Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy zagraniczne - zima i lato 2018

Zimowe obozy za granicą

Obozy zagraniczne zimą to przede wszystkim obozy sportowe – młodzież ma okazję uprawiać narciarstwo i snowboard na obozach organizowanych w Czechach i na Słowacji oraz na nieco droższych obozach sportowych w Austrii, we Włoszech i we Francji.

Najpopularniejsze obozy na Słowacji to te organizowane w największym ośrodku narciarskim Niskich Tatr – Chopok. Do dyspozycji narciarzy są dobrze przygotowane trasy o różnych stopniach trudności - dla osób początkujących i zaawansowanych.  Najchętniej odwiedzanym czeskim ośrodkiem jest z kolei Szpindlerowy Młyn, gdzie młodzi narciarze również mogą korzystać z tras dedykowanych zarówno narciarstwu zjazdowemu, biegowemu i snowboardowi.

 obóz zagraniczny w zimie ferie zimowe za granicą

Młodzież, która podczas zimowych ferii potrzebuje bardziej wypocząć niż szaleć na stoku, może skorzystać z obozów rekreacyjnych w niezwykle atrakcyjnych ośrodkach sportowych we Włoszech, Francji oraz w Austrii. Oczywiście oferują one świetne warunki do uprawiania narciarstwa, ale także pełen wachlarz atrakcji pozasportowych - baseny, siłownie, SPA. Do tego dochodzi zwiedzanie pięknych, atrakcyjnych turystycznie miejsc, poznawanie nowej kultury, a więc jeśli tylko możemy sobie pozwolić na taki wydatek, warto.

Obozy zagraniczne organizowane latem

Letnie obozy młodzieżowe za granicą są coraz bardziej atrakcyjne i różnorodne, stąd ich rosnąca popularność.Coraz chętniej młodzi ludzie wyjeżdżają do krajów europejskich na letnie wakacje. Nie tylko, by uprawiać różnorodne sporty, ale też, by uczyć się języków.

Ceny takich obozów zagranicznych nie są duże, biorąc pod uwagę liczne atrakcje i świetne warunki pobytu. Każdy obóz młodzieżowy za granicą to  świetna  okazja do poznawania obcych kultur, zwiedzanie atrakcji turystycznych i nawiązywanie międzynarodowych znajomości.

obóz zagraniczny lato obóz za granicą lato

Przyjemny klimat, wspaniała, niezawodna pogoda, imponujące zabytki i atrakcje turystyczne to coś co najbardziej przyciąga młodych turystów. Młodzież chętnie wybiera obozy sportowe na francuskim Lazurowym Wybrzeżu albo na włoskiej Riwierze Adriatyckiej, gdzie panują idealne warunki do uprawiania sportów wodnych i równie wspaniała atmosfera do relaksu i odpoczynku. Można wyjechać na popularne obozy windsurfingowe, żeglarskie, czy nawet z nauką nurkowania. Są też dostępne obozy o profilu artystycznym, które pozwalają na zainspirowanie się dorobkiem obcych kultur - obozy taneczne, malarskie, fotograficzne. Zajęcia w pięknych plenerach pozwalają z jeszcze większą przyjemnością oddać się pasji, ale także wypocząć, jak przystało na wakacje.  Młodzież chętnie wyjeżdża podczas wakacji na zagraniczne obozy językowe, bo stanowią one połączenie nauki z przyjemnością letniego wypoczynku.

Wakacje na obozie młodzieżowym za granicą – czy zimą, czy latem to gwarancja świetnie spędzonego czasu, nowe znajomości i pozytywna energia.

Obozy zagraniczne 2018 ->> Wejdź i zobacz aktualne oferty

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub