Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl

Obozy młodzieżowe 2020 - na który obóz warto pojechać?

Obozy młodzieżowe są świetnym pomysłem na spędzenie wakacji. Jeżeli jeszcze nie wiesz co będziesz robić, albo jesteś przekonany, że czeka cię sama nuda, to dobrym pomysłem będzie przejrzenie oferty organizatorów obozów. Lato 2020 nie musi być nudne, sam się o tym przekonaj!

Obozy młodzieżowe – dla kogo

Przede wszystkim musisz być osoba w wieku od 15 do 18 lat. Druga sprawa, to musisz lubić dobrą zabawę. Wszystko się zgadza? W takim razie kwalifikujesz się na obóz młodzieżowy. Oczywiście, później dochodzą kolejne pytania. Góry czy morze? Czy masz jakieś szczególne zainteresowania lub pasje? Te pytania pozwolą zawęzić szeroką gamę ofert i znaleźć ten wymarzony obóz.

Obozy 2020 – jaki jest wybór

Wybór jest ogromny, więc poniżej znajdziesz parę kategorii obozów, żeby rozjaśniło się trochę w głowie.

Na pierwszy ogień z obozów letnich 2020 idą obozy sportowe. Wachlarz sportów do wyboru jest bardzo duży. Jeżeli macie zacięcie do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa, nurkowania, sportów wodnych czy do fitnessu, to zdecydowanie znajdziecie w ofercie obozów letnich 2020 coś  dla siebie. Wszystkie obozy sportowe 2020 są gotowe na przyjęcie osób z podstawowymi umiejętnościami jak i zaawansowanymi. Nie ma problemu, jeżeli jeszcze nigdy nie nurkowałeś albo nie grałeś w kosza. Kadra trenerska wszystkiego cię nauczy. Z kolei jeżeli grasz od jakiegoś czasu to również nie będziesz się nudzić. Odpowiednie podzielenie na grupy zapewni ten komfort.

Kolejna propozycja  na obozy 2020 to obozy artystyczne. Wśród nich znajdziemy dziedziny sztuki takie jak rękodzieło, taniec, malarstwo, muzykę czy fotografię. Jeżeli więc, kochasz rysować albo nie wyobrażasz sobie zostawić swojej gitary na 2 tygodnie, to może tutaj znajdziesz coś dla siebie. Podobnie jak na obozach sportowych, poziom trudności jest dostosowywany do potrzeb uczestników. Takie obozy są świetną okazją by pobudzić swoją artystyczną duszę, dobrze się bawić i przyjechać z naręczem własnych prac albo nowymi riffami.

W dużej części za sprawą gier komputerowych popularne również stały się obozy survivalowe i militarne. Jeżeli właśnie zaświeciły ci się oczy z zachwytu, to czytaj dalej. W ofercie obozów młodzieżowych 2020 znajdują się obozy paintballowe, survivalowe, wspinaczkowe a nawet nawiązujące do gry Counter Strike. Podczas takiego obozu młodzieżowego, uczestnicy uczą się jak przetrwać w dziczy, udzielić pierwszej pomocy i  zrobić coś z niczego. Do tego odgrywają różne militarne scenariusze podczas gry w paintball albo laserowy paintball. Uczeni są taktyk militarnych i sposobów na rozbrojenie przeciwnika.

Dla tych, których pasją są języki, przygotowane są również językowe obozy letnie. Do wyboru jest angielski, niemiecki, hiszpański i polski. Na tych obozach 2020 łączona jest przyjemna zabawa z pożytecznym językiem. Parę lekcji dziennie przemija wręcz niezauważalnie gdy organizowane są na terenie ośrodka lub w plenerze. Poza tym, po tych paru godzinach jest już czas wyłącznie na relaks. Nie bójcie się więc, że na obozie językowym poczujecie się jak w szkole. Stosunek pracy do relaksu jest tak dobrze wywarzony, że bardzo się nie zmęczycie, a zdecydowanie coś pozostanie w głowach.

Na sam koniec, organizatorzy obozów młodzieżowych 2020 przygotowali wyjazdy idealne dla osób, które chcą się najzwyczajniej w świecie zrelaksować. Są to obozy rekreacyjne, podczas których organizowane są wycieczki, zabawy, zawody i dużo plażowania. Jeżeli więc nie wiesz czy masz jakieś dominujące hobby w życiu, które chcesz zamienić na motyw przewodni wakacji 2020 to wybierz obóz rekreacyjny. Poznasz tam świetnych ludzi i na pewno nie będziesz się nudzić.

Obozy letnie 2020 – już wybrałeś?

Mamy nadzieję, że czujesz się już przekonany, że zdecydowanie jest z czego wybierać, a lato 2020 może dostarczyć ci niezapomnianych wrażeń. Można by mówić w nieskończoność o tym, co jeszcze czeka na tych obozach, ale to już doczytasz wchodząc w ofertę danego obozu. Przemyśl dokładnie co lubisz a czego nie lubisz robić w czasie wakacji i jakie sposoby spędzania czasu preferujesz. Życzymy ci, by wakacje 2020 były niezapomniane.

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub