Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Ferie 2018 - dokąd się wybrać na obóz lub zimowisko?

Zima zbliża się wielkimi krokami, więc warto już teraz pomyśleć o najbliższych feriach. W tym roku w ofertach czołowych polskich touroperatorów nie zabraknie ciekawych propozycji kolonii i obozów zimowych dla dzieci i młodzieży. Szeroki wybór wyjazdów sportowych, tematycznych, najlepsze ośrodki sportowe i rekreacyjne w Polsce i za granicą, a wszystko to w różnych terminach i w atrakcyjnych cenach.

Narty to zawsze sprawdzony sposób na aktywne ferie

Kolonie i obozy zimowe to dla dzieci i młodzieży najczęściej okazja do uprawiania zimowych sportów. Prym niezmiennie wiedzie jazda na nartach, dlatego od lat największą popularnością cieszą się kolonie i obozy narciarskie. Są one  także okazją do spróbowania sił w snowboardzie, ale tylko w przypadku osób, które już zdobyły podstawowe umiejętności poruszania się po stoku. A zatem dzieci i młodzież chętnie wybierają obozy narciarskie, snowboardowe i narciarsko – snowboardowe. W niektórych ośrodkach młodzi sportowcy mogą korzystać także z tras saneczkarskich czy lodowisk, urozmaicając swoją zimową aktywność.

ferie zimowe

Kolonie i obozy dla miłośników zimowej przygody

Zimową ofertę kolonii i obozów uzupełniają także pełne niecodziennych wyzwań obozy przygodowe - z elementami survivalu, z zimową odmianą paintballu, z nauką jeździectwa. Choć to propozycja raczej dla młodzieży niż dzieci, również maluchy znajdą podczas zimowych ferii kolonie przygodowe z dużą ilością atrakcji – z konnymi kuligami, śnieżnymi bitwami, jazdą na sankach, łyżwach, lepieniem bałwana. Często podczas kolonii zimowych dla małych dzieci organizowane są również wycieczki krajoznawcze lub wyjazdy do parków wodnych. Dzieci mają zapewnioną codzienną dawkę ruchu i zabawy w gronie rówieśników.

obóz zimowy

Ferie zimowe świetną okazją do rozwijania różnorodnych pasji

Kolonie i obozy tematyczne pozwalają dzieciom i młodzieży na rozwój rozmaitych zainteresowań i pasji. Na zimowych koloniach i obozach tematycznych można rozwijać umiejętności taneczne, muzyczne, plastyczne. Organizowane są także obozy aktorskie i teatralne dla przyszłych aktorów oraz bardzo popularne obozy fotograficzne dla miłośników robienia zdjęć. Dzieci i młodzież mogą korzystać z ofert obozów RPG, komputerowych, kulinarnych, fabularnych i w wielu innych tematykach.  Organizatorzy proponują szeroką gamę zimowisk, kolonii i obozów w Polsce i za granicą.

wyjazd na ferie

Gdzie można wyjechać na zimową kolonię lub obóz?

Kolonie i obozy narciarsko – snowboardowe w Polsce najczęściej organizowane są w Tatrach. Świetne warunki do uprawiania zimowych sportów znajdziemy w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej i Bukowinie Tatrzańskiej. Obozy zimowe odbywają się również w Karkonoszach i Sudetach, natomiast obozy tematyczne na terenie niemal całej Polsce. Na zagraniczne obozy zimowe możemy wyjechać tuż za naszą południową granicę - w czeskie Karpaty i Karkonosze, ale także na Słowację, gdzie również panują świetne warunki do uprawiania narciarstwa. Nieco dalej możemy wyjechać do Austrii, Włoch i Francji, by oddać się zimowemu szaleństwu w pięknych Alpach. Wybór organizatorów i ofert zimowych wyjazdów jest bardzo dużo i każdy miłośnik zimy znajdzie dopasowana do swoich potrzeb propozycję.

Kolonie i obozy zimowe 2018 ->> Wejdź i zobacz obozy najlepszych organizatorów

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub