Na tej stronie używamy Cookies

Dowiedz się więcej
 
Schowek

Obozy letnie 2018 , kolonie dla dzieci, lato 2018

Obozy zimowe w Polsce , obozy zagraniczne, obozy narciraskie, ferie 2018.

CENTRUM REZERWACJI telefon 660 710 300 | rezerwacje@mirasol.pl
Tematyka

Wybierz tematykę
obozu, kolonii

Wybieram
Zamknij
  • Ładowanie...
Wybieram
Kraj
Region
Miejscowość
Ilość dni
Wyjazd po
Powrót przed
Dojazd
Wyjazd z
Zakwaterowanie
Wyżywienie
Wiek uczestnika
Ilość osób
Cena od
Cena do
Nr. oferty
Fraza

Obóz piłkarski - Węgierska Górka

Oferta 2723
Wiek:
10-16 lat
Ilość dni:
12
Tematyka:
Obozy sportowe , Obozy piłkarskie
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Ośrodek Wczasowy Azalia
Termin wyjazdu:
Typ dojazdu:
Wyjazd z:
Ilość osób:
Cena za 1 osobę 2099zł
+{[{ transportationPrice }]}zł dojazd
Całkowita cena {[{finalPrice}]}zł

DOSTĘPNE TERMINY

Węgierska Górka w Beskidach  to przepiękne widokina górskie szczyty. Miejscowość ta jest znana ze swojego sportowego charakteru - ćwiczą tu kluby z całej Polski. Wykorzystamy całą sportową infrastrukturę Węgierskiej Górki:  halę sportową, korty tenisowe, boiska sportowe,  kameralny basen, siłownię na świeżym powietrzu, a treningi poprowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy. Oprócz treningów sportowych planujemy również wypady w góry. Mamy nadzieję, że to wyjątkowe miejsce sprawi, że złapiecie sportowego bakcyla i chętnie będziecie uprawiać swoje  wybrane dyscypliny nawet po obozie. Obóz ma charakter rekreacyjno - sportowy i przeznaczony jest dla młodzieży, która pasjonuje się piłką nożną. Zajęcia, co najmniej 20 h podczas całego obozu prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów i trenerów. Resztę programu uzupełnią zajęcia przygotowane dla wszystkich obozów sportowych.

Opis programu

Królowa sportu?  Najpopularniejsza gra na świecie – emocje sportowe związane z piłką nożną oraz doping na trybunach piłkarskich nie mają sobie równych. Cristiano Ronaldo czy Leo Messi? Na pewno komuś kibicujesz... A może masz swoją ulubioną drużynę w ekstraklasie? Piłki nożnej reklamować nikomu nie trzeba. Wielu z nas godzinami grywa ze znajomymi albo chociaż śledzi ligowe rozgrywki. Pomożemy Wam opanować podstawy i nauczymy najważniejszych technik a wszystko to w fantastycznej atmosferze zdrowej rywalizacji!!

Taktyka. To określony sposób ustawienia i poruszania się zawodników na boisku, polegający na przydzieleniu każdemu z nich pozycji w atakowaniu i bronieniu, zmierzający do osiągnięcia zamierzonego celu – wygrania meczu. Gra w ataku, pomocy, obrony czy na pozycji bramkarza wymaga odpowiedniego przygotowania technicznego i taktycznego. Zapoznacie się z wariantami rozegrania rzutów wolnych, rożnych, wyrzutów z autu, rozgrywania piłki pomiędzy formacjami, rozwiązań z pominięciem pewnych formacji. Poznacie elementy taktyki stosowane przez najlepsze kluby świata i postaramy się wprowadzić je do naszej gry!

Zasady gry. Czy kiedykolwiek pomyślałeś „sędzia kalosz” po niefortunnej decyzji arbitra? Czy wydaje Ci się, że mógłbyś sprostać temu trudnemu zadaniu, jakim jest sędziowanie meczu piłkarskiego? Uczestnicy poznają zbiór zasad, reguł i gestów, które pomogą im opanować podstawy sędziowania zawodów piłkarskich i interpretacji obowiązujących przepisów piłki nożnej.

Doskonalenie techniki. Umiejętności techniczne to w dzisiejszej piłce nożnej jeden z najważniejszych atutów.Kontrola nad piłką, strzały i podania a także dryblingi to coś, co stanowi o sile dzisiejszej piłki nożnej. Podczas naszego obozu doskonalić będziemy technikę gry ofensywnej, gdzie skupimy się na najważniejszych elementach takich jak:  prowadzenie piłki, przyjęcia, podania, dośrodkowania, zwody, uderzenia, gra słabszą nogą, gra głową, odbiór piłki, wślizgi, zagrania sytuacyjne, grę ciałem. Poza tym nauczymy się jak wykonywać rzuty wolne a’la Cristiano Ronaldo, czy David Beckham. Nie zabraknie nauki wykonywania rzutów rożnych i dalekich wyrzutów piłki z autu. Część zajęć oraz meczów filmowana będzie przez Instruktorów, aby potem na zajęciach teoretycznych móc dokonać  analizy konkretnych technik bądź taktyki.

Drużyna. W skład rzemiosła piłkarskiego wchodzi przede wszystkim nauka pracy w zespole oraz zachowanie zasady „fair play”. Każdy dobry sportowiec wie, że jedynie dobra współpraca całego zespołu jest kluczem do sukcesu. Uczestnicy nauczą się działać w zespole, by wspólnie osiągać najlepsze miejsca na podium.

Przygotowanie fizyczne. Gra w piłkę nożną wymaga odpowiedniego przygotowania kondycyjnego, dlatego też Uczestnicy poznają zasady poprawnej rozgrzewki, treningu szybkościowego, stretchingu oraz podstawy odnowy biologicznej. Dzisiejsza piłka nożna wymaga również przygotowania siłowego. Poznamy podstawowe ćwiczenia rozwijające muskulaturę i siłę, a także wzmacniające stawy.

Prelekcje. To nie tylko męczące treningi, ale również analizowanie systemów gry różnych drużyn na podstawie filmowych relacji z meczów. Zajęcia teoretyczne i projekcje filmowe o tematyce piłkarskiej zaciekawią każdego. Mamy do dyspozycji mnóstwo materiałów, z których każdy wniesie coś do swojego procesu treningowego.

Marsze na orientację. Nauczymy się poruszać przy pomocy mapy i kompasu. Gra może być połączona z zadaniami oraz zagadkami na każdym ze znalezionych punktów kontrolnych. W ramach odpoczynku proponujemy różne gry terenowe.

„Dzień otwarty”. Aby Uczestnicy mogli poznać smak nowych aktywności sportowych proponujemy im uczestnictwo w modelowych zajęciach innych obozów. Dzięki temu każdy będzie miał szansę odkryć bogactwo różnych dyscyplin, a także aktywnie spędzić czas w odmienny sposób. A może narodzi się nowa pasja.

Moc Atrakcji. Wybierzemy się  na całodzienną wycieczkę podczas, której wjedziemy kolejką na malowniczą Górę Żar. Na miejscu czekać będzie na nas duża dawka adrenaliny - park linowy Trollandia, zjeżdżalnia pontonowa i tor saneczkowy!! Po szaleństwach sportowych zwiedzimy Żywiec, a tam: Zamek Habsburgów i Rynek. Będziecie mieć też chwilę dla siebie:)

Wyprawa na Baranią Górę. Zaopatrzeni w suchy prowiant i dobry humor  zdobędziemy najwyższy szczyt Beskidów. Gwarantujemy piękne widoki i ciekawe opowieści Przewodnika Beskidzkiego!

Przewidziane są również konkursy żonglerki piłkarskiej, precyzyjnych strzałów w bramkę oraz na koniec obozu organizacja Obozowych Mistrzostw Piłkarskich. Wyłonimy najlepszą drużynę, którą nagrodzimy pucharem.

WYŻYWIENIE

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku, Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację programu, opiekę kadry i instruktorów, pamiątkową koszulkę, ubezpieczenie NNW (10 000 zł).

CENA NIE ZAWIERA:

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

  • aquapark Tatralandia - 150 zł 
  • płyta ze zdjęciami z obozu - 29,90 zł
  • przygodowy pakiet obozowy - 100 zł

 NALEŻY ZABRAĆ: ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL, wygodny ubiór (stroje niekrępujące ruchów) do ćwiczeń fizycznych (kilka na zmianę), dres sportowy, nieprzemakalną kurtkę sportową, obuwie sportowe, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy  (czepek, kąpielówki, okulary pływackie) , klapki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, osoby chętne na wycieczkę do aquparku Tatralandia powinny zabrać ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty

Aby wstępnie zarezerwować wyjazd, Klient powinien:

-podać  w wyszukiwarce  parametry obozu/kolonii , którymi jest zainteresowany . (np. kraj, miasto, tematykę wyjazdu, wiek itp.) i kliknąć Wyszukaj oferty

-po wyświetleniu wyników wyszukiwania przeczytać opisy wyjazdów, wybrać  jeden z nich i  kliknąć  Przejdź do rezerwacji , gdzie znajduje się Formularz rezerwacyjny 

-wypełnić  Formularz rezerwacyjny, w którym należy podać prawidłowe dane osobowe uczestników wyjazdu, niezbędne do dokonania rezerwacji

-po wprowadzeniu danych zaakceptować Regulamin i Warunki uczestnictwa Organizatora imprezy turystycznej (znajdujące się przy opisie oferty) i kliknąć Wyślij

Kolejne kroki:

- po  potwierdzeniu telefonicznym i mailowym przez Konsultanta mirasol.pl dostępności  miejsc i otrzymaniu mailem Potwierdzenia rezerwacji,
 
należy wpłacić wymaganą zaliczkę lub całą kwotę za wyjazd

- w momencie dokonania wpłaty zawarta zostaje Umowa pomiędzy Klientem a Organizatorem imprezy za pośrednictwem Agenta (mirasol.pl) 
  i jest to równoznaczne z akceptacją przez Klienta Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.
 
- w ustalonym przez Organizatora terminie Klient zobowiązany jest do wpłacenia pełnej opłaty za wyjazd oraz do dostarczenia wymaganych przez   
  Organizatora dokumentów
 
-po przesłaniu pełnej wpłaty i dokumentów Klient otrzyma drogą mailową dokumenty podróżne (skierowanie), które zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat imprezy turystycznej oraz dojazdu i są podstawą przyjęcia uczestnika na obóz / kolonię.

Wyślij zapytanie on-line

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Wiadomość
Obozy językowe, obozy młodzieżowe Almatur obozy Kolonie letnie - Szarpie Travel Obozy letnie i kolonie- Kompas Portal młodzieżowy Kogis Obozy i kolonie Hut Plus Obozy młodzieżowe EPT Lingwista- Obozy językowe za granicą Kolonie i obozy Frajda Obozy młodzieżowe- Art Tour Obozy młodzieżowe- Ok Tours Obozy młodzieżowe i kolonie -Wonderlands Obozy młodzieżowe i kolonie letnie- Vero travel Obozy młodzieżowe, kolonie - Akademia dziecięca Obozy młodzieżowe- Harctur Obozy młodzieżowe -BUT Obozy młodzieżowe- Damptour Obozy młodzieżowe, obozy żeglarskie -Wandrus Obozy, kolonie - Cogito Obozy młodzieżowe- index obozy młodzieżowe FunClub