Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Kolonie narciarskie czy zimowe kolonie tematyczne?

 Na portalu mirasol.pl  znajdziecie wyłącznie sprawdzone kolonie zimowe narciarskie i zimowe kolonie tematyczne

Zobacz oferty wyjazdów na obozy zimowe i zimowiska w czasie ferii zimowych 2018.

Czas pomyśleć o zimowych feriach dla dziecka. Wśród licznych ofert znajdziemy nie tylko kolonie narciarskie, czy snowboardowe, ale także całe mnóstwo obozów tematycznych. Co jednak będzie ciekawsze dla naszej pociechy? Odpowiedź wcale nie jest prosta.

To czy nasze dziecko chętniej spędzi zimowe ferie na stoku, czy jednak realizując pozasportowe pasje, zależy od tego, co bardziej je pasjonuje. Jeśli są to narty lub snowboard, bez wahania wybierzemy dla naszej pociechy kolonię narciarską lub snowboardową. Ale nawet jeśli nasze dziecko jeszcze nie próbowało swoich sił na stoku, będzie to okazja do nauki pod okiem instruktora. Ważne są oczywiście chęci i kondycja, pozwalająca na wzmożoną aktywność na świeżym powietrzu. Ale pamiętać należy także o wyposażeniu dziecka w odpowiedni sprzęt i dobrze dobrany strój narciarski.

Alternatywą dla kolonii zimowych o profilu sportowym są oczywiście rozmaite kolonie tematyczne. Organizatorzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców, oferuję całą ich gamę. Znajdziemy wśród ofert kolonie taneczne, muzyczne i teatralne. Dla miłośników fotografowania, malowania, rysowania i innych sztuk plastycznych. Wśród bardziej wyszukanych ofert znajdziemy kolonie komputerowe, detektywistyczne i podróżnicze, a nawet kolonie z robotami czy dla fanów odległych galaktyk. Na koloniach tematycznych dzieci nie tylko rozwijają swoje pasje, ale także odkrywają nowe zainteresowania. Warto więc spojrzeć na taki wyjazd, jak na inwestycję w rozwój intelektualny, który z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Każde zimowisko, oprócz głównych zajęć – czy to narciarskich, czy tematycznych, obfituje w różnego rodzaju zabawy integracyjne, wycieczki krajoznawcze i zajęcia dodatkowe. Jest to więc czas spędzony w gronie rówieśników, pod okiem wykwalifikowanej kadry, która zapewnia naszym dzieciom mnóstwo atrakcji.

Niezależnie od tego, czy wybierzemy kolonię narciarską, czy kolonię tematyczną, nasze dziecko z pewnością nie będzie się nudzić, a pobyt na zimowisku przyniesie dużo pozytywnych wrażeń i wspomnień. Udział w zimowisku daje możliwość rozwijania wszystkich dziecięcych pasji, więc jedno jest pewne – to świetny sposób na udane ferie dla naszej pociechy.

 

ZIMOWISKA i KOLONIE ZIMOWE -  NA FERIE 2018 - WG TEMATYKI

Obozy narciarskie
Obozy snowboardowe
Obozy artystyczne
Obozy taneczne
Obozy muzyczne
Obozy aktorskie
Obozy RPG
Obozy zagraniczne
Obozy fabularne

Obozy przetrwania
Obozy przygodowe
Obozy fotograficzne
Obozy wypoczynkowe

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub