Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy młodzieżowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Czy wysyłać dziecko na zimowisko?

Dlaczego warto wysłać dziecko na zimowisko?

Dzieci nie nudzą się w domu podczas ferii zimowych, tylko mają moc atrakcji

Dzieci nie mogą się nudzić – to zasada przyświecająca organizatorom każdego zimowiska.  Program wyjazdu musi obfitować przede wszystkim w zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Oprócz zajęć na stoku narciarskim, będzie to także jazda na łyżwach oraz gry i zabawy na śniegu. Ośrodki sportowe, w których odbywają się zimowiska,  posiadają bogate zaplecze rekreacyjno – sportowe i umożliwiają grę w paintballa czy zabawę w parku linowym. Gdy aura nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, dzieci mogą spędzić czas na konkursach, podczas zabaw tanecznych oraz biorąc udział w licznych warsztatów tematycznych.

Nauka życia wśród rówiesników podczas zimowiska

Wyjazd na zimowisko czy obóz zimowy gwarantuje nie tylko aktywność sportową, ale uczy dziecko ważnych umiejętności  społecznych – samodzielności, podejmowania decyzji, współdziałania w grupie. Dzieci podczas ferii zimowych stają się bardziej zaradne i odpowiedzialne, nawiązują relacje koleżeńskie, poszerzają horyzonty. A co chyba najbardziej istotne dla rodziców – mają szansę odpocząć  od komputera i telewizora.

Bezpieczeństwo podczas wyjazdów na zimowe obozy i zimowiska

Rodzice, oddając swoje dziecko pod opiekę organizatorów zimowiska, nie powinni obawiać się o bezpieczeństwo swoich pociech. Trzeba pamiętać, że opiekunami na obozach letnich i zimowych są wykwalifikowani pedagodzy posiadający dodatkowe uprawnienia w zakresie sportu.  Zaufana kadra dba nie tylko o spokojną zabawę, ale także o to, by sprostać oczekiwaniom każdego dziecka.  Wobec czasu spędzonego w domu lub na podwórku bez kontroli rodziców, to z pewnością dobry pomysł na spędzenie zimowych ferii. Jeśli jednak zabraknie zaufania lub dzieci są zbyt małe, by  jechać  z grupą rówieśników,  istnieją oferty wyjazdów z możliwym udziałem rodziców.

Dla wielu rodziców wysłanie dziecka  na zimowy wyjazd z rówieśnikami to trudna decyzja. Jest to jednak ważny krok w usamodzielnieniu się dziecka i niezapomniana przygoda. Ważne jest jednak, by dziecko lubiło sporty zimowe i aktywność na świeżym powietrzu. Bez tego nawet najbardziej bogaty program zimowiska i najlepsi opiekunowie nie będą  w stanie zadowolić  małego uczestnika.

 Zobacz oferty wyjazdów na obozy zimowe i zimowiska w czasie ferii zimowych 2018

 zimowiska  zimowe obozy  

 

Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub