Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
wszystkie wyjazdy w jednym miejscu, OBOZY LETNIE, KOLONIE 2021, najlepsi organizatorzy w Polsce
wszystkie wyjazdy w jednym miejscu
OBOZY LETNIE, KOLONIE 2021
najlepsi organizatorzy w Polsce

Obozy letnie 2021 , kolonie letnie 2021, kolonie dla dzieci 2021, obozy językowe, obozy sportowe, obozy za granicą 2021.

Obozy młodzieżowe 2021
od 1399 zł

Obozy młodzieżowe 2021

Obozy młodzieżowe organizowane są w Polsce i za granicą. Na obozy można wyjechać w lecie lub w zimie- nad morze, w góry lub nad jeziora, na obozy tematyczne i rekreacyjne. Wybór przewodniego tematu obozu młodzieżowego zależy od zainteresowań i preferencji uczestnika.

Kolonie letnie dla dzieci 2021
od 1399 zł

Kolonie letnie dla dzieci 2021

Kolonie letnie dla dzieci w czasie wakacji 2021 oferowane są w różnych częściach Polski i za granicą. Dzieci mogą wyjechać na kolonie letnie nad morze, w góry lub np. w Bory Tucholskie czy Mazury. Organizatorzy przygotowali na 2021 rok bardzo wiele urozmaiconych propozycji kolonii letnich : rekreacyjnych i tematycznych, dla starszych dzieci i dla najmłodszych.

Obozy językowe 2021
od 1970 zł

Obozy językowe 2021

Proponujemy obozy językowe w Polsce nad morzem i w górach. Podczas obozu językowego można ćwiczyć swoje umiejętności językowe w praktyce, używając języka codziennie na zajęciach i w realnym otoczeniu. Podczas obozów i kolonii językowych w Polsce można uczyć się angielskiego, polskiego, niemieckiego, hiszpańskiego.

Aktualności

Promocje / Last minute

Polecane kolonie i obozy

 
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub