Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2021 , kolonie dla dzieci, lato 2021

Obozy młodzieżowe w Polsce 2021 , obozy zagraniczne, obozy 2021

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonie taneczne – wakacje 2020

Organizatorzy kolonii dla dzieci prześcigają się w tworzeniu coraz ciekawszych ofert dla naszych pociech. Gama kolonii 2020 jest naprawdę duża, ale dla rodzica najważniejszym jest to, żeby jego dziecko się tak dobrze bawiło. Żeby tak się stało, trzeba zastanowić się co nasze dziecko lubi i dokładnie przewertować ofertę kolonii w Polsce czy za granicą.

Kolonia z tańcem – dla kogo?

Jeżeli twoje dziecko nie może usiedzieć w miejscu lub z wypiekami na twarzy ogląda kolejny odcinek You Can Dance to kolonia taneczna jest właśnie dla niego. Nawet jeżeli nie zauważamy w pociesze wielkiej pasji dla tańca, ale widzimy pewne predyspozycje, to kolonia taneczna również może być dobrym sposobem, żeby załapało bakcyla i zyskało pasję może na całe życie.

Kolonia taneczna – co na niej czeka?

Programy kolonii tanecznych różnią się w zależności od preferencji dzieci. Są kolonie taneczne z zumbą, która jest tańcem połączonym z fitnessem. Taki obóz będzie dobry dla dzieci, które lubią muzykę, lubią się ruszać, ale nie mają pasji do konkretnych tańców. Na takim obozie można poprawić kondycję fizyczną i świetnie się bawić.

Inną propozycją na kolonie letnią jest kolonia pole dance. Jest to styl tańca potocznie nazywany tańcem na rurze, jednak nie należy przyklejać łatki temu stylowi. Ten typ tańca świetnie modeluje ciało i wzmacnia mięśnie. Uczy koordynacji ruchowej i pozwala zyskać świadomość własnego ciała. Nie jedna dziewczynka wróci z tej kolonii letniej z większym bicepsem od taty!

Są również kolonie 2020, które są bardziej uniwersalne. Podczas 10 dni na kolonii, dzieci uczą się wielu różnych stylów tanecznych. Wśród nich jest m.in. hip-hop, dance hall, popping, taniec współczesny czy break dance. Podczas takiej kolonii letniej, można odnaleźć prawdziwą pasję dla jakiegoś stylu, przez to, że wybór jest tak duży.

Taneczna kadra

Jeżeli chodzi o kadrę nauczycielską, to na dzieci czekają wykfalifikowani instruktorzy, osoby po szkole baletowej jak również uczestnicy tanecznych programów rozrywkowych. Dzieci będą miały szansę się dowiedzieć nie tylko jak tańczyć, ale również jak wygląda kariera tancerza. Na tanecznych koloniach od kuchni poznają związane z tańcem.

 

Kolonie taneczne 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub