnianie naturalnych reakcji obronnych, świadomość własnego otoczenia i mowa ciała.

Zamki, warownie i zagadka szpiegowska – Jurę Krakowsko-Częstochowską nazywa się często krainą Orlich Gniazd. Takim mianem określano bowiem liczne piastowskie budowle obronne – stare warownie i legendarne zamki. Dziś już w większości są w ruinie, ale nadal malowniczo wtapiają się w krajobraz wapiennych skałek jurajskich. Z pewnością kryją się w nich zaskakujące tajemnice. Na Uczestniczki właśnie w tym miejscu czekać będzie zadanie przeprowadzenia małego śledztwa. Ciągłe zadawanie pytań doprowadzi Was na pewno do właściwej odpowiedzi… Miejcie tylko oczy szeroko otwarte – słuchajcie tego, co mówią inni i co sugerują pozostawione wskazówki.

Damski Panel Dyskusyjny  – wszystkie super dziewczyny zawsze mają mnóstwo tematów do omówienia. Rozmawiać będziemy o wszystkim i o niczym: od nowinek modowych po ulubione książki, idoli i wymarzone podróże.

PONADTO W PROGRAMIE:

 • dyskoteka z motywem przewodnim,
 • wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • wycieczki na basen,
 • zajęcia ogólnosportowe, turnieje gry w siatkówkę i piłkę nożną,
 • gry terenowe,
 • zajęcia interaktywne, konkursy z nagrodami.

ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat „Gościniec Jurajski” - pensjonat w Podlesicach w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami. Do dyspozycji Uczestników stołówka, świetlica na miejscu, wiata do organizacji ognisk.
Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.

WYŻYWIENIE:

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Posiłki są przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), VAT.

CENA NIE ZAWIERA:

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty, których realizacja uzależniona jest od ilości chętnych (min. 20 osób):

 • animowane zwiedzanie Zamku w Ogrodzieńcu – 100 zł
 • rajd samochodami terenowymi – 120 zł
 • szkolenie z pierwszej pomocy (całodzienny certyfikowany kurs) – 160 zł
 • Park Wodny Kraków i zwiedzanie Krakowa - 120 zł
 • płyta ze zdjęciami z obozu - 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 100 zł

CO ZABRAĆ:

Mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, śpiwór, karimatę, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych i jaskiń, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

 

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,   należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl)   i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub