Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obozy sportowe 2020 – co można wybrać?

 

 

Obozy sportowe  2020 ->> oferta obozów najlepszych organizatorów na lato 2020

 

 

 

Obozy sportowe są najlepszą formą aktywnego wypoczynku

Obozy sportowe są idealną formą spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży ceniących sobie aktywne wakacje. W trakcie obozów  można rozwijać swoje pasje oraz hobby, a także poznać wiele ciekawych osób w podobnym wieku i dzielących te same zainteresowania. Obozy sportowe oraz ich profil trudności jest dopasowany do umiejętności uczestników. Stworzone są zarówno dla dzieci i młodzieży, które dopiero chcą nauczyć się nowego sportu, jak i dla osób, które myślą o kontynuacji nauki.

Obozy sportowe 2017 obozy sportowe w Polsce

 

W ciepłych, południowych krajach wypoczniesz najlepiej

Wakacje to czas, który należy poświęcić na odpoczynek, rekreację, ale również na rozwijanie zainteresowań i oczywiście poznawanie nowych miejsc oraz kultur. Dlatego obozy organizowane są w malowniczych i bardzo atrakcyjnych miejscach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na obóz sportowy w Polsce można się wybrać nad polskie morze, piękne góry, Bory Tucholskie lub nad urokliwe Mazury. Wśród popularnych zagranicznych kierunków znajdują się między innymi: Włochy, Chorwacja, Hiszpania Bułgaria oraz Grecja. W tych krajach masz gwarantowaną piękną pogodę, a także wiele ciepłych i bezpiecznych kąpieli pod okiem czujnego ratownika oraz zabawy i gry na plaży. W większości wspomnianych krajów możesz liczyć na popołudniową sjestę, czyli odpoczynek od panującego upału, a także na pyszną, śródziemnomorską kuchnię. Znajdziesz w niej świeże ryby, oliwę z oliwek, oliwki, pyszne i egzotyczne owoce, a także doskonałe sery.

Rozwijaj swoją pasję w czasie wakacji i wybierz się na jeden z wielu obozów sportowych

Wśród bogatej oferty obozów sportowych znajdują się między innymi  obozy żeglarskie. Najczęściej organizowane są nad jeziorami i uczą współpracy w zespole, a także samodzielnego sterowania jachtem (operowania sterem i żaglami) oraz tworzenia niezbędnych węzłów oraz splotów. Obozy windsurfingowe oraz kitesurfingowe  stworzone są dla odważnych, przebojowych oraz kochających wodę osób. Uczą utrzymywania się na desce, halsowania i częstego spadania do wody! W ofercie znajdują się również obozy z nauką nurkowania i pływackie dla tych, którzy w wodzie czują się jak ryba.

Miłośnicy sportów lądowych mogą być zainteresowani obozami rowerowymi, wspinaczkowymi i  tenisowymi. Ten prestiżowy sport uczy skupienia, ale także doskonale wpływa na kondycję i smukłą sylwetkę. Na uczestników czekają instruktorzy wraz z gotowym sprzętem i kortami tenisowymi.

młodzieżowe obozy sportowe Obozy sportowe

Znajdzie się również coś dla fanów piłki - sportu, który uczy odpowiedzialności i umiejętności gry zespołowej. Obozy z piłką nożną, odbywają się w ośrodkach sportowych w górach i nad morzem.  Treningi poprowadzone są przez profesjonalnych instruktorów i umożliwiają w bardzo krótkim czasie poznanie najważniejszych technik piłkarskich. Obozy siatkarskie i koszykarskie łączą w sobie aktywność sportową oraz zwiedzanie - odbywają się na terenie całej Polski i za granicą. Zajęcia odbywają się na salach i siłowniach. Uczestnicy poznają historię sportu oraz w bardzo krótkim czasie szkolą swoje umiejętności.

Ciekawym wyborem są również obozy konne, w trakcie których nauczysz się jeździć, a także dowiesz się, jak należy opiekować się zwierzętami i zachowywać w stajni.

Obozy sportowe to coś więcej niż tylko intensywne treningi

Obóz to nie tylko rozwijanie aktywności sportowych. Po intensywnych zajęciach na uczestników czekają różne atrakcje, dodatkowe zajęcia oraz gry sportowo-rekreacyjne. Organizatorzy oferują wycieczki fakultatywne, zwiedzanie miast i zabytków, a także przygotowują różne aktywności w ośrodkach hotelowych. Uczestnicy obozów nie muszą martwić się o wyżywienie oraz nocleg – wystarczy, że wezmą ze sobą dobry humor, chęć do nauki oraz pozytywne nastawienie.

 

 Obozy sportowe  2020 ->> oferta obozów najlepszych organizatorów na lato 2020

 

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub