Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Jak znaleźć i sprawdzić organizatora obozu czy kolonii?

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc czas zaplanować wakacyjny wypoczynek.  Jak wybrać kolonię lub obóz w gąszczu propozycji?  Gdzie szukać sprawdzonych ofert? Co zrobić, by dobrze przygotować się do wakacji i zapewnić sobie lub naszym bliskim bezpieczny wypoczynek?

Gwarancją udanych wakacji jest wyjazd na dopasowany do naszych potrzeb obóz lub kolonię.

Ale równie ważne jest wybranie sprawdzonego organizatora obozu, który zagwarantuje nam zarówno bogaty program wyjazdu, ale także bezpieczeństwo. Gdzie szukać obozów i kolonii i jak sprawdzić organizatora?

Jak znaleźć najlepsze kolonie i obozy na lato?

Aby ułatwić sobie szukanie wymarzonego wakacyjnego wyjazdu skorzystajmy z profesjonalnych portali turystycznych. Dlaczego? Bo w jednym miejscu zebrana jest pełna oferta kolonii dla dzieci i obozów młodzieżowych i co ważne - ze szczegółowymi opisami oraz przejrzystym podziałem według tematyki, miejsca, czy grupy docelowej.

Na portalach turystycznych takich jak mirasol.pl oprócz szczegółowych zestawień kolonii i obozów na lato 2019 możemy skorzystać z wygodnej wyszukiwarki wyjazdów organizowanych w Polsce i za granicą.

Skorzystanie z wyszukiwarki na portalu turystycznym pozwala na szybkie przefiltrowanie tysiąca ofert czołowym biur podróży. Oprócz szybkiej selekcji ofert według wybranych kryteriów, poprzez portal możemy dokonać rezerwacji, pobrać odpowiednie dokumenty, skorzystać z pomocy konsultanta.  Dzięki wysokiej funkcjonalności wyszukiwarek możemy nie tylko wybrać idealnie dopasowaną ofertę, ale także załatwić wszelkie formalności związane z wyjazdem. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas.

Jak sprawdzić organizatora naszego wyjazdu?

Jeśli już wybraliśmy wymarzony obóz, czy kolonię - z interesującym programem, w ulubionym miejscu, w przystępnej cenie i odpowiednim terminie, warto poświęcić chwilę na sprawdzenie samego organizatora.

Oczywiście już sam portal turystyczny niejako rekomenduje touroperatorów prezentując ich oferty, ale każdy z nas w łatwy sposób może sam zweryfikować rzetelność i uczciwość każdej firmy działającej na rynku turystycznym.

Można to zrobić korzystając z Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych przygotowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki:  http://turystyka.gov.pl/ceotipt/podmioty/wyszukiwanie_p_77.html

Wpisując nazwę firmy dowiemy się czy posiada ona licencję organizatora turystyki. Licencja ta jest wydawana organizatorom obozów i kolonii po spełnieniu szeregu kryteriów formalnych, a posiadanie jej to podstawa prawna do organizowania wszelkiego rodzaju wyjazdów grupowych.

Można skorzystać również z bazy Kuratorium Oświaty oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, gdzie musi być zarejestrowany każdy organizator kolonii lub obozu. W tym przypadku należy skorzystać ze strony internetowej Kuratorium Oświaty (odrębnego dla każdego województwa np. www.kuratorium.wroclaw.pl) oraz strony Ministerstwa Edukacji Narodowej (http://wypoczynek.men.gov.pl/). Trzeba tylko pamiętać, że rejestracja do bazy Kuratorium następuję na trzy tygodnie przed datą rozpoczęcia kolonii, czy obozu.

Decydując się na wakacyjny wyjazd musimy zadbać o swoje bezpieczeństwo – bierzmy pod uwagę  oferty tylko sprawdzonych organizatorów.  Wybierając rodzaj wyjazdu korzystajmy z profesjonalnych portali turystycznych, dzięki którym znalezienie wymarzonej kolonii czy obozu jest dziecinnie proste i bardzo przyjemne.

 Obozy 2019- sprawdź

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub